Krvácení, 33.tt. Předčasný porod?

martinad26
30. lis 2020

Ahoj, omlouvám se, že podobná témata tu již jsou, ale staršího data.
Chtěla bych aktuální informace. 🙂
Dnes jsem přesně 33tt. V sobotu ráno jsem se probudila, kalhoty od krve. Jeli jsme do porodnice, kde po vyšetření doktorka řekla, že je vše v pořádku. Ale proč jsem krvacela mi neřekla, já sama to nevím a vyděsilo mě to. Tak jsem měla celou sobotu klid doma na lůžku. V půl 3 ráno jsem se jen otočila a bylo zle. Málem jsem nedoběhla na záchod a tolik krve jsem neviděla snad. No tak jsme jeli po druhé. To už mě přijali. Dali mi kapacky magnesia + gynipral a navic antibiotika. Do teď jsem měla už 4x to magnesko a gynipral a 2x antibiotika, plus dvě injekce na vývoj plic. Krev už mám minimálně, ale stále par kapek sem tam je. Moc se toho tady nedozvídám, jen že je vše v pořádku. Už jsem z toho jejich v pořádku nervozni. 😃 Zítra ráno se chci doktorky zeptat, jak dlouho tu ještě budu a zda vůbec mě pustí domu. Holka, co prijela den prede mnou měla to samé 33tt a dnes dopoledne sla na císař, odloučení placenty. Ultrazvuk mi dělali jen v sobotu ráno. Tak mě vyděsila.
Máte někdo podobně zkušenosti? Zda vás pustili domu, kdy se porod rozjel atd. Budu moc vděčná 🙂

martinad26
autor
30. lis 2020

zapomněla jsem dodat, že v tu neděli jsem měla slabé kontrakce na monitoru už

crutela
1. pro 2020

Já tohle měla kvůli nízko položené placentě. Tu mas v pořádku?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru