Kdy se začít snažit po kyretáži?

europa00
4. lis 2015

každý tvrdí něco jiného...někdo hned, někdo min 3 měc, min půl roku, min rok dokonce
jaké máte zkušenosti a jestli brzké otěhotnění bylo bez komplikací
a kdy se vám spustila menžes po zákroku? díky

ilonar
15. lis 2015

@g_m Mám na ty ovu testy úplně stejný názor,akorát to člověka asi stresuje. Mně dr říkala,budete ho mít pozitivní,přítel bude pryč a co? Akorát nervy zbytečné. To mě utvrdilo v tom,že je nebudu ani zkoušet. Já si ovu dokázala po pár měsících vysledovat a povedlo se napoprvé,ale bohužel. Pokud u tebe byl nějaký problém dřív,asi to bude na delší dobu. A co nějaké testy? Určitě by vám třeba v car pomohli.

pekulema
15. lis 2015

Já měla potrat (vyvolávaný porod) ve 14. týdnu (z důvodu genetických problémů u mimča). V nemocnici mi jeden doktor říkal počkat 3 měsíce, další že mám s těhotnstvím počkat i půl roku. Moje gynekoložka říkala, že stačí jeden cyklus, aby menstruace naskočila a pak není na co čekat - hojení u mě probíhalo tak jak mělo - pila jsem kontryhle. čaj a kapky Gynex. Pokud na těhotenství bude tělo připravené, tak to dovolí, pokud ne, tak bude snažení trvat. Po šestinedělí jsem dostala menst. (asi po 5 týdnech) a další cyklus už nepřišel, protože byla znovu těhotná - nyní 9 měsíc a bez jakýchkoliv problémů.

ilonar
15. lis 2015

@pekulema Takové zprávy potřebujeme číst 😀

europa00
autor
16. lis 2015

@pekulema to je zvlastní že po takovém vetšímzákroku jste mohla už po první menzes..já stale čekám ted jsou to 4 tydny..už se menzes nemuzu dockat...ale necham probehnout dve...ted se snazime byt fakt extra opatrni..ale pak budeme jen opatrni a po druhe menzes na to vlitneme .-)

ilonar
16. lis 2015

Holky vrátím se trochu do minulosti, narostly vám trochu bříška v těch počátcích těhu? Mně docela jo, možná to vnímám víc proto, že břicho jsem nikdy neměla a pak najednou nešlo zatahovat a takový špíček se udělal. Teď už se mi pomalu splaskává zpátky, budu ve středu 14dní po revizi. A prsa, z těch jsem měla velikou radost a přítel největší 😉. Zatím ještě nějaká mám, tak snad vydrží co nejdýl.
Jinak dodržujeme poctivě absenci, přítel se asi i bojí, ale už bych si dala říct 😀