HCG, které nechtělo zmizet z krve pryč. Máte také zkušenost?

katanovobran
14. pro 2019

Ahoj holky,
Řekla sem si že až se uzdravím dám na nějakou diskuzi či poradnu pro budoucí těhotné ženy jednu mou velkou životní zkušenost.
Začnu asi takto: vysadila sem prášky a s partnerem sme řekli ze to necháme náhodě,zhruba po 3 týdnech sem zacla cítit vypětí v prsou,menstruace nedorazila a tak sem letěla pro tehotensky test. Doktoři mi mimochodem říkali ze nikdy nebudu moc byt těhotná protože mám v tele nějaké zblaznene hormony (mám laktaci z prsou už asi ba roky a těhotná sem ještě nikdy nebyla,na prsnim mi řekli ze vše v poradku,prolaktin také v poradku a tak to nikdo dal neřešil ) to sem ale odbocila.Udelala sem si test a na testu se objevili dvě čárky jedna tedy o hodně slabší než druhá,tak sem celá šťastná běžela do lékárny znovu a udělala si test digitální tak bylo 3-4 týdny.Meli sme velikou radost já běžela hned k doktorce a ta mi řekla ze podle výpočtu to ještě na utz nebude vidět ať přijdu za týden,tak sem čekala jenže sem začala krvacet. Tak sem rychle běžela k doktorce protože sem měla i bolesti břicha ne silné ale měla,samozřejmě sem brecela protože mo bylo Jasne ze krvácení nevěsti nic dobrého.Navic ścarka na testu pořad nesilila.Doktorka mi udělala utz nikde nic neviděla kromě tekutiny za vajecnikem.Poslala mě tedy okamžitě do nemocnice s podezřením na mimodelozni tehu.Jela sem do nemocnice se strachem ze začnu krvacet do břicha,doktor mě vzal na utz,nike nic neviděl kromě Te tekutiny jako moje doktorka,akorát dvě cysty u vaječníku,hcg v krvy první den 20.Druhy den sem tedy šla na kyretaz,po kyretazi odběr hcg a hcg stouplo na 25.Cekali tedy dva dny po dvou dnech hladiny stoupají ale vždy jen minimálně,vzali mě tedy na laparoskopii.Vzali my dvě cysty a říkali ze embryo nikde vidět nebylo ať se tedy nebojím jenže světě Div se hcg po laparce 46,pustili mě domu na vlastní nebezpečí s tím ze se boji ze embryo je někde ve vaječníku a není vidět,takže kdyby začlo krvácení okamžitě do nemocnice,po týdnu na kontrolu hcg.Sla sem tedy za týden na kontrolu a hcg 60,neskutečný říkala primářka na utz ani známka ničeho,čekali ze se embryo ukáže a nic ...za týden sem tedy měla přijít znovu šla sem tedy hcg bylo 70 ! Propadala sem panice,dokonce sama paní primářka nevěděla co semnou,chtěli mě poslat na nějaké chemoterapicke injekce aby embryo zabili protože si mysleli ze je v tele někde schované.Za týden sem tedy měla přijít znovu a světě div se po týdnu hcg 8 ! Konečně dobra zprava ale ještě sem neměla zdaleka vyhráno.Mela sem přijít ta týden a hcg kleslo konečně na negativní 😊a teď proč to sem píšu a dávám,protože sem byla takový případ kdy hcg po výkonu stouplo a potom začalo klesat a nikde tady o tom není žádná diskuze tak sem se chtěla o moje záhadné hcg podělit s nějakou slečnou či paní co bude mít stejný nebo podobný problém aby nepropadala panice.

jjasmina
Autor odpověď smazal
Zobraz