PCO a Gynex, pomohl někomu k otěhotnění?

boure888
19. únor 2017

Prosím vás, pomohl někomu Gynex při PCO k otěhotnění??děkuji za názory.

lussi
19. únor 2017

Zdravím, pomohl mi na cysty, takže vlastně i k otěhotnění, protože jsme do té doby nemohli začít se stimulací. Přeji hodně štěstí!!!

boure888
autor
19. únor 2017

@lussi děkuji, jak se poznají cysty a co u vás znamenalo stimulace (IVF)???

pet359
19. únor 2017

Zacala jsem uzivat gynex a po tech trech tydnech+ ta tydenni pauza a zjistila jsem, ze jsem tehotna....

boure888
autor
19. únor 2017

@pet359 tak to moc gratuluji,a měli jsi PCO? pochopil jsem správně,že se začínají užívat od první dne MC 21 dní a pak 7dní pauza???děkuji za odpověď

pet359
19. únor 2017

Ne nebo nevim o tom a myslim si, ze ne.🙂 my jsme se zacali snazit tak kveten/cerven, takze ja si nemerila ovulaci, neresila jsem to...kdybychom se snazili treba rok, tak bych to resit zacala..proste jsme si rekli, ze kdyz to bude, tak to bude...no v zari jsme teda koupili gynex s tim, ze tomu pujdeme naproti...ja ho znala uz pred tim, uzivala jsem kvuli jinym problemum...

pet359
19. únor 2017

Jinak se muze zacit uzivat kdykoliv...myslim...jen po trech tydnech uzivani je ta tydenni pauza.

boure888
autor
19. únor 2017

@pet359 já myslela tydeni pauza na menstruaci jako při brání Ha,myslím si, že mi to říkala kámoška.

valerie73
19. únor 2017

Gynex je zaručený úspěch 🙂

pet359
19. únor 2017

@boure888 ne...můžeš začít brát kdykoliv a od toho prostě tři týdny....gynex se užívá i pro srovnání nepravidelného cyklu...to že gynex užíváš, neznamená, že po třech týdnech užívání se cyklus dostaví.... 😀

pet359
19. únor 2017

@valerie73 to bych asi až tak netvrdila...taky znám lidi, kterým to nepomohlo....působí to asi na jak koho no 😕

boure888
autor
19. únor 2017

@valerie73 proč myslíš, že zaručený? Na každého působí něco jiného?

knoflikarka
19. únor 2017

tak mně Gynex absolutně nezabral, mám PCOS... na někoho zabírá, ale univerzální pomoc to není..

knoflikarka
19. únor 2017

@boure888 Jinak nevím, co už jsi zkoušela, ale na PCOS mi v CARu doporučili spíš Inofolic, nebo cokoliv jiného, kde je inositol... i podle zahraničních zdrojů je inositol nejdoporučovanější... a pak dieta bez sacharidů.

boure888
autor
19. únor 2017

@knoflikarka, dík, doktorka mi doporučila Inofolic, zatím ho mám krátce a včéra se kamarádka zmiňovala o Gynexu, ať ho zkusím, ale aby těch vitamínů nebylo moc. Jak dlouho užíváš Inofolic a pomáhá s cyklem? Dík

lussi
19. únor 2017

@boure888 poznají to na ultrazvuku. JJ, myslím stimulaci na IVF 🙂

kordulle
19. únor 2017

Ahoj všem,

ráda bych se s Vámi podělila o moji zkušenost. V červnu 2016 jsem se vdávala. Zatím jsem miminko neřešila. Po svatbě jsem vysadila antikoncepci po dlouhých letech užívání. Ptala jsem se na názor svého gyndaře a řekl mi, že by tak tři/čtyři měsíce počkal se "snažením". Tak jsme si tedy s manželem několik měsíců "dávali pozor". První 4 měs. po vysazení HA mi šlapal cykus jako hodinky (28/29 dní). Před vysazením jsem měla obavy z toho, jestli přijde MS bez užívání HA a přišla 🙂. Pak ale přišel pátý měsíc (tedy doba, kdy už jsem si říkala že si dávat pozor nebudeme) a vše se rozhodilo.. MS přišla za 38dní, další pak za 52dní a ta poslední za 50dní.. Neplaším, nešílím, ale je to paradox. Člověk by se měl chovat přirozeně, nechat věcem volný průběh, neplánovat je přehnaně.. Teď jsou dvě mé blízké kamarádky těhotné, moc jim to přeju. Jejich příběhy jsou zajímavé. První, která se o miminko snažila 8 měs.- už začala šílet, ale podařilo se díky ovu testům a druhá, která nic neřešila a zadařilo se hned napoprvé.. No jak to bude se mnou? To je ve hvězdách..🙂

Asi bych měla něco udělat s tím rozházením cyklem, aby se vrátil do starých kolejí.. Radíte gynex, nebo jsem četla o ženských kapkách, nosifolu či fertiproně... ?

pet359
19. únor 2017

@kordulle tak to co jsi napsala je, jako bych to psala ja 😀 akorat vse o pul roku driv ...a kdyz jsme si rekli v tom kvetnu/cervnu, ze se zacneme snazit, tak ja jsem zacala uzivat gynex, aby se mi trochu srovnal ten cyklus, ale hlavne ho bral chlap se mnou, aby jsme tomu pomohli....a jo...hned se zadarilo....takze my jsme se snazli vlastne asi tak necele 4 mesice...😉

dzejnany
19. únor 2017

@kordulle moje řeč..prostě jako by se to v hlavě seplo, že se něco chce a konec..já po injekcích od doktorky po užívání léků utrogestan na srovnání MS, ted druhý měsíc beru gynex, tak snad mi dopomůže k vytouženému pravidelnému cyklu a hlavně mimi..😀

knoflikarka
19. únor 2017

@boure888 beru Norethisteron na vyvolávání MS, takže zatím nevím... beru asi 3 měsíce pravidelně, to už by prý mělo být znát... já teď za týden ale začínám brát Femaru na dozrávání vajíček, tak doufám, že mi Inofolic konečně pomůže hlavně s tímhle... ale Gynex bych nezatracovala, možná, že právě Tobě pomůže, já jsem neměla MS skoro vůbec, takže jestli máš "jenom" nepravidelné cykly, třeba Ti je zpravidelní... a když už se pro Gynex rozhodneš, měla bys ho prý brát z plastové lžičky, že by neměl přijít do styku s kovy... jinak co se týká PCOS, tak hlavně se doporučuje změna stravy, já jsem úplně vynechala cukry, pečivo, brambory... no pak Ti můžu říct, jestli to zafungovalo 😅

pet359
19. únor 2017

@knoflikarka já tedy gynex brala z kovové lžičky, tak nevím....ani jsem to nikdy neslyšela a ani nečetla....

knoflikarka
19. únor 2017

@pet359 četla jsem to kdysi tady na fóru

pet359
20. únor 2017

@knoflikarka když si přečteš příbalový leták, tak tam nic takového není.... 😉 to byl zas nějaký "eko šum" 😀

valerie73
7. bře 2017

Samozrejme nemusi pusobit uplne na kazdeho, ale u vsech koho znam a kdo ho zkusil se hlasi uspech 🙂 ma i sva pravidla uzivani, ktera se musi dodrzovat, jako pocet kapek ktery se postupne navysuje, pravidelne tydenni pauzy, intervaly mezi jidlem atd...ale rikam, opravdu nic neni 100% 🙂 nechci tim rict ze to musi urcite pomoct, ale je to hodne pravepodobne 🙂

megi89
7. bře 2017

Ahojte holky, beru Gynex, tento týden to bude 3. týden, přemýšlím, zda mám jít do druhé lahvičky, již kvůli ceně... slyšela jsem, že jeřáb ptačí je skoro to stejné jako Gynex... slyšela o tom některá z Vás něco?

boure888
autor
7. bře 2017

@megi89 četla jsem toho hodně o gynexu a doktorka mi poradila INOFOLIC, i radí ho v Caru, tak teď beru jen Inofolic.

kordulle
7. bře 2017

@megi89 Zdravim, tady od holet jsem zaslechla, ze stejne slozeni maji levne kapky, ktere se jmenuji Zenske a jsou od Serafinu. K dostani pry ve Zdrave vyzive.. Jsme na tom stejne, zitra jsem 3 tyden, co dobiram Gynex a ceka me tyden pauza..a dal uvidim.. 🙂

kordulle
7. bře 2017

@dzejnany Ahoj, tak je to zitra treti tyden, co zkousim Gynex. Vystaci Ti jeste po te tydenni pauze neco? U me to vypada na prazdnou lahvicku. Prisuzuji to tomu, ze manzel se mnou take bere. Ty uzivas sama? Jsem zvedava, zda se mi spravi cyklus.. Cca za 10 dni cekam MS. Ale prece jen, prvni mesic co ho uzivam, takovy "fofr" to asi nebude s tim srovnavanim... 🙂

pucmelinka
7. bře 2017

Ja mela podezreni na PCO,prestala jsem uzivat antikoncepci,najela na gynex+homeopatika...otazka,co mi pomohlo...ale to bylo v dobe,kdy jsem studovala VS...nebylo to kvuli planovanemu tehotenstvi,ale kvuli tomu,abych se PCO zbavila a v budoucnu mohla otehotnet...

dzejnany
8. bře 2017

@kordulle já nevím jestli to špatně užívám, ale píšou tam dvě kapky a já mám ještě půl lahvičky. Mě paní říkala, že mi vydrží tak na 2 měs. Ale musím říct, že cyklus mi to upravilo, sice nezvyk, mám jej dlouhý 35 dní, ale prostě slzy štěstí už 2x po 35 dnech přišli 😀. Miminko jsme přestali hrotit, takže ani nevím kdy má přijít ovu, a testy už si dělat nebudu, je to fakt stresující a potřebuji fungovat pro svou dceru. A jsem taková klidná, když dojde na tulení, už nemyslím jen na to jestli se povedlo "zasetí" 😀.

kordulle
8. bře 2017

@dzejnany To je skvele, ze se to srovnalo a ocenuji i tvuj soucasny pristup ;) Hlavne nic nehrotit.. Ja davkuji vice kapek a to dvakrat denne.. Na baleni je:2-7kapek a 1-3 denne, zvolila jsem stred.. Jinak tve slzy stesti chapu.. kdyz jsem mela cyklus 50 dni a konecne MS prisla, byla jsem hrooozne stastna a smala jsem se s kamoskou, co ceka mimi, ze jine to dostanou a smutni a ja de za to raduji;)