Gynex kapky - kdy je mohu užívat?

dasenka888
14. črc 2014

Ahoj děvčata 🙂 ,
potřebovala bych od Vás radu, zakoupila jsem si kapky Gynex a nevím, kdy je mohu užívat ? 🙂 Potřebovala bych poradit 🙂 Jde o to, že moje poslední menstruace byla 6.6.2014 a od té doby nic. Jinak jsem to zatím nedostala, ale mám dost nepravidelné cykly a podle testů těhotná nejsem. Tak bych potřebovala poradit, jestli mohu kdykoliv Gynex nasadit a po ty tři týdny používat a pak týden pauza, jako je doporučené užívání. Má s tím některá z Vás zkušenosti ?

Prosím pěkně o radu 🙂

ajinkafo
14. črc 2014

Ahoj, klidně můžeš hned začít brát, mně gynex na takový divoký cykly pomohl, tak přeju ať je tomu tak i u tebe 😉

dasenka888
autor
14. črc 2014

@ajinkafo jééé super , já jsem se hrozně bála, že budu moct nasadit až se zase jednou mrcha uráčí dorazit :D

ajinkafo
14. črc 2014

@dasenka888 Kdepak, nečekej na ni 😉 Ono s prvním dnes cyklu ty kapky budou mít určitě větší efekt - podpoří ovulaci, růst sliznice, a cyklus se nějak ustálí, ale nic nezkazíš, když začneš hned 🙂

dasenka888
autor
14. črc 2014

@ajinkafo hrozně moc díky za radu 🙂)

gosa22
14. črc 2014

určitě nezapomeň na týdenní pauzu 😉 ale i tak z vlastní zkušenosti doporučuji užívat produkty Energy po konzultaci a přeměření přístrojem...často na tyto problémy totiž není vhodný Gynex (byť je samozřejmě spojován s gyn. problémy), ale třeba King kong, Renol či Korolen...je to různé, problém může být v ledvinách, imunitě atd...já užívám tyto produkty jen po měření a dávkování doporučeném poradcem (klasické dávkování je sice v brožurkách, ale mně se osvědčilo upravené dávkování na míru pro mě) 😉

dasenka888
autor
15. črc 2014

@gosa22
@ajinkafo
Nevíte prosím některá, jestli může ovlivnit BT , aby byla zvýšena ?

ajinkafo
15. črc 2014

@dasenka888 tak to netuším, vyzkoušené to nemám a ani jsem o tom nikde neslyšela, ale možné je všechno..🙂

gosa22
15. črc 2014

Taky bohuzel netusim, ale z me zkusenosti jsou energy produkty zazracne,ale jak pisu,ucinnejsi je nalezeni zdroje problemu

granda
15. črc 2014

také jsem užívala a srovnalo mi to cyklus, vyčistilo tělo, a do 3 mes jsem byla tehotna...... ale ještě jsem k tomu měla kapky na očistu těla... už nevím název... ale paní poradila.... od které jsem kupovala...

dasenka888
autor
20. črc 2014

@granda @gosa22 měli jste někdy po nich křeče ? Nebo při uhnízdění? 🙂

granda
20. črc 2014

@dasenka888 ne jen bolest na ms,,,ale ja vedela hned ze to vyslo

gosa22
20. črc 2014

@dasenka888 po kapkách ne, ale asi při uhnízdění šílený křeče...v noci...jako když má přijít menses, ale v trojnásobné síle

dasenka888
autor
20. črc 2014

@gosa22 no to já měla ze čtvrtka v noci na patek dopoledne... Fakt jak kdyby mě tam něco bodalo :-O tak jsem si myslela, že to dostanu a nic... Tak snad.... 🙂
@granda jeee , zavidim 🙂))

granda
21. črc 2014

@dasenka888 no ja vedela, ze to je super cas a tak mame super holku,,,

dasenka888
autor
21. črc 2014

@granda snad se také dočkám 🙂)

dasenka888
autor
21. črc 2014

@granda
@gosa22
Ještě na Vas dotazek 🙂) Neměla jste některá z toho nahnědlé výtoky ? 🙂 Já je totiž mám a nevím, jestli to přisuzovat gynexu 🙂

gosa22
21. črc 2014

@dasenka888 vůbec ne, nic takového...nejste těhotná? ty bolesti a výtok...test negativní?

dasenka888
autor
21. črc 2014

@gosa22 netusim, ale BT Měřín, ale podle ní se mi to na těhotenství nezdá. http://m.womenzone.cz/uzivatelka/Dasenka888?c=-...