Špatná imunologie, otěhotněly jste?

andrevo
17. zář 2015

Ahoj holky, mám špatnou imunologii - laicky řečeno je tak moc vysoká, že pokud otěhotním tak to moje imunita vezme jako vetřelce a vyloučí. Beru na to léky. Otěhotněla jste některá s tím a zadařilo se Vám těmi léky tu imunitu spravit?
Moc děkuji

kytka12
18. zář 2015

Ahoj, brala jsem Prednison na snížení imunity a po měsíci proběhlo KET (vložení zamraženého oplodněného vajíčka), nyní jsem ve 20 týdnu těhotenství. Takže jo opravdu to funguje. Snížilo mi to i reakci v létě na pyly apod. Mě doporučili Prednison 1/2 tbl denně po dobu 3 měsíců bez pohl. styku nebo jen s kondomem. Ale prý na snížení imunity funguje dost dobře fytoterapie a čínská medicína.

pistalinda35
18. zář 2015

@andrevo ahoj 😉 já brala Prednison. Měla jsem NK buňky (asi ty tvoje) 29, mají být do 10....
20m. kluk (ďábel ) mi tu běhá po pokoji (z 1. Ivf) ... Držím palce!

andrevo
autor
18. zář 2015

@kytka12
@pistalinda35 jééé tak to jste mě moc potěšili.
Já beru metypred na 6 týdnů. Moc tomu nerozumím, ale tohle jsou mé hodnoty : Intracel.cytokiny : IFNg - 24,1, TNF ALFA - 56,6 a může být max. 44, Interleukin 2 - 49,2 a může být 28, Interleukin 4 mám 6,2 takže též v normě - tyto hodnoty jsem měla v červnu a v srpnu jsem ty hodnoty měla : IFNg -33,4 může být 31, TNF ALFA 67,5, Interleukin2 - 51, a interleukin 4 5,6 takže v normě.
Ve zprávě paní doktorka imunoložka napsala primární sterilita s možným podílem imunopatologie
Ještě jednou děkuji za info, doufám, že se nám zadaří tu imunitu srovnat a bude mimi 🙂