MS po porodu nepřichází, může mi lékař zavést tělísko i bez ní?

krista25
15. dub 2019

Ahojky holky kdy jste dostali menstruaci po porodu. U mě to je přes dva měsíce.Nekojim, takže bych čekala že to brzy přijde. Evidetne je ještě někde na dovolený😁. Chtěla jsem si nechat zavést tělísko ale tvrdí mi že jediné při menstruaci , přitom kamarádky gynekolog ji ho zavedl bez problémů bez menstruace. 😊

krachken
15. dub 2019

Já jí dostala šest týdnů po porodu na den přesně 😀 a to jsem plně kojila.

garfulka78
15. dub 2019

@krista25 Ja jsem menstruaci dostala 2,5 mesice po porodu a dalsi za 1,5 mesuce( kojila jsem tak na pul - celou dobu jsem prikrmovala) Jen si to uzij, nechala jsem si dat tekisko - hormonalni a uz treti tyden menstruaci mam, kdyby to bylo spineni, tak by to byl opruz, ale tohle uz je mega opruz. Navic jsem cetla, ze to nekdo mel i pul roku, nez mu dosla trpelivost a telisko slo ven. 😳 jen doufam, ze nejsem ten pripad, ze bych vyhodila 5 tisic z okna a ze se to brzy srovna. PS: kazdej to ma jinak, klidne i 4 mesice po porodu, bez kojeni

krista25
autor
15. dub 2019

Dobře holky děkuji, jsem z toho ale celá nesva 😁😁já si zas dám tu obyčejnou Danu za 1000 Kč nebo uvažuji o injekci 😊kámoška si dávala tu za 5 tisíc a srovnalo se ji to za 4 měsíce. Taly už toho byli doma vyřízený.

garfulka78
15. dub 2019

@krista25 nevim jak je vybavenej tvuj gynekolog, ja jsem byla taky nervni a tak mne doktorka delala ultrazvuk, aby koukla zda je vse ok.

krista25
autor
15. dub 2019

Jo byla jsem na kontrole před 14 dny, říkala že je vše ok a na MS že to nevypadá. Ale stejně na to čekám jak na smilovani 😁, v tuhle chvíli se mi úplně nelibi že jsem bez antikoncepce.

martaskaaa
15. dub 2019

@krista25 ja byla po 6ti nedeli (7.tyden po porodu) na kontrole, plne jsem kojila a dr me ujistoval, ze tak pul roku mit ms treba nebudu. Delal mi i utz. A tyden na to jsem to dostala 😁 A neni brzo 2mes po porodu tam cpat hned cizi těleso?