Stolice po císařském řezu. Kdy jste byly?

13. únor 2020

Holky kdy jste byli na velke po cisari? Me udelaly v patek klystyr, ten den sekce, jeste jsem nebyla na velke je fakt ze malo jim i malo jedla v porodnici ale co nas pustily jim zdrave ovesne kase zitny chleb hodne zeleniny..celkem uz me to znepokojuje vetry odchazi ale na velkou se mi nechce ani bolest strev nemam
.

drakenn
13. únor 2020

To už bys měla jít na velkou. Zkus glycerinovy čípek..
Záleží také na dostatečném pitném režimu..musíš hodně pít čistou vodu, už kvůli kojení.

autor
13. únor 2020

@drakenn nekojim ale piju jenom vodu s citronem

drakenn
13. únor 2020

Dostatečný pitný režim je důležitý pro normální stolici .. možná máte ve stravě hodně vlákniny, což vyžaduje hodně tekutin.
Nevim, jakou jste měla anestezii, ale např celková narkóza zpomaluje činnost střev.

autor
13. únor 2020

@drakenn spinalni

autor
13. únor 2020

@drakenn bojim se aby to nebylo neco vaznyho, nepeuchodnost nebo tak neco

nazka
13. únor 2020

Já taky byla první dny s glycerinovym čipkem. Po prvním císaři jsem normálně na velkou nešla hodně dlouho, bolel mě celý spodek a po druhém se mi to povedlo třetí den od porodu. Bez čípku. Tak jsem byla ráda. Ale po týdnu už bys určitě na velkou jít měla.

mariegroth
13. únor 2020

Uz si to presne nepamatuju, ale vim, ze to trvalo dost dlouho. Dostala jsem neco na podporu kadeni uz z nemocnice.

ariadna12
13. únor 2020

Prvni stolice po cisari byla v porodnici, druhy nebo treti den. Mela jsem i teda silene nadymani, v Podoli nam dali cviky na rozproudeni strev a proti nadymani

ahyt
13. únor 2020

Kupte si v lekarne Lactulosu.A pokud odchází větry, tak to není neprůchodnost streva.

lida9
14. únor 2020

divim se ze te z nemocnice pustili po cs bez to aby sis dosla... u nas v porodnici je to jedna z podminek propusteni... dojdi si k lekari pro ty cipky minimalne...

drakenn
14. únor 2020

Pokud odcházejí větry, tak to neprůchodnost nebude.

verionka
14. únor 2020

Take me prekvapuje, ze te pustili z nemocnice. U nas kdyz si nedojdes nejpozdeji treti den, daji cipky, a když ani ty nezaberou, tak klystyr. Týden už je dost... Jinak mě zabral cipek a fakt hodně pít.

margi23
14. únor 2020

Ja vim o cem mluvis. Trpela jsem po cisari uplne silene. Presne tyden jsem nebyla na velke. Ale to uz jsem myslela, ze mi manzel bude volat zachranku. Nakonec se to povedlo, ale byl to porod teda. Jinak bych druhy den sla uz urcite k doktorce.

autor
14. únor 2020

@margi23 jenze me nic neboli

milisent
14. únor 2020

Zkus svestkovy kompot, nebo susene svestky. Ja teda mela opacny problem. Litala jsem na wc i 4x za den, prujem a u toho hrozne bolesti

ninive211
14. únor 2020

Mě se po císaři také pořád ptali, že už jsem byla a když třetí den furt nic, tak prý že jestli ještě ten den nedojdu, tak budou muset dat klystýr nebo něco. To mě nakoplo, že i když jsem se toho docela bála,tak jsem se prostě nějak "donutila" jít. U druhé taky třetí den po CS ráno jsem šla. Týden už je dost. Rozhodně si navyš pitný režim, i když nekojíš, to změkčí stolici, švestkový kompot, poctivé masové vývary....to vše tě může"prohnat".