HCG u mimoděložního těhu. Stoupalo někomu tak rychle?

juliemichal
14. bře 2021

Holky nedá mi to spát,kdyz čekám na zítřejší rozhodnutí co bude :(
Neodsuzujte mě,že jsem byla tolikrat v nemocnici na krvi ,ale jsem půl roku po třetím císaři,tak jsem zesrana.
Ve čtvrtek jsem měla HCG 435 jednotek,měla jsem dojít na druhý den ráno čili v pátek,v pátek dopo jsem měla HCG 566 ani ne za 24 hodin.jeste ten den jsem šla do jiné nemocnice,protože v té první jsem měla mít v tu neděli nástup do nemocni e takže zase mi vzali HCG a to bylo 636 dnes jsem pro bolest břicha skončila zase v nemocnici mno duet na UTZ nic a HCG stouplo na 1800 nebo víc,přesnou hodnotu mi neřekla.atoupalo tu někomu tak rychle HCG u mimoděložního tehu?děkuji

klokanka31
14. bře 2021

@juliemichal Mně při mimoděložním vůbec HCG nebrali takže nevím kolik jsem měla. Ale když máš bolesti a nic není vidět, asi to nebude dobrý 😟

juliemichal
autor
14. bře 2021

@klokanka31 už bolestí ustoupili mno :( asi jsem je měla z toho,že jsem tahala 14 kg syna :( ale ten útvar u pravého vaječníku plus ta volná tekutina za dělohou značí svoje mno :( ach jo :(

klokanka31
14. bře 2021

@juliemichal Já při mimoděložním neměla bolesti vůbec 😒 je to hrozně zákeřný. Kdyžtak dej vědět jak jsi dopadla, když budeš chtít.

simix22
14. bře 2021

@juliemichal držím palce dej vědět..ono je pořád brzo něco vidět

errol4388
15. bře 2021

@juliemichal ja měla v 8.tt hcg 4600 a o tyden později 6400 a dva dny na to mi praskl vejcovod... pokud máte hcg 1800,tak uz by se v děloze mělo objevit,každopádně drzim palce, aby to u vas dobre dopadlo

juliemichal
autor
15. bře 2021

Tak Vacek se tam objevil 😍 je vidět i žloutkový vacek v nějakém úhlu 😍 v pátek jdu ke svému gynekologovi a snad už bude i srdíčko 😍

klokanka31
15. bře 2021

@juliemichal Tak to je super 🙂🍀

kvetuska145
15. bře 2021

@juliemichal Já věřila, že to dopadne dobře 🙂 Jsem ráda i za Vás 😍

juliemichal
autor
15. bře 2021

děkuji holky ♥ teď mě jen straší ta cysta a ten myom ☹

katule1990
15. bře 2021

@juliemichal A to nevadí otěhotnět ani ne půl roku po 3. císaři? Do toho bych teda nešla. Mně doktor po jednom císaři řekl, že nemám otěhotnět 2 roky. Samozřejmě přeju hodně štěstí a ať je vše v pořádku.

juliemichal
autor
15. bře 2021

@katule1990 budu hodně hlídaná a kdyby cokoliv,tak mi budou muset ukončit těhotenství,budou mi i rozmlouvat,že mám jít interupci,ale do ní nejdu,když to přišlo neplánovaně.

palja
15. bře 2021

@juliemichal já ti to moc přeju a moc ti držím palce, ať to všechno dobře dopadne. Jen nechápu ten kolotoč kolem, proč tě hned chtěli hospitalizovat, když bylo jasné, že na ultrazvuku ještě nemůže nic být vidět. Ano, vím že kvůli příp. mimodeloznimu, ale podle týdnů a hladiny hcg bylo strašně brzy. Akorát tě zbytečně stresovali a odtrhli od malého. Dalo se přece minimálně týden počkat. Moc ti mimi přeju, aby bylo zdravé. Měj se hezky a dávej na sebe pozor ❤️🍀💞

kvetuska145
15. bře 2021

@juliemichal Já měla v 5 týdnu při první kontrole cystu 7 cm. Taky mě to vyděsilo a bála jsem se. Za 14 dní na další kontrole už byla strašně malinká. A četla jsem ruzne diskuze a cysty jsou bezne.. Držím moc palce. 🙂

juliemichal
autor
15. bře 2021

@palja taky jsem to nechápala ☹ bylo to moc náročné ☹ včera něco viděli u pravého vejcovodu,HCG 1800 v děloze nic ☹ volná tekutina za dělohou,mno bylo to šílené ☹ ještě k tomu to odloučení od malého bylo hrozné ☹ včera jsem celý den pobrečela,spát jsem nemohla ☹ no hrůza ☹

@kvetuska145 děkuji moc ♥ já jsem toto ani u jednoho těhu neměla.jsem ráda,že jsou běžné,snad mimi neublíží.já jí mám 22mm a myom 38mm.

kvetuska145
15. bře 2021

@juliemichal tak to ji mate malou, bylo me receno zr se ma vic odpocivat a nic tezkeho netahat😊

adenka84
15. bře 2021

Já při mimoděložním měla týden po zpoždění HCG bez mála 10 000 jednotek... byl to průšvih, který doktor podcenil. Mám na svém profilu o tom článek..
Určitě je dobré tohle pohlídat a nepodceňovat... Držím palečky..

adenka84
15. bře 2021

@juliemichal teď dočítám, že to je na dobré cestě.. to je dobře a i tak držím palce

juliemichal
autor
15. bře 2021

@adenka84 tak to mě mrzí,jak to dr podcenil ☹ a moc děkuji ♥

adenka84
15. bře 2021

@juliemichal mám o tom článek na svém profilu.. bylo by to dlouhé vypisování.. pokud ti to zajímá můžeš si to přečíst...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru