Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Předávkování Pregabalin Mylan 75g. Poradíte, co dělat?

liliskajudr
5. lis 2019

Dobrý den omylem jsem se ráno předávkovala pregabalinem. Zapomněla jsem že jsem si ho už brala. Nevim kolik jsem toho mě 2 nebo 3 možná 4 já nevím .
Motam se , jsem strašně veselá , mam sucho v ústech ,je mi hrozně a začali mě bolet ledviny. Nevim co dělat. Můžete mi prosím poradit ? ...bojím se jít do nemocnice ...zvracet už je zbytečný ...vypumpováni žaludku už taky je zbytečný .. Poraďte mi prosím .

berenika39
5. lis 2019

Máš dojem, že ti na foru odpoví někdo relevantněji, než lékař? Pohotovost, hned.

pajamo
5. lis 2019

Ráno? Jsi si jistá? Teď je večer. To přejde.

liliskajudr
autor
5. lis 2019

@berenika39
Dobře moc děkuji ...myslela jsem že to třeba přejde ...ale děkuji moc za odpověď

liliskajudr
autor
5. lis 2019

@pajamo
Přejde ? Ano vzala jsem si toho víc . Ale teď teda nevím . Tvrdíš že to přejde a někdo píše hned pohotovost. Oni to jsou neurologický prášky na předpis . Proto se ptám .

lilian2111
5. lis 2019

Nemocnice.

pajamo
5. lis 2019

@liliskajudr Tak co chceš radit, sama asi cítíš jak to je nebo není. Ani nevíš kolik sis toho vzala, tak co chceš přes internet radit. Zavolej si na toxikologického linku 🤷https://www.tis-cz.cz/

liliskajudr
autor
5. lis 2019

@lilian2111
Děkuji za odpověď 🙂

liliskajudr
autor
5. lis 2019

@pajamo
Dobře moc děkuji 🙂

lv
6. lis 2019

Nejvyšší terapeutická dávka je 600mg/den. Každopádně při předávkování léky se neptej na foru lekarskych laiků, ale jdi k lékaři. Nechápu jedno, můžeš se splest a vzit si ranní lék 2x, ale 4 místo 1 je podivný.

liliskajudr
autor
6. lis 2019

@lv
Já jsem prostě zapomněla že jsem si to brala ,ale nemůžu si vzpomenout kolikrát jsem si to brala . Já si to totiž nebrala naráz . Ale děkuji moc za odpověď

Sem začni psát odpověď...

Odešli