Prolaps dělohy a myom přes 7 cm - doporučení na gynekologa v Praze. Má někdo podobnou zkušenost?

eillie
5. črc 2018

Zdravím holky, potřebovala by jsem od Vás poradit.
Maminka moje má myom cca 7cm na děloze, to prý ví už dlouho a 5let nerostl a byl 3cm , teď nyní 7cm+. (Byla v "pozorování" u sve gynkarky , která ovsem SILNE zanedbala své povinnosti, případnou léčbu a nechala to dojít do stádia, když mamince vypadla děloha. 😡😖 Paní Dr. ji ktomu
Prý to vypadá jako by rodila hlavičku. Dr. ji neřekla ktomu celou dobu vubec nic, ani, že by se měla připravovat na operaci, co to znamená, prostě totální zanedbání a nezájem.
Byla na pohotovosti, kde ji toto diagnostikovali a řekli ji, že má další postup řešit se svojí gyn. Ktera ovšem o tomto musela celou dobu vědět a upozornit ji, že se to nestane, že dne na den a je toto dlouhodobý problém. Bohužele teto paní se už chceme vyhnout a ráda bych vás poprosila zda nemáte někoho na koho by jsme se mohli obrátit, doporučení na Dr. v Praze a okolí? 🙏
Popřípadě budu moc vděčná za jakékoliv rady či zkušenosti.

xoriska
5. črc 2018

@eillie paní doktorka Bednářová nemocnice na Homolce, je opravdu úžasná

zlatoja
5. črc 2018

Doktor Mára od Apolináře, má i soukromou praxi a specializuje se na myomy. Byla jsem ním operována.

sweet81
5. črc 2018

@zlatoja ahoj, můžeš mi dát prosím kontakt na Dr Máru na jeho soukromou praxi? Já myslela, že vůbec soukromou praxi nemá a dělá jen u Apolináře.

zlatoja
5. črc 2018

@sweet81 ahoj, http://myomy.cz jsou tam kontakty.

eillie
autor
6. črc 2018

@zlatoja děkuju moc!!

janyshka
Autor odpověď smazal
Zobraz