Opožděná MS bez sexu

monka123z
20. lis 2018

Dobry den, chci se zeptat na otazku. Je mi 19 beru HA zatim jsem s nikym sex nemela jen jsem udelala muze pusou to vsechno. Vim ze z toho otehotnet samozrejme nemuzu ale prece se ptam😀 navim jsem ted dostala slabou menstruaci - slabsi nez normálne avsak presne tak jak mela prijit prisla jen je slabsi nez obvykle. Protoze se ptam jen proc mam najednou slabou menstruaci vim ze tehotna byt nemuzu kdyz jsem ani pohlavni sex nemela jeste. Dekuji za kazdou odpoved.

hollaharry
20. lis 2018

Ahojte.. som tu nova..
som 11 den po ET , po tyzdni som zacala spinit, a hned na to dost silno krvacat. krvacam aj nadalej, uz je to 5den .., este 5 dni a mam si urobit test..
( ja som to nevydrzala.. a vcera cize v 10 dni po ET som si urobila test, jedna citka silna a druha.. vobec.. ) revala som cely den..
neviem, ci mam este dufat, ze sa stane niejaka zmena za tie 5 dni. tabletky beriem pravidelne. ma z vas niektora tu istu skusenost? vopred dakujem za odpoved, nech je uz akakolvek

hasara33
20. lis 2018

@monka123z každý měsíc se ti z vaječníku uvolňuje vajíčko, které putuje do dělohy vejcovodem, oplodněno může být jen když se ve vejcovodu potká se spermií a dojde ke splynutí.... jelikož je trávicí soustava a rozmnožovací soustava ženy oddělená, v žádném případě nemůže dojít k oplodnění kvůli polknutí spermatu takže těhotná být nemůžeš a při užívání HA je naprosto normální mít slabší MS

monka123z
autor
20. lis 2018

@hasara33 dekuji moc se mi ulevilo

priefi
21. lis 2018

@monka123z protoze HA takhle nekdy pusobi. A kdyz beres pravidelne HA, zadne vajicko se neuvolnuje