HCG po potratu stoupá

janinasuch
13. říj 2017

Holky prosím o vysvětleni. Před týdnem HCG 20300, 7tt ale ještě nebylo vidět srdíčko. Po týdnu není nic vidět, zůstal jen plodový obal,ale HCG 37500. Není to blbost? Nemělo by to klesat. Jsem poslána na revizi ale až za týden.

linee
13. říj 2017

@janinasuch hcg by melo byt dvojnasobne cca co 24 hodin.Po tydnu by melo byt hcg tedy 3x tak vysoke,cili kolem 160.000.Ty nemas po tydnu ani dvojnasobek.Hcg ti roste,ale neco se dobre nevyviji,proto neroste tolik,kolik by melo.Po revizi jeste chvili trva,nez klesne na 0.
Moc mne mrzi,co se ti stalo:( moc ti preji,at se brzy dockas.Kdybys zacala silne krvacet nebo mela bolesti v brise,urcite jdi hned do nemocnice.

vendelinka08
13. říj 2017

Hcg ti klesne az po potratu nebo po revizi... me take stoupalo ale stejne bylo neco spatne...drz se...bude zase dobre..

kacasa
13. říj 2017

Mne porad stoupa, jemi hrozne zle a v utery me ceka revize😔

janinasuch
autor
13. říj 2017

@kacasa taky mě to čekat úterý, tak snad nám to dobře dopadne 😉

kacasa
13. říj 2017

@janinasuch drzim palce

jipe
13. říj 2017

hcg produkuje i rostoucí prázdný plodový obal, proto roste, ale ne tolik jakoby rosto, kdyby tam byl plod. Držte se, brzy se zadaří znovu

snezenka123
22. led 2018

Ahojky, vím, že každá jsme jiná. Přesto bych se chtěla zeptat. Prodělala jsem v 7+0 tt vyvolávaný potrat tabletkami, (plod nebyl, pouze prázdný gestační váček) týden před tím potratem bylo přes 24 000, a za ten týden určitě ještě stouplo(stoupalo mi 27,12 16000 a 29,12 24000) .
Po potratu (4 dny)mi udělali ko utz a jelikož tam byl do 15mm nehomogenní obsah, dali mi injekci, na týden kapky a za další týden znova na utz. Tam už byl jen úplný malý zbyteček, a prý se to vyčistí s ms, a není třeba revize. Tak jsem si oddychla.
Dnes 18 dní po potratu jsem si dělala těhu test a na něm druhá čárka, slabá,ale viditelná...
Jak dlouho může trvat, než bude hcg na nule? jak jste to měli vy? moc děkuji

linee
22. led 2018

@snezenka123 klidne i tech 6 tydnu. Je to individualni, tech 24.000 je uz hodne, takze to potrva rozhodne dele, nez to klesne na 0, vem si, ze tt uz vidi hodnotu 10. A 3 tydny je podle mne malo. U kazdeho je to individualni, zavisi, jak se s tim telo popere. Jinak rychle klesa z hodnoty 50, jinak z 1000 a jinak z tych 24.000

alkuska
22. led 2018

@snezenka123 Tak dokud to neodejde s tou MS bych řekla, ten zbytek co ti tam zůstal asi pořád trochu hcg tvoří. Já jsem to teda měla tak, že mi odešlo první těhu/netěhu samo v 6 tt, jeden den jsem měla hcg 11000 a hned za dva dny jen 5, takže to kleslo hned, ale mě tam nic nezůstalo, odešlo vše.

snezenka123
22. led 2018

@linee
@alkuska děkuju holky...snad to klesne postupně úplně na 0, střeba i s tou ms...a ještě jeden dotaz, když je hcg v krvi, tak nemůže být asi ovulace, že? trošku jsme se nechali unést😍 tak si říkám, že to snad bude v pohodě, když mám ještě hcg v krvi, měla by být zablokovaná ovulka, je to tak ne?

alkuska
22. led 2018

@snezenka123 Hele možné je mezi nebem a zemí uplně všechno, ale ovulace je opravdu nepravděpodobná. Máš teď šestinedělí, takže opravdu asi ne. Já si měřila bazální teplotu i po tom potratu, ovulaci jsem taky neměla, MS jsem dostala přesně po 6 týdnech a hned v dalším cyklu jsem otěhotněla znova a už to dobře dopadlo 🙂

snezenka123
22. led 2018

@alkuska děkuju moc, taky si myslím, že je to nepravděpodobné...ale na MK jsem tady četla dost příběhů, kdy ženy po potratu nedostali ani tu ms a byli znova těhotné🙂Tak snad ms dorazí v pořádku a potom už bude těhotenství v pořádku až do konce❤

linee
22. led 2018

@snezenka123 ja bych rekla, ze s ohledem na vysi hcg nepravdepodobne, ale no, znas to, cert nikdy nespi🙂