Prodloužil se mi cyklus, máte zkušenost?

valentovasasa
7. říj 2016

Ahoj holky. Chci se s vami poradit o svych problemech. S pritelem se snazime o mimco a od te doby co se snazime mam problemy s cyklem. V cervenci jsem MS dostala po vyvolavacce po 50!!! dnech. V srpnu po 36 a ted (v zari) nic... dnes jsem 38 den cyklu a MS nikde a vcerejsi tehu testnegativni... tak nevim. Normalni cyklus mam 31 dni. Nemate zkusenost cim muze byt natazeni cyklu? Nestalo se vam to? A antikoncepci neberu cca od brezna a brala jsem ji jen dva roky.

anetzpardubic
7. říj 2016

Mám to stejné problémy. Antikoncepci jsem vysadila v listopadu od té doby cyklus 38-60 dní. Piju kontryhelový čaj, kapky ptačí jeřáb. Dnes jsem byla u lékařky, která mi předepsala gynprodyl.

yerry
8. říj 2016

@valentovasasa ja jsem mela problemy s cyklem po potratu, mela jsem to spise opacne nekdy jsem to dostala i po 14 dnech a pak zase treba 35 dni nic. Zasla jsem si do lekarny a tam mi pani dala zensky caj livie. Pila jsem pravidelne a hned prvni cyklus prisel ny cas po 28 dnech. Myslela jsem ze je to nahoda. Caj se jeste porad pila a dalsi uz nedorazil .... byla jsem tehotna 🙂
Myslim ze caj mo pomohl protoze celkove byl ten prvni normalni cyklus jiny. Zadne zytecne sponeni normalni delka i intenzita na kterou jsem byla zvykla a celkove mo bylo lepe....

janca209
9. říj 2016

@valentovasasa Mám stejný problém. HA jsem vysadila v únoru, ms přišla až po vyvolávačce třeba 50 den. Když sem přešla k jinému doktorovi a udělat mi UTZ tak zjistil, že nedochází k ovulaci (mám polycystické vaječníky). Dostala sem gynprodyl na srovnání cyklu, teď v pondělí jdu po půl roce na kontrolu, tak uvidíme jestli došlo ke změně. 🙂

marla86
9. říj 2016

Ahoj, taky jsem mela.dlouhe cykly, dost mi pomohl konzryhel, sice mi cyklus nezkratil, ale aspon ustalil. Otehotnela jsem z ovulace, ktera probehla az 30. den, takze to jde, ale chce to vychytat...