Krvácení v těhotenství. Nesetkala jste se s tím některá?

brenduli
26. bře 2021

Ahojte 🙂 Jsem v 8tt na začátku týdne jsem v noci krvácela, ráno už nic, šla jsem k doktorovi, vše bylo v pořádku, viděl srdeční akci, nasadil mi ascorutin a k tomu beru utrogestan, ale za dva dny to stejné, ráno se probudím a pyžamo od krve, lekla jsem se a zase jen v noci a ráno jen trošku. Mám strach co se děje, nesetkali jste se s tím někdo? Děkuji

mamikry
26. bře 2021

@brenduli A byla to vylozene krev, nebo jen hnede spineni? Ja jsem cely sesty tyden prospinila a maly to zvladl.

brenduli
autor
26. bře 2021

@mamikry byla to krev, špinění vůbec a poprvé když jsem byla u doktora řekl mi že jsem krvácela z dělohy :( Ale vše bylo v pohodě

jjasmina
26. bře 2021

Pokud si.krvacela znovu, já bych se i v noci sbalila a jela na pohotovost, u mě nikdy nedopadlo ani spineni.

nikishkaaaa
26. bře 2021

@brenduli já to měla přesně tak a skončilo to zamlklým těhotenstvím. Omlouvám se za negativní zkušenost, jen chci říct, ať jdeš znovu k lékaři! Může to být jen hematom, ale at neco nepodceníš. Držím pěsti! ;)

martinie88
26. bře 2021

@brenduli Urcite bych jela na pohotovost. Ja takhle trochu zakrvacela a mela jsem pod miminkem maly hematom. Za tyden jsem z niceho nic zacala silene krvacet. Do nemocnice jsem dojela s kalhotami uplne durch😢 Doktorka otresna, ale miminko zilo💗 Mela jsem take Ascourtin a Gynprodyl, prisny klidovy rezim. To bylo 9tt a ted jsem 18tt a hematom je pryc. Drzim vam palecky at je miminko v poradku💗

mamikry
26. bře 2021

@brenduli Tak to se priklanim taky k navsteve pohotovosti, aby vse zkontrolovali. Drzim palce, at je male v poradku!

brenduli
autor
26. bře 2021

Už čekám u gynekologa, snad to dopadne dobře 🙂 o druhé miminko bych nechtěla přijít... První jsem přišla v 9tt, nevyvíjela se jak mělo, tak příroda rozhodla.

nikishkaaaa
26. bře 2021

@brenduli držím pěsti! Dejte vědět 😊

brenduli
autor
26. bře 2021

@nikishkaaaa Děkuji

lidija1234
26. bře 2021

držím palce, já taky krvácela a vše bylo v pořádku. Mám nařízený klidový režim a beru prášky 🙂

dadumilka
26. bře 2021

Také jsem krvácela, u mě to bohužel nedopadlo dobře, cca nějaký 7-8 tt. Regulérně jsem se rozkrvácela jako u menstruace... takže jsem ty prášky vysadila, bylo mi jasné, že tady už nic nezachráním a příroda si poradila sama. U třetího těhotenství jsem někdy asi ve 3. měsíci taky trochu krvácela, v noci jsem šla na wc a byla tam krev, ale naštěstí vše v pohodě a v pořádku jsem děťátko donosila. Držím pěsti.

brenduli
autor
26. bře 2021

Vše je v pořádku, srdeční akce šla vidět, mimi roste 🙂 pokud budu mít o víkendu křeče okamžitě do nemocnice. Křeče nemám, takže zatím je to v pohodě. Sem klidnější po kontrole...

nikishkaaaa
26. bře 2021

@brenduli to mam radost, moc se opatrujte a odpocivejte! 😊

danvitka
26. bře 2021

Taky přidám zkušenost. Bohužel potrat. Všichni tvrdili do poslední chvilky že je vše OK a nasadili jen ascorutin. Srdíčko bouchalo fakt až do porodu... 😢 11tt

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru