Vyvolávací injekce. Zkušenosti?

13. bře 2020

Ahoj, holky, stalo se Vám, že jste dostaly vyvolávací injekci, menstruace se nedostavila, těhu test negativní a přesto jste byly těhotné? Zašla jsem na gynekologii když jsem měla zpoždění 43 den. Říkala jsem si, že po vysazení HA je nepravidelný cyklus normální, tak jsem neplašila. Po návštěvě lékaře jsem se dozvěděla, že mám v děloze zvýšenou sliznici, ale že to údajně na těhu nevypadá. Těhotenský test byl negativní. Dnes je to 12 den po aplikaci injekce a MS stále nikde. 🤷‍♀️🙄 Je to má první zkušenost s vyvolávací injekcí, takže nevím jestli je to normální, nebo ne. Děkuji za odpovědi.

ahooooja
13. bře 2020

Po negativnim testu cca 40 den cyklu s bolestmi (říkala jsem si asi cysta) mi pan doktor dal vyvolávačku (na UTZ nic nevidel) Dva týdny po vyvolávačce jsem si znova udelala test byly tam 🙂 nyní jsem v 26 tydnu 🙂

denulinka1
13. bře 2020

Ahojky, taky jsem dostala vyvolávačku s tím ze do 10ti dnů ms dostanu. Sliznice narostlá dost a Dr. ze těhotná nejsem, ale ani po 10ti dnech nic. Nakonec pozitivní TT. Drzim palce

sudylichozrout
13. bře 2020

@ahooooja Což znamená, že se ti jen prodloužil cyklus a ty bolesti byly pravděpodobně posunutá ovulace. Proto jsi měla 14 dnů po vyvolávačce pozitivní test.

ahooooja
13. bře 2020

@sudylichozrout ano presne tak

autor
13. bře 2020

@denulinka1 děkuji moc, byla bych ráda, kdyby tam nějaký cvrček byl. 😊 Ale taky nechci dělat stále testy. Ta jedna čárka, tak zvláštně zaboli vždycky. 😏🙄

autor
13. bře 2020

Děkuji všem za vaše zkušenosti. 😊

mariekop
13. bře 2020

Ahojky, taky jsem měla negativní testy a na ultrazvuku nic vidět nešlo jen zvětšená sliznice. Píchl mi injekci menses nikde a po týdnu na kontrole mi oznámil ze jsem v 5tt tak držím palce ☺️

autor
13. bře 2020

@mariekop tak to je krásné! ❤️

autor
15. bře 2020

Ahoj, tak se ozývám dnes. Zkoušela jsem dva těhotenské testy a byly pozitivní jeden měl dvě čárky výraznější a dnešní nedělní slabší. Po sexu s partnerem mě začalo píchat v podbřišku a následovalo slabé krvácení. Máte s tím některa zkušenost? Jinak je to 15 den po vyvolávací injekci.