Krvácení při sexu před MS

jasnenka87
5. lis 2018

Prosim o nazor. V sobotu vecer byl sex, pri kterem jsem dost krvacela...v nedeli pres den nic, vecer krev v moci a v noci jsem to dostala...myslite ze to uz vsechno mohlo byt predchazeni ms? Beru antibiotika na zanet mocaku.
.doktorka mi rekla ze antibiotika to muzou vsechno rozhazet...a mam pockat az skonci ms...a uvidim co bude ...mam ted dvakrat prelecenej zanet a bojim se ze se to zas vratilo 😞 mate nekdo podobny zkusenosti?

leniczka23
5. lis 2018

No sexovat bys asi moc nemela kdyz mas zanet a jeste k.tomu se ti to takhle vraci, takze diky tomu sis to mohla zas zhorsit. Ale jinak se mi taky stava ze mi sex ms jakoby prostouchne, zakrvacim a pak den nic a pak se to teprve az rozjede. Takze uvidis.

jasnenka87
autor
5. lis 2018

@leniczka23 byl prave s kondomem...predtim celou dobu nic prave tomu zanetu mocaku...na ten mocak uz to beru 5. den...takze pocitove uz jsem v pohode...kdyby to byl zanet gynekologicky tak samozdrejme spolu nespime 🙂 tak budu doufat ze to byla ms, chtela jsem vedet jestli to tak vubec muze byt...nikdy se mi to predtim nestalo...