Po revizi. Za jak dlouho jste zase otěhotněly?

tez83
26. bře 2020

Holky,napište mi šťastné story o tom,jak a za jak dlouho jste po revizi kvůli zamlklemu tehu zase otěhotněly a všechno bylo v pořádku.Jsem nějaká skeptická... 😟

inkheart
26. bře 2020

Po revizi jsme si dali (skoro) tři měsíce pauzu od snažení, jak doporučoval gynekolog, a hned na první pokus jsem pak otěhotněla. Po revizi jsem pila kontryhel, abych urychlila hojení dělohy a usnadnila další těhotenství. Možná je to jen pověra, ale minimálně to nijak neuškodilo 🙂

eviicka
26. bře 2020

Tak já úplně pozitivní zkušenost bohužel nemám, počkali jsme jednu ms (mám krátké cykly, takže to bylo pár týdnů) a těhotenství opět nedopadlo a musela jsem zase na revizi. Pak jsme raději počkali půl roku, a do třech měsíců se povedlo (teď 26tt). Ale spoustě holkám to vyšlo. Spíš se musí počítat s tím, že je sice pohnojeno, ale ty hormony nejsou ustálené, takže to nemusí zase dopadnout... Držím palce.

tez83
autor
27. bře 2020

@eviicka s tím právě bojuji,kdybych věděla,že to bude ok,jdu do toho hned...ale tím,že se ty názory a zkušenosti lisi,tak přesně nevím...zatím si teda říkám,že uvidím,co lékař na kontrole...a možná se mi to samo vyřeší těmi dlouhými cykly,třeba budeme díky tomu dlouho čekat...ale děkuji.

legelata
27. bře 2020

@tez83 Ahoj, poslední revize v září 2018 a teď jsem 25 tt (otěhotněla jsem rok po té revizi) a vše ok, člověk musí vydržet a ono to přijde, držím palce ❤