Těhotenský test. Může to být takhle rychle po tělísku?

anet1210
17. led 2021

Ahoj, mozna uz to tu bylo, ale s pritelem se od prosince snazime o miminko, mela jsem telisko. Vsechno v pohode byla i menstruace cekala jsem na ovulaci a ted bych mela dostat MS pristi tyden ve stredu. Ale zacatkem tydne jsem zacala pocitovat bolest prsou, caste moceni a bylo mi tak divne (neda se tomu rikat nevolnost) a strasne unavena. Tak jsem si vcera udelala test koupila jsem si digitalni a vysel mi pozitivne. Tak pro jistotu jsem si udelala jeste dalsi dva klasicke papirove a na tech jdou videt pouze takove slabe carky. Moje otazka tedy zni, muze to byt takhle rychle, po telisku? A hlavne nevim jestli mam pockat teda do stredy jestli se Ms dostavi nebo zavolat doktorce ze mam pozitivni test. Dekujiii

empik
17. led 2021

Ahojky. Podle mě a podle testů jsi jasně těhotná. Samozřejmě nikdy nevíš, co Ti první týdny těhotenství přinesou 😊 Jinak otěhotnět tak brzo po tělísku možné určitě je. Řekla bych, že ale patříte k těm šťastnějším párům, co se otěhotnění týče. Doktorce si klidně v pondělí zavolej, ale nejspíš Tě vezme jen na odběry a třeba za měsíc na ultrazvuk. Přeji, ať se vše vyvíjí tak jak má.

ferda90
17. led 2021

Ahoj, podle mě jsi těhotná 🙂 držím palce, ať se daří 🍀✊

anet1210
autor
17. led 2021

@empik No to jsem si rekla hned co jsem to videla, porad romu nemuzu uverit. 😁 prave ze hodne lidi kolem me se snazi teda dyl a tak jsem s tim taky pocitala, takze jsem spise takova zaskocena. Dekuji, zkusim ji zitra zavolat😊

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru