Mám opakované kvasinkové záněty a nedaří se mi otěhotnět

lusiana125
19. únor 2015

ahoj,

má někdo zkušenost s opakovanými kvasinkovými záněty..měla jsem je v létě...a nyní v lednu pro dobrání antibiotik a teď znovu...snažíme se s manželem o miminko od září 2014 a nedaří se nám to...má někdo s tímto zkušenost? jsem z toho už zoufalá když mám zrovna plodné dny tak nemužeme, protože beru léku. Piji kontryhelový čaj, čaj Lapacho a kámoška mi doporučila GYNEX, že je na tyto problémy úžasný...má někdo zkušenost?

xjulinkax
21. únor 2015

@lusiana125 Ahojky, může to taky souviset s imunitou. Já na to jednu dobu trpěla hodně, snad každý měsíc a trvalo to více než rok. Vždycky to bylo hned po nemoci, nachlazení, po antibiotikách je to obecně známé. Tak jsem zašla na imunologii a brala, myslím 3 měsíce, Luivac a od té doby mám klid. Potká mě to max. jednou za půl roku, což oproti minulým zkušenostem se dá v klidu vydržet. Jo a na zavádění mi hodně pomohl Klion.

vh1989
21. únor 2015

trpím na kvasinkové záněty už několik let, nic mi na to nepomáhá. Dokonce mám téměř neustále nějaký spálový bacil. Když sme poprvé uvažovali o mimi, otěhotněla jsem hned první měsíc . Teď čekáme druhé a těhotná sem byla cca za 3 měsíce. Nepočítali sme žádné plodné dny, jen jsme zrušili ochranu 🙂 . Takže já v kvasinkách a těhotenství problém nevidím, dle mého je to hodně o psychice. My si vždy řikali, že až se zadaří, tak se zadaří a neupínali jsme se na to 🙂

lendulka212
21. únor 2015

@vh1989 Je pravda, že i přes tyto záněty jsem otěhotněla také hned první měsíc. A druhé mimi, to jsem jen prošla kolem přítelovo trenek.

festa
21. únor 2015

Mně pomohly tablety kyseliny kaprylové. Měla jsem kvasinky po každé ms a mezi ms, prostě furt. Doktor mi vždycky jenom předepsal nejaký léky, které to pouze utlumily. Dost dlouho mi pomáhal jednou týdně Fermalac Vaginal, ale nesměla jsem vynechat, jinak bylo zle. Až jsem natrefila na tu kyselinu, vybrala jsem jednu lahvičku a od té doby mám klid.

kijokena
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
simonceli
3. bře 2015

Me pomohlo ze stravy vyradit lepek a sladke a bylo to fuc.