MS nebo těhotenství. Co by to mohlo být?

zezulka2015
28. lis 2019

Ahoj holky, ve zkratce .. v červnu jsem vysadila HA.
Před vysazením zjištěna ureaplazma.
2druhy ATB nyni vše v pořádku.
MS byla v červenci a pak až 6.11. díky vyvolávací injekci.
Sex máme nechráněný.
Už 3 dny mě bolí podbřišek, únava, občas zle od žaludku, přecitlivělost (plačtivost)
Má otázka zní myslíte, že jsem mohla mít ovulaci po uměle vyvolané MS. Nebo je možné že jsem těhotná nebo půjde spíš o MS . Děkuji za rady

aselluska
28. lis 2019

Že sama nemenstruješ neznamená, že nemáš ovulaci. Měla jsem to taky tak. Sama jsem ms po HA nedostala, jen vyvolávačkou. A před každou inj kci mi bylo řečeno, že ovu proběhla a sliznice je dostatečná a připravena. Může, ale taky to tak u tebe byt nemusí.

lenka_tom
28. lis 2019

@zezulka2015 po uměle vyvolané menstruaci jsi ovulaci určitě mohla mít. Jestli jsou ty příznaky těhotenské nebo premenstruační, to ti asi nikdo neřekne. Těhotenství by to mohlo být, pokud bys měla ovulaci opravdu brzy po menstruaci, nicméně s takhle rozhozeným cyklem bych se nedivila ničemu.

zezulka2015
autor
28. lis 2019

@aselluska Já se právě docela bojím kvůli tomu, že jsme prodělali tu ureaplazmu. 🙈 Mám výtoky téměř nonstop, proto ani nepoznám zda ovulace proběhla nebo ne. Na test je ještě brzy. Každopádně děkuji za odpověď, vím že doktor tady nikdo není a jen ze psaní mi nikdo neřekne co semnou je. Jen mě zajímalo zda někdo otěhotněl po vyvolávací injekci nebo po ureaplazmě. 🙂

aselluska
29. lis 2019

@zezulka2015 po vyvolávačce určitě ano, kamarádka chodila pravidelně na injekce a dokonce jí Dr. píchla 2x po nedostavené mentruaci i když už byla těhotná, aniž by se jakkoliv přesvědčila, jestli to je potřeba. Naštěstí to není nic, co by těhotenství ohrozilo, naopak.

bazarky
Autor odpověď smazal
Zobraz
bazarky
1. pro 2019

Ahoj prosím o radu, už se celkem začínám bát. 28.10-3.11 jsem mela MS. 13.mi vyšla ovulace.
12.11. jsem měla styk s přítelem - prostě jsme zkoušeli 👶🏼.. 25.11.mi měla přijít MS a nepřišla - byla jsem ten den na gynekologii s tím, že mě hrozně píchá v podbřišku, zvracela jsem a fakt mi bylo šoufl.. Gynekoložka mi řekla, že mám volnou tekutinu v děloze a zvýšenou sliznici. Říkala, ze když do týdne ms nepříjde, mám dojet a píchne mi vyvolávačku na menses. Do teď jsem MS nedostala. Včera odpoledne jsem zaznamenala světle ružovo - hnědý vytok a večer byl bílý. Včera mě podbřišek bolel podobně jako když bych to měla dostat - a nic :nevim: ..Dneska večer zase světle růžový výtok - ale jen na papíře - na kalhotkách nic :nevim:.. Ted mám výtok světlý - bílo - čirý a táhlý - :?.. Testy mám negativní - otázka zní : jaký bych mohla mít problém? Nemáte s tímto někdo zkušenost? ( svědí mě bradavky, je mi špatně od žaludku a chodím čůrat snad co hodinu, kovová chuť v puse... Spíše po stranách jazyka)...

magda001
2. pro 2019

@bazarky Seš v tom asi tohle si chtela slyset ne 😁 zkus test znovu pozdeji ☺

bazarky
2. pro 2019

@magda001 ne, chtela sem si precist nejaky zkzsenosti a ne ironicky zpravy a komentare

kuttu
2. pro 2019

@bazarky Jako jaký??Křišťálovou kouli nemame,ultrazvuk taky ne...muzr to byt tehotenstvi nebo taky ne,muze to byt hormonalni nebo taky ne...tezko rict

magda001
4. pro 2019

@bazarky Tak zkus jeste jineho gynekologa aby ti udelali vysetreni 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru