Problem s početím, co vám pomohlo?

klarka011
22. led 2016

Dobrý den,mám otázku už rok se snažíme o miminko ale pořad nic mám za sebou profuky vejcovodu a nic lékař mi řekl že musím na umělé oplodnění mám už za sebou první inseminaci a zase se nezdařilo ....brala jsem snad už všechny léky a teď piju i čaje a doplňky stravy....při poslední kontrole mi řekl lékař že mám špatnou sliznici a nezrajou mi vajíčka ( cyklus mám nepravidelný jednou jsem to nedostala i 3 měsíce) maté někdo podobné zkušenosti a co vám pomohlo jsem už zoufalá ...děkuji

no_title
22. led 2016

Ahoj, základní je, jak ti vyšel hormonální profil? Řekl ti něco lékař, v tom, co ti je nebo tak? Pokud ne, tak v papírech lékaři píšou číslo diagnózy, třeba E289 je ovariální dysfunkce. Jinak jsme na tom úplně stejně až na to, že já to nedostávám buď vůbec nebo jednou za 3 měsíce a v plné parádě (hodně silné), ale taky nic nevím, co mi je, v papírech mám jen nespecifická ovariální dysfunkce, takže se ještě neví proč, ale asi mi nezrajou vajíčka ☹. Koukám, že jsi vytvořila otázku, ne diskusi, tak ti ještě napíšu soukromou zprávu 🙂

andrejka3741
22. led 2016

Ten samý problém jsme měli v rodině, úplně jsem si na to vzpoměla. Nakonec se jim povedlo,až když se snažit přestali, zaplatili dovolenou, a začali řešit jiné věci. Tím nechci říct, že to máte udělat taky tak 🙂 Jen vzpomínka a příklad. Držím palce at vám to vyjde 🙂

cattus
22. led 2016

Sestra toto měla také. Snažili se dokonce dva roky. Jezdili do Prahy do Gennetu na různá vyšetření. Řekli jim, že sestře nedozrávají vajíčka, takže hormonální stimulace. Ve chvíli kdy dozrávaly, tak jí řekli, že nemá dostatečnou sliznici a vajíčko se prostě neudrží. Nakonec je uvrtali do IUI, kam měli jít po letních prázdninách. Sestra se ládovala vším možným, aby se zadařilo. A tím jak se uvolnili, že prostě na podzim mají velkou šanci, že to vyjde, uklidnili se a buch.. sestra má termín dva měsíce po mě. Jsme si pak dělaly legraci, že jsem na ni plivla těhotenský hormon a ono se to chytlo.
Nestresuj se.. ono to všechno má svůj čas..

petra_nova
23. led 2016

Ahoj, vim, ze ne kazdy v to ma duveru, ale me pomohla cinska doktorka. Po dlouhodobem uzivani HA sem nemela pul roku zadny menses a ted to mam a cyklus mi šlape jak hodinky diky bylinnym smesim - kombinuju drazsi cinske bylinky s indickym Shatapusphi a je to paráda, az na tu hnusnou chut. Jako dite doktora jsem alternativam nikdy neverila, ale diky tyhle zkusenost jsem zmenila nazor. Drzim moc palce!!

nnikyys
26. led 2016

Ahoj, mám taky problém otěhotnět. Dvakrát už to nevyšlo a potratila jsem.. Doktor mi doporučil nosifol - na polycystický vaječník, po půl roce na kontrole řekl, že jsem zcela zdravá a můžu otěhotnět hned.. A je to už rok a půl a pořád nic.. Tak teď beru 3 měsíc femibion, který sem si koupila podle recenzí na internetu a teď jsem začala pít druhým dnem 2x denně kontryhelový čaj.. Tak jsem zvědava, jestli se zadaří a kdy...