Poraďte, jak vyvolat menstruaci bez vyvolávačky?

evusa2
16. srp 2015

Ahoj holky potřebovala by jsem poradit. Vysadila jsem HA a už přez měsíc jsem nedostala menstruaci jak ji mám přivolat? Nechce se mi jít na injekci.

betelgeuzz
16. srp 2015

Zkusila bych kontryhelový čaj, ten je obecně na problémy s cyklem.

deelfinek
16. srp 2015

Ještě bych počkala, pokud to bude 2 měsíce, tak bych si na injekci zašla. mám dost velké problémy s cyklem, nějakou nerovnováhu hormonální a po vysazení HA klidně 3-4měsíce nebyl problém. jednu dobu jsem najela na Ženský čaj od Grešíka, ten byl hodně dobrý, samotný kontryhel mi cyklus max rozházel ještě víc. teď jsem užívala asi 4 cykly Utrogestan, první měsíc přišla MS po 36 dnech, což považuju za úspěch, ale bojím se těch dalších 😒

ladyhacek
16. srp 2015

Zkus ten kontryhel. čaj > já jsem ještě před vysazením ho pila, protože prý pomáhá k oplodnění (asi jak srovnává cyklus) vysadila jsem HA a klasicky po 28 dnech to dostala a pak už jsem to nedostala, ale měla II 🙂

evusa2
autor
16. srp 2015

@ladyhacek čaj piju 3 den dva šálky, zkoušela jsem i 5 dni heřmánkoví

cotty
17. srp 2015

Slyšela jsem, že snad i horká koupel napomáhá k vyvolání ms, ale vyzkoušeno nemám.

marketka2012
20. srp 2015

Verka
Holky prosím Vás je vůbec možný aby znovu narostla delozni sliznice? Jsem po zml. tehu. Stalo se to v lednu. PPichali mi hormony. Před měsícem jsem to dostala teď mám zase 10dni zpoždění. Zašla jsem si k bylinkarce a pijí v čaj co mi dala. Zatím nic. Chci druhé mi mi. Už si nevím rady. Diky za odpověď.

anice1
4. bře 2017

Ahoj, dlouho jsem bádala, jak vyvolat menstruaci, dokud jsem nenašla pár rad, které mi strašně pomohly!!! Sepsala jsem je pro vás: http://krasna-anice.blog.cz/1511/jak-vyvolat-me...

Určitě si ho přečtěte a zkuste jednu z rad.
Anice

kirinka2013
4. bře 2017

Já tedy musela po vysazení HA na injekci, 3 měsíce jsem neměla cyklus, doktor/primář mi řekl, že většina věci, co vyčtu na internetu, jsou stejně babský rady a nepomohlo by to. Injekci jsem dostala, cyklus proběhl jednou pravidelně, pak asi s 10 denním zpožděním a zase nic 😀 Naposledy jsem MS měla v půlce června, v půlce října jsem i přes to otěhotněla.

solteeskaa
21. črc 2019

@anice1 👏🏻👏🏻👏🏻😂😂😂😂😂😂

carrie_b
21. črc 2019

Nekolik hrnecku hermankoveho caje ve trech dnech a menstruaci jsem si tim uz nekolikrat privolala o 2 az 3 dny drive... zkusit muzete, nic tim asi nezkazite 🙂

carrie_b
21. črc 2019

@anice1 Další z řad zoufalých blogerek a youtuberek

hermij
21. črc 2019

Evi, jak dlouho jsi ji užívala? Je zcela normální, že se cyklus navrátí klidně až po půl roce, max. do roka po vysazení. HA naši zdravou plodnost uspává. Všechny její účinky jsou proti přirozenému cyklu a zdraví dělohy a vaječníků, viz. příbalový leták. HA např. snižuje kvalitu děložní sliznice a ztenčuje ji. Pokud Ti nenaroste sliznice, tak není z čeho krvácet. Při správném užívání HA nedochází k ovulaci a následné menstruaci, pouze ke spádovému krvácení vlivem poklesu užívaných syntetických hormonů. Potřebuješ nejprve sama ovulovat, abys mohla menstruovat. HA ve velkém odbourává z těla vitaminy řady B (hlavně B6, B9 a B19), vit. C, vit. E, zinek, selen a hořčík - ty potřebuješ doplnit, aby jsi mohla zpátky získat zdravý cyklus. Ze stravy a raději i z doplňků. Na podporu ovulace jsou super pupalka (olej nebo kapsle) a mateří kašička (od včelaře nebo suplementy, např. Sarapis Plus+, který obsahuje i hromadu dalších minerálů a Q10). Rady výše jsou ok pokud ovuluješ a máš cykly. Ty jsi očividně ještě nezačala ovulovat, takže nemůžeš ani menstruovat :( Potřebuješ své tělo v prvé řadě vyživit a dát mu najevo, že může znovu začít fungovat. K pochopení cyklu doporučuji zajímat se o symptotermální metodu, krásně díky ní pochopíš svůj cyklus a co se v něm děje 🙂

Ještě si dovolím poznámku, abys zkusila odmítnout doporučení své/ho dr., kdyby nabízel/a vyvolávací injekci. Klidně se nechej vyšetřit, ale vyvolávačka, to jsou jen další syntetické hormony, kterých ses nyní zdárně zbavila. Pročisti si játra (kopřiva, ostropestřec) a dej šanci svému tělu. Věř mu, že to zvládne samo a Ty mu pomáhej, co to půjde. Injekce není pomoc. Není to řešení příčiny, ale jen "uspokojení pacientky", aby viděla kýžený efekt - krev. Hodně zdaru na Tvé cestě, řiď se intuicí, ta Ti poradí nejlépe ;)