Hypofunkce štítné žlázy a otěhotnění, máte zkušenost?

znojmoznojmo
21. čer 2015

holky snažím se o miminko ale nejde to léčím se na hypofunkci štítné žlázy má někdo zkušenosti stímto vážným problémem?

andreee86
21. čer 2015

Ahoj, mám též hypofunkci, o miminko se s manželem snažíme přes dva roky, co se týče štítné žlázy jsem dlouhodobě substitučně v normě a doktorka o tomhle vůbec nemluví jako o problému. Ale loni na podzim mi zjistili celiakii, která má na otěhotnění také vliv. Chodíte někam do caru?

hedusska
21. čer 2015

Já mám také hypofunkci a otěhotněla jsem hned druhy měsíc snažení . co jsem se bavila s dr . tak by to neměl být problém , až pak v těhotenství se zvyšují léky kvůli miminku ale s otěhotněním by to souviset nemělo pokud beres léky

jabadabadoo
21. čer 2015

Taky se léčím, otěhotněla jsem po každé po 4-5 měsících. Důležité je, že jsi hlídaná a jak píše hedusska po otěhotnění to hned hlas, zvýší ti dávku a budou tě víc hlídat. 😉

michalusenka
21. čer 2015

mam pocit ze vetsi problem s otehotenenim je u hyperfunkce kterou jsem mela a proto jsem podstoupila uplne odstraneni, tudiz ted mam hypofunkci a tri mesice po operaci jsme se mohli zacit snazit a hned napoprve se povedlo

hedusska
21. čer 2015

@jabadabadoo mě teda víc nehlidali , jen mi napsala vyssi léky , pak klasika za pul roku kontrola . tam mi napsala rovnou recept zas na ty nižší,že hned jak se narodí tak hned začít brát ty nižší zas.

michalusenka
21. čer 2015

jo a davky mi zvysila az tak nejak v pulce tehu

veronika182
21. čer 2015

neříkala bych tomu vážný problém..já beru už deset let prášky, nyní Letrox 175 a otěhotněla jsem hnedka...léky mi zvedla až teďka v půlce těhu na 200 a každé dva měsíce chodím na krev 😉 + musela jsem si koupit vitamíny pro těhu s jódem

brunetka11
21. čer 2015

Pokud nemáš extra nadváhu v kombinaci s touto diagnózou, nenazývala bych to nějak vážným zdravotním problémem / překážkou k otěhotnění.
Mám hypofunkci, navíc mi hodnoty hodně lítají a obě děti jsou neplánované, tedy na první dobrou.

tarja1987
31. říj 2015

ahoj holky, já mám také hypofunkci, beru Euthyrox 50. snažíme se necelé dva měsíce, a zatím nic - neměla jsem ovulaci, po vysazení HA, kterou jsem brala 10 let...tak uvidím, snad se to podaří brzo 🙂 přeji Vám hodně úspěchů při snažení - už se někomu z Vás zadařilo? 😎