Možnost těhotenství. Můžu být i přes HA?

slayterx
21. led 2021

Dobrý den. 27.-1.1. jsem každý den s přítelem měla sex a vždy do mě ejakuloval. Beru HA Luisea poctivě ale mám strach že jsem možná jednou nebo 2x před sexem měla malý prujem.. jednorázový. Vím že pilulky beru každý den přesně na čas... Sex byl v době kdy jsem ještě malinko krvácela až do doby kdy vůbec.. pokaždé se do mě udělal ale já pokaždé v 20:00 přesně brala pilulku. A menstruace přišla na čas a mám ji už 4 dny ale je prostě slabší než normálně, krev normálně červená jako vždy a občas i nějaká ta sraženina a jiný pach té krve...(vždy po vyndání tamponu byla moje krev cítit.. teď je taky ale jinak) . Peníze na test nemám..:'-( myslíte že můžu být i přes HA těhotná?

bigbig
21. led 2021

@slayterx Těhotná nejspíš nebudeš. A pro info, test seženeš i za cca 20-30 korun.

te_reza
21. led 2021

Dcl se mi bije, že máš na antikoncepci a nemáš na test 😀 nicméně si nemyslím, že bys byla v tom.

slayterx
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
slayterx
autor
21. led 2021

@te_reza antikoncepci kupuje mamka a já se bojím jí říct o test

te_reza
21. led 2021

@slayterx to nemáš 50 korun? Kolik ti je, prosím tě?

slayterx
autor
21. led 2021

@te_reza skoro 16 ale nedostával kapesné a brigádu nemám. Peníze normálně mám ale teď po vánocích, a ještě když otevřeli papírnictví a já si konečně mohla nakoupit sešity tak mi moc nezbylo :/

slayterx
autor
21. led 2021

@slayterx ale myslím že test asi nebude potřeba. Zeptala jsem se mamky jestli je to s tou menstruaci normální a prý je...

mimi1004
21. led 2021

@slayterx Já doufám, že moje dcera bude mít ke mně větší důvěru. A pokud máš menstruaci, tak těhotná nebudeš. Zbytečně to hrotíš a zkoumáš.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru