Křeče v podbřišku, špinění. Co by to mohlo být?

lenci2605
29. čer 2016

Ahoj holky už jsem tu jednou byla ale jaksi jsem zapomněla přihlašovací udaje :D ale to není tak podstatný. byla jsem 30.ledna na kyretáži po potratu od tý doby se s přítelem snažíme o dalši přítel někde se dočetl že když žena otěhotní do půl roka od zakroku tak je větší pravděpodobnost že to donosí nic méně půl roku pryč a ono nic......v květnu se ms zpozdila tak jsme si mysleli že se konečně zadařilo a ona ta mrcha přišla. Přišla 9.5 a skončila a mě brali křeče do podbříšku a taky jsem špinila pak to přestalo a ted cca 3 dny to zase začlo měla jste to některá nebo nějaký typi co by to mohlo být? díky za jakoukoliv odpověd
Ps: K mudr. se bojím jít přítal mě tam sice žene ale mám strach co by to tak mohlo byt takhle alespon budu připravená na ledacos.

misula29
29. čer 2016

@lenci2605 těžko říct takhle. Nemusí to znamenat nic a může to značit problém.Bey doktora to nezjistíš. Já jsem špinila mimo cyklus a měla jsem bolesti (ale spíš jen při sexu) byl to zánět teď si neypomenu čeho,ale žádnej výtok nebo tak jsem neměla. Zajdi si k doktorovi už jen pro tvůj klid

bachovy_esence_poradna
29. čer 2016

@lenci2605 k dr. se nechce nikomu, ale někdy je to nutné... obzvlášť pokud chcete miminko, tak to bez toho, aby byl člověk v pořádku, nejde 😉

lenci2605
autor
29. čer 2016

@misula29 tak já bolesti při sexu nemám ale ze vcerejska na dnešek jsem mela noční v práci kde hodinu chodim ale máme to rozděleny do pul hodiny šla jsem první pulhodinovku a začalo me tam pichat a jako pocit ze me ve spod něco kope pak to prestalo ta bolest je po nějaký chůzi většinou :( což mi přijde divný :(

tati_ana
1. črc 2016

U mě křeče v podbříšku a špinění byla ovulace 😉

lenci2605
autor
2. črc 2016

@tati_ana já už to mam přes týden ale ted už bez bolesti ale jen spineni a občas svetle žlutý výtok

evulinkab
2. črc 2016

@lenci2605 Vypadá to na zánet, zasla bych určo na gyndu

andreaandrejka
2. črc 2016

Proč se bojíš jít k doktoru? Jinak nezjistíš co ti je. A jestli chceš mimčo tak bych tuplem mazala.

lenci2605
autor
2. črc 2016

Já jsem si prosla už hodnema vecma kord než zemřela máma

zlobitko
21. črc 2016

Ahojky, řeším stejný problém, cca 14 DC mě začaly pobolívat vaječníky, střídavě jeden nebo druhý, občas podbříško, sem tam špinění, nebo spíš tak jedna kapka denně 🙂 přičítala jsem to ovulaci a neřešila, ale problémy trvají už 2. týden a gynekolog má dovolenou bez zástupu ☹ nemáte s tím některá zkušenost?

andreaandrejka
21. črc 2016

@zlobitko Může to být nidace.

zlobitko
21. črc 2016

kéž by to tak bylo 🙂 v 02/2016 jsem měla zamlklý potrat v cca 6tt, tak kdyby to teď dopadlo, bylo by to super, tak uvidíme