Hospitalizace s dcerou, můžu mít s sebou i kojeného syna?

radunkau
17. říj 2017

Ahoj holky,s největší pravděpodobností nás pošle ráno mudr do nemocnice. Dcera ma 6let. Mam ještě 7mes. syna,kterého kojim...můžu tam být s ní i se synem??diky za rady

pabka
18. říj 2017

Četla jsem jen úvod a par příspěvku, ale Snad nemůže myslet nikdo vážně, ze by malé zdravé miminko vystavil riziku nákazy (zejména na infekčním odd) i přes to, ze na to "má právo"???!! To snad ne, nemůžu uvěřit. Svoje dítě bych v nemocnici také samotné nechtěla nechat, ale hledala bych jakoukoliv možnost než vzít druhé zdravé dítě do nemocnice!! Bože... přes stromy nevidíte les.
A důvod ze si Tatinek nemůže vzít volno... no jistě, lepší je nakazit mimino..
A samozřejmě neznám přesně situaci zakladatelky, jen mě sokovaly některé další příspěvky.

radunkau
autor
18. říj 2017

Ahoj holky...az teď mam klid. Děkuji Vam za zkušenosti a nazory. Ani jsem jich tolik nečekala. S tatínkem nezijeme. Sme rozvedení a prostě mi řekl,ze do nemocnice nejde. Co se týká malého. Řekli mi,ze bych tam mohla být s oběma detmi,ale museli by zaregistrovat i malého,jako ze se také s něčím léčí. Ale hned na to řekli,ze to neudělají. Naštěstí později odpoledne přijela babička,tak tam s ni zůstala. Byla jsem tam s ni a s malým,tak sme se jen vystridaly.Ale už jsem fakt nevěděla,co dělat. Mala potoky slz,ze tam nechce byt sama a pak malý,abych ho někomu dala,když je zvyklý stále se mnou. Jinak mala ma zánět ledvin,nic infekčního.

z_kopretinka
18. říj 2017

@radunkau super, ze babicka pomuze. At je male brzy dobre a muze domu.