Silné bolesti v podbříšku (blíží se MS, osm měsíců po porodu)

jenny91
10. zář 2018

Ahoj, mám teď skoro osm měsíců od porodu. MS jsem dostala hned po šestinedělí, nepravidelnou a s výkyvy nálad a bolestmi. Teď by za pár dní měla nejspíš přijít další, dnes jsem proležela půl dne v posteli se šílenými bolestmi podbříšku a nevolnostmi (mimčo si musel vzít manžel), ale krvácení nikde. Na gynekologii jsem objednaná až za deset dní (pohotovost nedělají). Nevím, jestli bych s tím radši měla jít na pohotovost, nebo jestli je to normální. Jsem absolutně nepoužitelná a chtěla bych to nějak řešit, ale když jsem byla u gynekoložky před pár měsíci a už jsem si stěžovala na problémy s MS, stejně to nijak neřešila. (MS jsem měla dost šílenou celý život, ale žádný doktor mi nikdy řešení nenabízel, jako by to bylo normální, tak nevím...) Máte někdo podobné zkušenosti?

andrejkabarankova
Autor odpověď smazal
Zobraz
leniczka23
11. zář 2018

@jenny91 muze to byt i ovulace..

jenny91
autor
11. zář 2018

@andrejkabarankova No já ji mám právě už od šestinedělí, ale buď třeba se 14denním zpožděním (během kterého mi je špatně), nebo pak hned po deseti dnech...

jenny91
autor
11. zář 2018

@leniczka23 To mě nenapadlo... Ale snažíme se o mimčo, tak jak jsi to sem napsala, tak jsme to pro jistotu zkusili 🙂 Dnes už je mi dobře a MS nepřišla, tak možná to tak bylo - nevím, jak jinak to vysvětlit...

leniczka23
11. zář 2018

@jenny91 ja mam treba tak silne ovulacni bolesti ze jsem si musela vzit kolikrat i prasek, ms bolesti jsou hovno oproti tomu a zacalo to az po porodu prave. Zkus si koupit ovulacni testy a priste ho zkus az budes mit zas bolesti a uvidis jestli bude pozitivni..fakt bych to na tu ovulku tipla..tak drzim.palce

jenny91
autor
11. zář 2018

@leniczka23 Aha, já právě vždycky měla šílený bolesti při ms, ale o ovulce jsem ani nevěděla... Zkusím příště ty testy a doufám, že brzy otěhotním, abych se tomu vyhnula :D A jinak kromě prášků na to asi nic nezabírá, že? (Pořád kojím, tak do toho se mi moc nechce...) Při ms mi pomáhal aspoň třeba kontryhelový čaj, ale včera to bylo, jako bych si ho ani nedala...

leniczka23
11. zář 2018

@jenny91 ja doporucuju kapky gynex ale.nevim jak to je s kojenim, ale.jsou to bylinky. Nicmene ten se uziva cely cyklus..3 tydny a pak tyden pauza. Mrkni na net.

jenny91
autor
12. zář 2018

@leniczka23 Gynex prave ted zkousim, pri kojeni se pry muze. Vcera jsem dokoncila ten treti tyden, tak doufam, ze treba aspon casem mi pomuze to zlepsit. (Ovulku jsem vlastne predchozi mesice podle testu a BT vubec nemela, takze tahle asi byla prvni, tak mozna i ten Gynex pomohl k nastartovani, tezko rict...) Kazdopadne moc dekuju za rady!