Žádná menstruace po revizi, ale bolesti ano

lilisis
24. lis 2017

Prosím o radu. 28. července 2017 jsem musela na revizi kvůli zamklému těhu dvojčat. Nyní to jsou 4 měsíce a stále menstruace nepřišla. V září mi dr. píchnul vyvolávací injekci a po 10ti dnech další. Nepomohly, tak mi předepsal brát na 10 dní prášky, které by měli vytvořit novou sliznici a po vysazení začít menstruovat. Opět nic. V době kdy menstruace měla proběhnout jsem měla silné bolesti břicha, toto už minimálně 2x od revize. Vždy jsem přišla k dr. až když ty největší bolesti přestaly (myslela jsem si, že to už bude určitě menstruace, bohužel). Dr. na ultz nic neviděl a řekl, že dělova vypadá jako po mentruaci. Začalo se tedy po 3 měsících řešit možné sevření dělohy případné srůsty. Čekali jsme tedy na další ms ta má přijít cca tento víkend. Zatím mám lehké bolesti v břichu, ale včera na utz nebylo nic vidět, žádná krev připravovaná na ms. V po jdu tedy znovu na ultz, ale co když tam nebude? :( Pokud se prokáže, že menstruuji, ale krev zůstává v těle, je to jasné..Nicméně já už jsem vážně zoufalá, přecitlivělá, zlomená, bezradná. Máte někdo podobné zkušenosti? Předem moc děkuji všem za případné reakce.