Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Kdy se má dostavit menstruace po laparoskopii?

ipuska
3. kvě 2012

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, kdy se vám dostavila menzes po laparce?????? Byla mi dělaná i hysteroskopie........je už to přes měsíc a stále nic, ale ani náznak ☹. Byl mi odebrán vejcovod ( druhý už nemám pro mimoděložní). Jediné co na sobě cítím, je, jsou strašné návaly horka, jako v přechodu. Kdy zajít na gyndu? Máme jít po 3. cyklu na KET a zatím teda fakt nevím.......děkuji

petruskaaa
3. kvě 2012

Já byla na laparoskopii v únoru,podle doktora měla MS dorazit normálně v termínu,speciálně jsem se ho na to ptala,ale mě nic nedělali,jen se mi tam koukali.2 týdny po návratu z nemocnice jsem zjistila že jsem těhotná,tak že jak to dopadlo nakonec s tou MS říct nemůžu.Ale určitě bych si došla nebo aspoň zavolala na gyndu 😉

kaculkadraculka
5. kvě 2012

Já byla na laparce přesně na den přesně před měsícem (drilling vaječníků, zjištění průchodnosti) a MS jsem do dnešního dne nedostala. Včera jsem byla u Dr., tak mi píchl Agolutin na vyvolání.

luciebx
5. kvě 2012

ja mela laparku snad 4x a taky co si pamatuju ze by ms mela dojit normalne v terminu.. podle me laparka na ms nema vliv

eficenka
5. kvě 2012

já byla na laparce - plus díky nepředvídatelným okolnostem operaci břišní a odebrání vaječníku
MS došla do týdne po zákroku..
Určitě si zajdi na gyndu , ať Tě zkontroluji, popř. vyvolají uměle MS

jennykb
6. říj 2014

ahoj zaklafatelko,vim,ze uz je to fakt dlouho,ale prisla ti ta ms?jsem necely mesic po laparo,tez odebrani druheho vejcovodu a stale cekam,v patek jdu na prvni konzultaci IVF,tak mam strach aby ms chodila jak ma ☹

Sem začni psát odpověď...

Odešli