Po revizi. Za jak dlouho jste zase otěhotněly?

tez83
26. bře 2020

Holky,napište mi šťastné story o tom,jak a za jak dlouho jste po revizi kvůli zamlklemu tehu zase otěhotněly a všechno bylo v pořádku.Jsem nějaká skeptická... 😟

petula.bir
26. bře 2020

Ahoj, v únoru 2019 jsem byla na revizi v 10tt ☹ otěhotněla jsem až v listopadu 2019 nyní jsem ve 24tt a zatím vše v pořádku ❤️❤️❤️

tez83
autor
26. bře 2020

@petula.bir to je dlouhá doba...no,bojím se toho,že to budu mít podobné...Můžu se zeptat,máš nějaké objektivní problémy nebo víš,proč to trvalo tak dlouho?

petula.bir
26. bře 2020

@tez83
Nám gynekolog doporučil půl roku počkat (musela jsem ještě v březnu na další revizi - kvůli zbytkům plodovych obalů) a já si myslím, že to byla hodně psychika. Já taky byla ve fázi kdy prostě jsem už nechtěla znova otěhotnět, strašně jsem se bála, že to dopadne stejně. Poté se ve mě něco zlomilo a začalo snažení. Někdy v srpnu jsem měla biochemické těhotenství (kdybych netestovala dřív, vůbec bych to nevěděla - moje blbost) Měřila jsem si teplotu a používala ovulační testy.
Otěhotněla jsem když jsem to nejméně čekala. Úplně jsem to vypustila z hlavy a řekla si, že v listopadu to dostanu (tesila jsem se na ms) Vánoce si uzijeme a v lednu půjdeme do CAR-u ať se to řeší 🤣 a v listopadu // - to jsem měla 2x atb, streptokoková infekce v krku, malej vše zvládnul ❤️
Psychika je prostě sv...e, čím víc se na to bude myslet tím miň to půjde.

ba2te
26. bře 2020

V dubnu 2018 revize ve 12 tt, otěhotněla jsem v březnu 2019 a máme zdravou holčičku. Těhotenství bylo bezproblémové 🙂. Paradoxně se nám zadařilo poslední měsíc, co jsem byla ochotná se snažit bez pomoci. V dubnu jsem chtěla jít do CAR. Myslela jsem na to pořád a vsadila jsem na tolik preparátů, že ani nevím, který z nich pomohl. Ten měsíc jsem brala Pregnafolin, drmek forte, Inositol v tabletách + ovulační testy, měření BT a 1. měsíc jsme zkoušeli ten gel Conceive plus a trefili jsme se přímo do ovulace. Byla jsem blázen, ale snažili jsme se celkově už 2 roky, tak jsem byla zoufalá 😎

kuttu
26. bře 2020

Ja zažila 2 x ZT a 1 x ukonceni pro VVV plodu...po poslednim nevydařeném tehotenstvi jsem otehotnela do roka a do dne a přesně,kdy jsem jsem to nejméně čekala...radím nespěchat,ja otehotnela po prvnim ZT za 2 mesice,a zase to blbě skoncilo...ted mam krasnou a zdravou dceru po úplně bezproblemovem těhotenství

petula.bir
26. bře 2020

@ba2te
Přesně tak, poslední měsíc co jsem řekla, že až to dostanu objednám nás do CAR-u 🤣 těšila jsem se až ms dostanu 🤣
Já nebrala nic, jen měřila BT a ovulační testy. Mám LF 11-12dnů - 11DPO test čistý a večer klasické špinění a říkám paráda zítra to dostanu (obrečela jsem to co si budeme povídat 🤣) a ráno ms nikde, BT 36.9 a duch na Maxovi, odpoledne na mamatestu regulérní čárka 🤣😍

tez83
autor
26. bře 2020

@petula.bir tak držím pěsti my!😉

tez83
autor
26. bře 2020

@ba2te to věřím!😉Prave taky hned od revize piju kontryhel,Gynex a Fertipronu...ale mám PCO,tak vím,že není lehké u mě otěhotnět.

tez83
autor
26. bře 2020

@kuttu tohle právě v sobě řeším...počkat a nebo se na to hned vrhnout?Můj lékař radí hned...Ale vzhledem k tomu,že mám dlouhé cykly a dost možná bez ovulky,tak se to možná tímto vyřeší samo...a stejně budu čekat.

baruz
26. bře 2020

Tak já přidám svou povzbudivou zkušenost. 09/15 jsem byla na revizi v 8tt. Bylo nám doporučeno počkat jeden cyklus, což jame dodrželi. Pak 11/15 tedy za dva měsíce znovu pozitivní test a z něj skoro čtyřletá dcera. Další těhotenství už bez problémů. ( i když strach zůstával) doktor mě uklidňoval, že ve naprosté většině ZT nejde o větší problém a další těhotenství jsou bez problémů. A naopak zdůrazňoval, že i ZT je těhotenství a je dobře, pokud žena otěhotní sama bez zásahů. Tak jsem se to tak snažila brát, i když lehké to nebylo. Přeju hodně štěstí. Doporučuju vyplakat se, promluvit si s někým... já o tim dlouho nemluvila...Postupně jsem zjistila, kolik holek má podobnou zkušenost a mají zdravé děti. To pomáhá. 🍀

tez83
autor
26. bře 2020

@baruz tak to je opravdu pozitivum pro mě.Ja už se vyplakala,řekla bych,že psychicky to beru hodně dobře...teď už smeruji za dalším snažením,jen vím,že pokud to dlouho nepůjde,zase upadnu do depky.

barulina
26. bře 2020

Ahoj. Nechala jsem přejít sestinedeli, 1ms a druhá už nepřišla. Za 14 dni mám termij

barulina
26. bře 2020

A jen tedy podotýkám, že já nejsem tip co otehotni hned. O dceru jsme se snažili rok a druhé taky. U mě ta fungovalo, že revize je jako když p9hnojis

kacka1994
26. bře 2020

@tez83 Já potratila (zamlklé těhu a revize v 10tt) v lednu 2019 a ještě před "výročím" této nešťastné události jsem porodila zdravé miminko 🙂 Narodil se v lednu 2020 🙂 Čekali jsme na doktorkou doporučujené 3 měsíce a zadařilo se nám hned napoprvé 🙂 Těhotenství teda bylo plné strachu, ale stojí to za to! ❤️

tez83
autor
26. bře 2020

@barulina držím pěsti.Take jsem četla názory,že po revizi jako když pohnojis...jen kdyby to u mě taky fungovalo.😉

tez83
autor
26. bře 2020

@kacka1994 tak to je ovšem moooc hezké.🧡

barulina
26. bře 2020

@tez83 hele, fakt nejsem tip co západne na 1. Dobrou a zafungovalo stoprocentne

tez83
autor
26. bře 2020

@barulina Ale podle tebe urco lepší počkat...šestinedělí, a pak ještě mim. jednu ms....ono to u mě bohužel může být dlouhé třeba až 90 dní...s mými cykly.Ale děkuji.😉

barulina
26. bře 2020

@tez83 tak dokud není MS, nemáš ok. Sliznici. Jakmile je MS je tělo připraveno, takže určitě tu jednu počkat. A mě to prostě vyšli po kl. Sestinedeli asi za 14 dni

tez83
autor
26. bře 2020

@barulina to jsem teď také četla.

volodka162
26. bře 2020

Hmmm, já měla 9.1.2020 revizi dělohy a stále čekám na první MS, která snad asi možná za 2-3 měsíce přijde dle toho co mi v pondělí paní doktorka udělala kontrolu....takže jsem zvědavá co bude dál ☹

tez83
autor
26. bře 2020

@volodka162 to je šílené...🤷Přesně toho se i bojím u sebe!

nicol22
26. bře 2020

Tak já bohužel nemám tak pozitivní zkušenost...na revizi jsem byla v listopadu 2018 a pořád nic...

tez83
autor
26. bře 2020

@nicol22 a je nějaký objektivní problém???

nicol22
26. bře 2020

@tez83 zatím nic konkrétního...tři cykly jsem brala clostyl. Jinak nic. Doktor mi chtěl hned psát žádanku do CAR ale ještě jsme se rozhodli počkat...přece jenom jsem bez větších potíží otěhotněla dvakrát, tak snad se to podaří i potřetí...počkáme, až se tahle šílená situace přežene a naklušeme do CAR.

sassanca
26. bře 2020

Ahoj, mně přišla ms po 4 tydnech a pak uz žádná 🙂 opravdu bylo pohnojeno. Jo a pi revizi jsem popijeja kontryhel akorat

sassanca
26. bře 2020

Jinak mi na gynde ani nedoporucovali cekat 3 cykly apod. Sami neviděli důvod, proc bych mela cekat.

tez83
autor
26. bře 2020

@sassanca kontryhel také od revize piju.Muj lékař právě také nedoporučuje čekat...řekl jen počkat dva týdny a pak se na to můžeme vrhnout,ale v nemocnici řekli vydržet šestinedělí a na netu píšou 3-6 měsíců...tak jsem z toho jelen.Rikam si,že uvidim,co mi lékař řekne po kontrole asi...

sassanca
26. bře 2020

@tez83 já chtěla počkat na tu ms, abych věděla, ze tělo je proste zahojené a připravené. Cekat dýl mi přišlo naprosto nesmyslné 🙂

tez83
autor
26. bře 2020

@sassanca já se s tím právě vnitřně peru...nevím,jak mi teď tělo bude ne-fungovat.Ale kdyby to bylo ok,tak nevím...čekat nejakou dobu nebo ne?No,jako přiznám se...moc čekat se mi nechce...😜