Macmiror 200 mg. Je možné projevení alergie tam dole?

4. srp 2023

Ahoj. Mám zánět moč. cest a dr mi poslala recept na macmiror 200mg na polykání. Volala jsem ji zpět, že macmiror vag. globule mi vadí, mám alergickou reakci jako svědění, pálení pochvy, tak jestli to můžu brát. Řekla ať to zkusím. Vzala jsem si jednu tabletu ve 2h a kolem 6h jsem začala cítit pálení a svědění pochvy. Je to vůbec možný, když jsem to spolkla, tak by se alergie měla projevit třeba na kůži nebo v puse a ne tam dole?? díky za názory

martt
5. srp 2023

Jsem docela velký alergik co se týká antibiotik a prášku jen tak něco nesnesu. Ale nikdy mne nesvedilo a nepalilo tam dole. Ted aktuálně už 4 den beru taky Macmiror na zánět močáku a v poradku. Nemyslím to nějak zle , ale nemohla by jsi to mít podvědomě zafixované, že po globulich jsi měla problém, proto tě to teď svědí a pali? Třeba se k tomu tady vyjádří nějaká sestra nebo doktorka. Ale mne tenkrát na pohotovosti, když jsem byla s malým, který se mi na telicku osypal po atb. My řekla paní primarka primo z alergologie, že pokud se projeví jen kožní alergie , že máme dát fenistil kapky a prášky má normálně dobrat. A bylo to pak dobrý.