Vyvolávací injekce -za jak dlouho dorazí MS?

betnika
4. lis 2018

ahoj holky, prosím vás, za jak dlouho vám dorazila menses po vyvolávací injekci? Dnes je to 11.den a zatím nic, od začátku, co mi ji pichla, tak mě bolí podbřišek jak kdybych to měla, ale nic. Od pátku je mi trošku divně od žaludku, není mi nějak špatně, ale sem tam mě bolí žaludek. Zhoršilo se mi i akné, ale to i vysazením HA. A ještě jedna otázka, myslíte, že dojde k ovulaci nebo lze otěhotnět během této injekce? Snažíme se o mimi.

leymea
4. lis 2018

A delala jsi si test? Nemuzes byt tehotna? 🙂

betnika
autor
4. lis 2018

@leymea dělala včera a nic

leymea
4. lis 2018

@betnika aha, tak to nevim, bohuzel neporadim ☹

snazilka2018
4. lis 2018

@betnika já to teda dostala 4ty den po injekci a jinak mi říkal že 14 dní je normální doba po injekci po 14 dnech jsem měla jinak přijít ale při vyvolání mi den před nez jsem to dostala bylo hrozně zle včetně pocitu na zvracení

hermij
4. lis 2018

@leymea
@betnika Pokud šlo o vyvolávací injekci na ovulaci, tak u těch je prokázáno, že mají silný potratový účinek, proto se má snažit o mimi až v dalším cyklu. O tom by měl vzdělaný gynekolog vědět a informovat. Jenže ne všichni chodí dál na konference, odborné kurzy, čtou odbornou literaturu apod. není na to s množstvím práce čas :( Zkuste se trochu pročistit, třeba jen kopřivový čaj 🙂 a hodně pít i jen obyč. vodu. Jak jste dlouho od vysazení, že Vám doporučili vyvolávačku? Tělo se po vysazení musí chvíli vzpamatovat, tak na to šli možná zbytečně brzy...

aselluska
4. lis 2018

Mě říká přijít po 10ti dnech, kdyby nic, ale dorazila i za 14 dní, prostě jsem jen čekala dýl

michalcakova
4. lis 2018

Mě doktor říkal do 14 dnů a taky mě před tím bylo zle říkal že to bývá z toho že je to vyvoláno chemicky.

betnika
autor
4. lis 2018

@hermij HA neberu od konce května. Celou dobu vse šlo, ale od poloviny září nic. Doktorka mi říkala, že to může být důsledek toho, že hormony ještě pracovaly, ale teď se tělo chtělo srovnat.

betnika
autor
4. lis 2018

@michalcakova není mi úplně zlé, ale sem tam je mi těžko.

leymea
4. lis 2018

@hermij spis o vyvolavaci injekci na MS a ne na ovulaci.

leymea
4. lis 2018

@hermij aspon jsem to tak pochopila 🙂

hermij
4. lis 2018

@betnika Co "šlo"? Jakože jste po vysazení zdravě ovulovala? Nebo jste jen pravidelně krvácela? Po pár měsících snažení mi to přijde uspěchané. Hlavně, aby Vám bylo líp 🙂 Kdybyste měla zájem, můžeme to probrat v osobní konverzaci, věnuji se poradenství v oblasti podporu plodnosti, ale nic nenutím ;) Držím pěsti.

hermij
4. lis 2018

@leymea Ono právě každá žena reaguje na vysazení jinak. Taky záleží, jak silná dávka hormonů v konkrétním přípravku byla a jak dlouho se užívala. Znám ženy, které ihned otěhotněly, které se snažily půl roku, ale i ženy, které třeba rok nemenstruovaly a neovulovaly, ale pak se tělo probralo 🙂 Někdy mu stačí popošťouchnout. Bez informací můžeme jen hádat :D

andysek1795
6. lis 2018

Zdravím moje zkušenost s vyvolávací injekcí na MS 🙂 po vysazení HAK ( ne za účelem otěhotnět) se mi MS prostě nikdy nedostavila, takže provokačka a začít brát znova HAK, poprvé zabrala asi po týdnu 🙂 po druhé jsem byla na provokačce,doktor mě prohlédl, řekl že mám líné vaječníky, že po injekci to dostanu do 10 dnů max 14... jenže ani po 14 dnech nic... tak jsem si dělala test... Ejhle, dvě čárky, panika, nečekala jsem to 😁 jela jsem na gyndu, doktorovi říkám,ze provokačka nezabrala, ale že způsobila dvě čárky, doktor mě prohlíží, a klidně se mě ptá, zda miminko plánujeme,odpovídám, že vůbec a že přítel nechce... doktor dál kouká a říká, tak to bude mít přítel radost, jsou tam dvě 😁 a že už sem těhotná 7 a půl týdne,odpověď na kterou jsem nebyla absolutně připravena... tudíž v době prohlídky a provokačky jsem byla těhotná už měsíc, no na líné vaječníky to teda nevypadá 😁... holkám je teď 6 měsíců,jsou zdravé a přítel zatím neutekl 😁😊 takže test určitě zkuste znova a pak zase radši na gyndu 😊

leymea
6. lis 2018

@andysek1795 to je pekny 😀

calvac
6. lis 2018

@betnika Ja menzes chytla za dva dny,ale taky mi rikali,ze do 14 dnu. Kdyz nic,tak opet prijit zpet.