Krvácení mimo MS. Nevíte, co to může být?

neznama09
19. lis 2019

Ahoj maminky, mám problém, dnes je to 13 dní co krvácím mimo MS, mám bolesti břicha a vystřelujeme mi to až do žaludku, občas se hrozně potím, včera jsem i zvracela, nevíte co to muže byt? Na gynekologii se dnes chystám, tak snad mě vezme když pořad krvacím..( to krvácení je silné)

caverina
19. lis 2019

@neznama09 tak muze to byt cokoliv...polyp,myom....

neznama09
autor
19. lis 2019

@caverina Tak gyneolog mě normálně nevzal, že je po dovolené a má toho hodně :/ tak nevím jestli jed na pohotovost? Jelikož mě to břicho zase hodně bolí

caverina
19. lis 2019

@neznama09 jela bych...a snazila bych se najit noveho gynekologa...to je prece akutni stav...

neznama09
autor
19. lis 2019

@caverina Přesně, ale ten náš..🤦‍♀️ Ten je hrozný.. Už se docela bojím co to muže být 😏

caverina
19. lis 2019

@neznama09 neboj bude to v pohode🙂

neznama09
autor
19. lis 2019

@caverina Moc děkuji🌸♥️

caverina
19. lis 2019

@neznama09 neni za co...dej pak vedet🙂

neznama09
autor
19. lis 2019

@caverina Jasně dam 😊

neznama09
autor
19. lis 2019

@caverina Tak jsem nakonec byla u svého gynekologa, nic mi tam nenašel, jen řekl ze to možná mohla byt cysta která asi praskla, nebo to je možná zánět, že si mám za týden zavolat na výsledky, jinak prý už bych neměla podle něho krvacet, a kdybych náhodou krvacela a měla horečky tak si mám zavolat a da mi asi antibiotika 🤦‍♀️ Takže zítra asi zajdu ještě ke své doktorce, jelikož ten podbřísek bolí ..

vitezove
19. lis 2019

Tyjo, asi bych fakt zajela někam na pohotovost. To zní strašidelně. Cysta se pozná, to je veliká bolest v jednu chvíli a pak to slábne. Prostě praskne a pak bolest slábne. Netrvá to takhle dlouho a nekrvácí se přitom tolik. Tvůj doktor je teda hrozný. Rychle se přepiš někam jinam a zajdi tam a nebo na pohotovost. TT sis dělala? Jestli to není nějaké mimoděložní?

neznama09
autor
19. lis 2019

@vitezove Jojo zkoušela jsem a nic,takže to mužů vyloučit, určitě se hned zítra obrátím na moji doktorku a od něho chci odejít, jelikož jeho vysvětlování🤦‍♀️ No nemám nato nervy

caverina
19. lis 2019

@neznama09 no tak snad uz to ted bude v pohode:- ) drzim pesti at jo..ale stejne bych zkusila si najit nekoho jineho...odmitnout akutni pacientku je pres caru..

neznama09
autor
19. lis 2019

@caverina Moc děkuji 🌸

neznama09
autor
20. lis 2019

Tak dnes se tedy chystám k doktorce, jelikož ráno jsem začala zase krvacet a při čurání mě to píchalo v podbříšku, jinak pořad krvácím a břicho mě bolí po chvilkach, tak pak dam vědět, jak jsem dopadla

neznama09
autor
20. lis 2019

@caverina tak jsem dnes byla u naši doktorky, vzala mi moč která byla v pořádku, vzala mi crp a to taky v pořádku, žádný zánět nemám, objedná mě na sono, tak jsem zvědavá, říkala že je to nejspíš cysta a nebo myom, ale to by ten doktor poznal když mi udělal ultrazvuk ne holky?

europa00
24. lis 2019

@neznama09 muzou to být i chlamydie

neznama09
autor
24. lis 2019

@europa00 Co to znamená prosím?

europa00
24. lis 2019

@neznama09 pohlavní nemoc

caverina
24. lis 2019

@neznama09 no musi a taky ne🙂 me zastupujici doktor rekl,ze mam ztencenou jizvu po cisari a proto ty problemy....a za 14 dni to ma doktorka vyvratila a rekla mi ze je to polyp🙂

neznama09
autor
24. lis 2019

@caverina Jak ti prosimte ten polyp zjistila? Mě dělali ultrazvuk zevnitr a vše v pohodě, že by to chtělo sono břicha prý, to zatím nikdo neudělal, včera jsem byla na pohotovosti,tam opět je ultrazvuk zevnitř a vše v pohodě, že spíše udělat sono, píchli mi injekci na bolest, po hodině to nebolelo a nekrvácela jsem, dnes jsem začala znovu krvacet.. na pohotovosti říkali že je možná chyba v antikoncepci, ale podle mě by nebyli takové bolesti

caverina
24. lis 2019

@neznama09 no ultrazvukem zevnitr...je to divny....ale kazdopadne to res,protoze tohle opravdu normalni neni...

neznama09
autor
24. lis 2019

@caverina děkuji

neznama09
autor
25. lis 2019

Nevím zda bych tak dlouho krvacela a měla bolesti, kdyby mi vadila antikoncepce

europa00
25. lis 2019

@neznama09 prosimte na nic nečekej a bez k doktorovi krvaceni mimo cyklus je vzdy problem..bud lehky nebo i zavazny..lehkxy muze byt ze ti nesedi antikoncepce - to znamena ze mas z ni rozhozene hormony...ale jak sama rikas nemela bys mit bolesti..
bolesti muzou znacit už zanet dělohy...at uz pohlavni nemoci jako jsou chlamydie nebo rakovina delozniho čipku...tkže pukud ti nenasli na ultrazvuku zadnou cystu ktera by to krvaceni mohlas zbusovovat vyrvi si testy na chlamydie a take stery na cytologii z čípku

neznama09
autor
25. lis 2019

@europa00 Moc děkuji, dnes letim odpoledne k doktorovi, holky mohu se ještě zeptat co znamená nízká sliznice ?

europa00
25. lis 2019

@neznama09 nic..jen že nejsi těhu..nic co by tě mělo znepokojovat

neznama09
autor
25. lis 2019

@europa00 Děkuji, byla jsme u doktorky a říkala že mám zajít já gyndu a aby mi změnil antikoncepci prý, to bylo vše, takže zítra na gyndu.. ale antikoncepci beru 4 roky a nikdy se mi to nestalo, ještě takové bolesti u toho, pochybuji že to bude antikoncepcí

europa00
25. lis 2019

@neznama09 NENECH SE ODBYT URČITĚ BYS NEMELA BOLESTI A NEW PO 4 LECTECH VYZADEJ SI TESRTKY O KTERYCH JSEM TI RIKLAA CYTOLOGII A TEST NA CHLAMYDIE

neznama09
autor
25. lis 2019

@europa00 Jo hned zítra, pak dam vědět a moc děkuji

neznama09
autor
26. lis 2019

Ahoj holky, dnes jsem byla na gyndě s tím že zase hodně krvacím a že mě to opět rozbolelo.. Pan doktor mi říká; Dobrý den, s čím zase jdete? Říkám mu no pořad s břichem které mi hrozně bolí, můžete mi prosím udělat sono? A on na mě, že ne že s tím nemá nic společného, že mi dělal ultrazvuk zevnitř a tam je vše v pořádku, a že s antikoncepce to prý být nemůže, že teď mám dobrat platíčko a dostanu svojí menstruaci, říkám mu, no dostanu ale do té doby snad vykrvácím, a on na mě; no ale když budete mít svoji menstruaci tak už nebudete tolik krvácet, říkám to asi už ne když krvácím 20 dní, říkám co dal jako? A on; no s tímhle problémem se chodí do nemocnice na výškrab, ale vy jste mladá tak to radši ne, říkám takže mám dal krvacet? A on; no zkuste to radši vydržet.. Takže doktor super 👌 akorat jsem přišla vynervovaná, jelikož opět nevím co mi zase je, 20 dní krvácení, včera jsme i zvracela když jsem zvedla jen vysavač těžký.. už vážně nevím co mi je🤦‍♀️ Doktor mi dal jen nake prášky aby mě to nebolelo, a ještě mi říká; no možná se vám stahuje děloha, říkám to vážně ? 16 měsíců po porodu? A on; jo už 16 měsíců, tak to je blbost takže ne, takže vyloučil záněty i cystu podle sebe.. a prý mám tak dobrou antikoncepci že při tom nemohu mít žádný záněty a ani cystu, tak já už fakt nevím, ještě přes hodinu jsem čekala v čekárně, takže super 👌