Pořád špiním, i přes léčbu Proverou. Máte zkušenost?

pajca
15. led 2008

Ahoj holky založila jsem toto téma, protože už si nevím rady.Pořád špiním i přes léčbu Proverou. V odborných literaturách jsem četla, že to může být známka neplodnosti. Nemáte někdo zkušenosti?

ojo
27. říj 2008

ahoj holky, tak jsem od soboty začala dost špinit, tak jsme jeli v neděli na pohotovost, mimís podle UTZ v pořádku, něco mi jen píchli a doma mám přísný klidový režim.... acho jo.... člověk se toho špinění asi nikdy nezbaví...snad to nebude nic vážnýho 😕

fifinka31
29. říj 2008

Ahoj holky,ja vas nejak nestiham 😒 ,kamaradka ma 2tydenni holcicku,tak se s ni chodim nunat 🙂 je uzasna 🙂 strasne me to nabiji.Do toho dost prace,jedna kocka je tehu po IVF,druha byla na dovci,tak jsme to tahli ve dvou.
Krevni testy nam dopadly ok,jen ja mela chlamydie drive-pry.A manza je ma ted.Tak jsme snedly nake ATB a snad to bude ok.Docela me to vystrasilo.Ale co nadelame.SPG dopadl lepe nez loni.Takze Dr.vydi problem snad uz jen ve vejcovodech,takze 3krat IUI pak laparka,pak se uvidi.Ted sme to nejak nestihli to IUI,takze od dalsiho cyklu beru leky na vajicka,a 12dc UTZ.Tak pak podam zase info.A uz zase letim.Tak se tady drzte holky,uzivejte si tehotenstvi.papa:-)
OJO,snad uz to bude dobry,to chce nohy hore,a odpocivat!!!

effi
31. říj 2008

Ahojte holky,
-ojo, ja jsem spinila prakticky do konce tretiho mesice, pokud je mimi vporadku, tak je to ok. Snaz se hodne odpocivat, me dr na spineni predepsal ascorutin-brala jsem ho 3xdenne, ale co jsem se docetla a delala dal je, ze jsem taky pila hodne caje s citronem a spipkovy caj - drcene sipky (ne pytlikace). Myslim, ze my vsechny tehulky tady z diskuze jsem v pocatku tehu spinily, proste nase telo funguje holt trochu jinak. Drz se a dej vedet jak se ti dari.

-fifi-tak to je parada, ze mate dobre krevni testy a ze i spg je lepsi, moc vam drzim palecky!

adrosek
3. lis 2008

Ahojik holky,omlouvám se že sem vám jdu,ale chtěla bych se jen zeptat na něco.
Jsem po 1.IVF a 8.den po Et som našla na testě // a odté doby denně testujem,stále jsou tam //.sice né úplně silné ale jsou pěkně vidět.Dneska som 11.den po ET a jsou tam //,ale trošku som špinila,jen minimálně,myslíte že to znamená něco zlého?Testovat mám až původně v pátek.Děkuji,máte stím některá zkušenost,dr.v Caru nás nato připravovala,že to může nastat ale bojím se.

effi
4. lis 2008

ahojkdy adrosku-neprve gratulace k uspesnemu ivf😉 ja si myslim, ze tvoje spineni muze znamenat zahnizdovani, tedy ze se vajicko zanoruje do delozni sliznice - to se stava docela casto, i u me to tak bylo. Nicmene v takovem pripade by spineni melo byt den dva a prestat. Pokudje dele zasla bych radeji k dr. Pokud nemas krece v podbrisku neni se vicemene ceho obavat. Takze uvidis jak to bude dal, pokud to pretrva nekolik dnu nebo zesili asi bychradeji k dr. zasla. Imho ja jsem vpodstate spinila po ruznu az do 10tt a mimis je v poradku.
Pokud chces sama nejak se spinenim pomoct, tak si muzes koupit ascorutin je volne v lekarne a stoji par kacek, sice v pribalovem letaku pisou, ze se nema v tehotenstvi, ale muj gyndar mi ho predepsal a rikal, ze uz 2roky marne bojuji aby to bylo z letaku vymazano a ze se nemam vubec niceho obavat. Pomct ti muze taky sipkovy caj a caj s citronem. Drzim palecky😉

adrosek
4. lis 2008

Ahojík effi,
děkuji ti moc za odpověd,no ono to je jakoby jen takový výtok kde je občas trochu hnědá příměs,ale minimálně.Břicho mě trochu bolí,ale dělala som si test zase a je stále pozitivní,no ve čtvrtek jdem na krev tak pokud to nepřestane do té doby tak stejně budu volat dr.tak ji to řeknu.No uvidíme,ale děkuji ti uza radu.

effi
4. lis 2008

androsek-pokud je to jen trochu hneda primes a jen minimalne, tak si myslim, ze se nemas ceho bat. Bricho boli protoze se roztahuje deloha, problemove jsou az krece a krvaceni. Takze se raduj a tes😉

adrosek
4. lis 2008

Effi tak děkuji,křeče nejsou vůbec a břicho bolí taky už jen minimálně tedy skoro vůbec.Dělala som si aj testy odpoledne a večer nyní a jsou tam pěkně vidět pěkný čárky//.Jojo těším se,ale ještě krev ve čtvrtek a pak UTZ.

effi
6. lis 2008

adrosek-tak jak jsi dopadla, co UTZ-byla videt dutinka??

my jsme dneska meli druhou poradnu, vse je vporadku, rosteme a cekame kluka😉

ojo
6. lis 2008

ahoj holky 🙂

effi, to je dobře, že máš vše ok a bude to klučík 😵 😵 😵

já jsem teď asi týden byla zase bez špina, ale dneska se zase objevilo slabě hnědavý výtoček 😒 opět....už mám z toho hrůzu...na kontrole jsem byla minulý čtvrtek a mimís byl ok, už byl vidět přes sono přes bříško a měl se čile k světu, ale Dr. mi říkal, že jakmile začku zase krvácet, tak mam hned přijít, protože můžu krvácet i k mimísovi 😢 a můj Dr. je ode mě 60km daleko... ☹ chjo....

ale asi si taky zítra koupím ten ascorutin a zavolam Dr. koliko ho mam brát...

Androsku, jak vidíš, někdo špiní i celý trimestr 😉 tak si myslím,že se taky nemáš čeho bát...

Fifi, drž se!! 🙂

fifinka31
12. lis 2008

Ahoj holky 🙂
Effi,gratuluji ke klucinovi 🙂 vy chcete chlapecka ne?Tak at nadale vse bezi jako po masle 🙂
Ja dnes dostavam MS,lutealka byla klasicky 10dni,ale spino se posouva a zkracuje,vlastne zacalo az vcera odpol.10dpo a dnes uz se rozjizdi MS-takze to beru jako uspech 😉
Ted budu stimulovat leky a 12dc jdu na UTZ,a hned po tom 1-3dny by mela byt IUI-tak mi drzte palce at to probehne v pohode-bojim se 😨
Ale porod bude asi horsi ze 🙂 Takze to vlastne nic nebude.Moc se na to nechci upinat,i kdyz zas to bude neco jineho nez do tedka.Spis se pripravuji ze mi rozuzleni poda ta laparka co bude po 3 IUI.Tak se zase loucim,papa.

effi
17. lis 2008

Ahojky holky,
ojo-doufam, ze uz je spineni ok a jste v poradku. mne pomahal sipkovy caj a dostatek citronu no a ten ascorutin. Drzim palecky at je vse ok.
Fifi-diky za gratulaci. chteli jsem spise holku, ale ja jsem to vedela nejak od zacatku, ze to bude kluk😉
moc na tebe myslim a drzim palecky at IUI prinese sve polody-tedy staci jenden, ze??😉

drzte se

ojo
19. lis 2008

ahojky holky, tak špinění se neobjevilo už skoro 2 týdny 🙂 ťuk, ťuk, tak snad už se neobjeví, včera u Dr. poradna a vše ok....a nespíš si nenecháme říct, co to bude 😀 😀

držte se holky....

vlasta23
19. lis 2008

Ahoj efi, tak vidis, vse je OK. Myslim, ze uz nebudes spinit. Jako ja. Ja take spinila na zacatku a pak kolem 13-teho az15-teho tydne a pak uz nic. Je to dost normalni. jsou to asi nejak eprelomy. Ma to hodne kolek. ja mam akorat tedka dost casto krvavy hlen z nosu. Moje doktorka me chce poslat do tunelu, ale ja moc nechci. neni to dobre pro mimi. Rikam si, ze to jeste 2 mesice pocka. Nevite, co by to mohlo byt? Neslyseli jste nic?

fifi tak se drz, at to vse vyjde.....

effi, ja mam taky kluka, ja chtela kluka. Hlavne , ze mas neco, kdyz to tak neslo 🙂 Jinak se ale tedka rodi sami kluci. Treba v diskusi, kam chodim, se ted narodi skoro sami kluci , mozna tak dve holky a leden myslim to same. Jenze minuly rok to zase bylo naopak. Rodilyb se same holky. No ale kdyz budes chtit druhou holku, dej mi vedet. pokud se ti vse po porodu spravi a uz nebudes muset cekat tak dlouho na mimi, tak Ti poradim , jak na to. ja budu pracovat na holce potom take 🙂 Myslim, ze budu uspesna. procetla uz jsem tolik teorii a vse zkombinovala dohromady, ze to jiste bude fungovat. tak jako tedka u kluka 😀

ojo
25. lis 2008

ahojky, tak mě konečně našli příčinu špinění, občas krvácím z čípku, tak mi musí dr. udělat cytologii 😖 naštěstí to prý vůbec mimi neohrožuje 😵

vlasti, taky poslední dobou mývám krvácení z nosu, až jsem si říkala, že když nešpiním dole, tak mi to jde z nosu 😅 ale nemám to jako hlen, spíš mi tam praskla žilka a když se mi udělá stroupek, tak ho vždycky strhnu...prostě to neni jako že by mi fakt tekla z nosu krev...

tak zatím pa a držte se... 🙂

fifinka31
28. lis 2008

Ahoj holky,jak se vede tehule??Tak ja mam po IUI-nic to nebylo,ale vubec,a ja se pred tim stresovala ze buhvi jak me to nebude bolet 🙂 .
IUI byla ve ST dopol.a na UTZ to vypadalo ze folik v pravo uz prasknul,a ty dva v levo praskly zarucene ten den vecer-dost jsem to citela.Takze spermijky na miste,do toho ovuska-no a ted dej se vule bozi.Ale sance na 1 pokus jsou pry 15%-takze se na to moc neupinam,ale samozrejme sem napjata jak to dopadne,je to preci jenom zas neco jineho ze🙂)Tak mi drzte palecky,a prijdte mne tady poplivat tehu bacilkama ju?papa

ojo
28. lis 2008

fifi, prskám na tebe těhu bacilky 🙂 pprrrrrrrrrsssssssssssssk,pprrrrrrrrrssssssssssssssk,pprrrrrrrrrssssssssssssssk 🙂 🙂 🙂 ´

tak držím moc palečky 🙂

benjina
1. pro 2008

Ahojky jsem ráda, že nejsem sama kdo má problém se špiněním, nejdřív jsem to nebrala jako žádnou tragédii dokud jsme se nezačli snažit o mimi, od té doby co jsme se začli snažit tak je to snad ještě horší, tak jsem to řekla svému doktorovi a ten mi řekl, že jsou to asi rozházené hormony tak mi dal na to clostilbegit a duphaston na dva měsíce po jednom prášku denně, ale nijak to vůbec nepomohlo a teď ještě poslední měsíc dobýrám duphaston tak uvidíme.Já to mám stížené tím, že jsem v anglicku a tady to nijak neřeší prý až po dvou letech marného snažení tak jsem z toho zoufalá.Dokonce jsem tento měsíc začala špinit už od 12 nebo 13 DC a skončilo to asi tak 18 DC, myslela jsem si, že to bylo zrovna plodné období protože mě dost bolel levý vaječník, ale podle grafu bazální teploty to asi nebylo, pokud tu teplotu neovlivňuje to, že mám už asi třetí týden hnisavou angínu.Když jsem našla vaše téma tak jsem se trochu uklidnila, protože už jsem plakala, že to je asi tak příčina proč nemůžeme s manželem přijít do jiného stavu, tak jsem se aspoň uklidnila, že je vás tu dost, které jste i přes to otěhotněli.

vlasta23
3. pro 2008

ojo, no to spineni z nosu me docela vadi, ale hlavne, ze nespinim ze spod. Snad to po tehu prejde 😀

effi ozvi se. Koukam, ze uz si take dost velka tehule.....
fifi dej vedet, jak doapadl pokus. Treba to hned vyjde, nikdy nevis. Treba si mela jen stazeny cipek nebo nepriznive prostredi pro spermosky....

malok
3. pro 2008

Holky mě se špiněním pomohly vitamíny: Inulín. 😉

effi
4. pro 2008

ahojte holciny,
zase se po delsi dobe ozyvam, mame se fajne, oba 😵
kdyz jste se tady bavily o krvaceni z nosu, tak to ja mam uz tak pres 5 let, nekdy denne, nekdy tyden nic pak zas obden a tak.. ja se celkove "lecim" u sveho cinana, jsem spokojena.

Vlasti-za klucinu jsem rada, vzdyt je nejdulezitejsi, ze je prcek vporadku. je fakt, ze jsem chtela vzdycky spise holky, ale co se ma stat to se stane, proste si to tady mam vsechno odzit tak jak to prichazi😉
takze diky za nabidku "jak na holku" ale nejak se to nepoji s mym zivotni stylem, jak jsem psala uz drive sve nazory napr. na iui, ivf apod. veci - rada tomu necham volny prubeh a pripadne se budu tesit z dalsiho kluciny, pokud tedy dalsi ditko bude... ted jde hlavne o to v brisku, aby zdarne za par mesicu prislo na svet a mohli jsme se s nim radovat.

ojo doufam, ze vse dopadlo dobre a jste a budete nadale vporadku🙂

fifi-drzim moc palecky a urcite se ozvi az budes vedet jak jste dopadli, nemeris bt??

benji-neztracej nadeji, hledej si k miminku svoje cesty, kterym veris a ktere jsou ti prijemne, urcite se k nam tehulkam pridas, stejne jako fifi😉

holky moc drzim palce, vsem

fifinka31
5. pro 2008

Ahoj holky tehulky-uz se vam to krati co 😉 jste za polovickou!!!
Effi,teplotu nemerim-nema to smysl protoze beru Utrogestan a ten sam od sebe zvysuje tepl.takze by mne to zbytecne matlo,merila sem jen do ovulace-tim se mi potvrdila a konec.Dnes sem 9dpo(az vecer)a sem testla ale nic.Tak bud nic nebo je brzy-no brzy je urcite,ale vim ze nektrere holky meli naznak // uz 9dpo.Jinak mi nic neni,a MS ocekavam zacatkem tydne.Testnu zas v NE.Spravne bych mela testit az tak 14dpo,ale to ja nevydrzim,a navic mivam od ovu po MS tech 10-11dni.
Tak se mejte devcata opatrujte sebe i mimi,a zase se ozvu.Jinak chodim na debatu Ostravske Gyncentrum.papa

effi
5. pro 2008

fifi-9dpo je fakt brzo, ale myslim, ze 12dpo uz by naznak mel jit videt, pokud je to tam, moc drzim palecky, vsechny co jen kde mam😉 dej pak vedet..

rintintyna
5. pro 2008

fifi, mě se posledně sice ukázalo už 10dpo, ale ta druhá tam byla až asi za hodinu a fakt úplně slaboučká. Ale chápu Tě, ještě ani nemám ovulku a už bych taky testila. Jinak zdravím effi, už máš moc pěkné tt 😵

fifinka31
5. pro 2008

Diky holky,ja fakt testila spis jen ze zvedavosti a vlastne s klidem ze tam este nejspis nic nebude 🙂 To az budu testit v NE.nebo pozdeji-to uz budu nervoznejsi.Kamoska taky testila par dni pred MS a mela slabou / az po 1h jak sla test vyhodit-no a nakonec je tehu-ale ona s timhle zrovna problem nema 🙂 .Tak ja jdu neco delat uz tu sedim zas 3h!!

vlasta23
5. pro 2008

cau holky, tak me to spineni trochu prestalo, skoro uplne _z nosu, tak mam radost. Mozna po horciku, to jsem tedka nasadila. Jinak nam mimi moc neroste, jak me dneska dr rekla. Tak se uvidi, musim na UTZ. Tak doufam, ze se v tom mereni plete. Kazde mimi je jine, ne?

fifinka31
6. pro 2008

Vlasti,nestras!!!A tak hlavne kdyz tluce srdicko-to je hlavni.Vzdyt uz to mas za par-vlastne v pripade nutnosti-kdyby neco tak bys mohla porodit uz tedka a mimi by pak dorostlo v inkubatoru-je to krutejsi ale nekdy to tak bohuzel je.Dite roste podle toho jak ho vyzivuje placenta ne?A tys s ni mela nejaky problem uz ne?Neboj pohlidaji si te.Drzim palecky at je to jen planej poplach.

effi
10. pro 2008

vlasti my jsme byli ve 20tt na na UTZ 2x na dvou ruznych pracovistich a na obou namerili jine hodnoty, a ty rozdily byly docela dost velke, navic neco mame o tyden mensi, neco o tyden vetsi a tak.
Myslim ze i miminka rostou individualne dle sveho planu😉 nenechej se tim zneklidnit, zadne miminko se nevleze do tech jejich pitomych statistickych tabulek, ani nemuze.. kazde je jedinecne.
navic si myslim, ze na mirach a vahach nezalezi, zalezi na tom, zda je miminko "hotove", ale uz jsi v 33tt, takze se vpodstate dokoncuji uz jen plice, to je myslim mnohem dulezitejsi, nez velikost prcka, trebas budes mit aspon snadnejsi porod😉 drzim palce a dej pak vedet

fifi-jak ty??nic?? co planujete dal??

rinti- taky zdravim😉 sleduju tvoje grafiky v diskuzi mereni BT, drzim plecky
😵

fifinka31
10. pro 2008

Ahoj holky,Vlasti!!Jak to s tebou vypada?Je vse ok??
Aho Effi,co ty uzivas si brisko? 😉 Uz kope?
No mne se dnes rozjizdi MS,spinit sem zacala az 12dpo-ale mikro a az dnes vice+trochu krev.Takze mi ten Utrogestan trochu natahl cyklus tak jak by mel byt.
Sem z toho ted smutnejsi nez jindy,uz pro to ze jsem do toho IUI se tremi vajicky davala jistou nadeji,a taky ze jsem si to strasne prala zrovna ted-byl by to krasny darek pod stromecek-nejen pro mne.No,nic nenadelam,pres svatky vypustim,a v lednu dalsi IUI.
Tak se holky mejte krasne a opatrujte se.

effi
11. pro 2008

fifi, to je mi lito, ze to nevyslo, ale ono to urcite vyjde, prijde to az to budes nejmine cekat😉 a bude to ten nejkrasnejsi darek i kdyz ne pod stromecek😉
jiank ja si brisko uzivam, kopeme i tatku😉

taky se opatruj