Zpožděná menstruace po COVIDu. Máte zkušenost?

fajas80
24. únor 2021

Zdravím, nemáte někdo zkušenosti, že by se vám opozdila menstruace, která měla dojít v měsíci, ve kterém jste prodělaly COVID?Mohla jsem si předtím nařídit hodinky, vždycky jsem to měla snad na hodinu přesně a teď najednou 4 dny nikde nic. Těhotná nejsem 100%. Ach jo.

malinkaelinka
24. únor 2021

Mně jakákoliv tělesná nepohoda ovlivní cyklus.

fajas80
autor
24. únor 2021

@malinkaelinka jo?Já práce nic takového nepozorovala nikdy, tak mě to zaskočilo...jako ke fakt,že jsme byli celá rodina dost ve stresu,nebyla to u některých úplně jednoduchá záležitost...tak že by i ten stres přispěl...

simcakoc
24. únor 2021

Mě se opozdila po covidu asi o 5 dní.

martt
24. únor 2021

@fajas80 Po covidu nemám zkušenosti. Ale jakákoliv viroza nebo větší stres mi mentruaci zpozdi. Treba i o týden.

maybe72
24. únor 2021

Po prodělání covidu jsem měla menstruaci o týden později.

gracinka7
24. únor 2021

Mě úplně vynechal jeden cyklus. V prosinci jsem to dostala, v lednu nic a pak až v únoru.

fajas80
autor
24. únor 2021

Moc všem děkuju za odpovědi, trochu jsem se uklidnila, že to bývá...nebývám nemocná, tak si nepamatuju, kdy naposledy by se to stalo

fajas80
autor
10. bře 2021

Tak 2 týdny po termínu jsem to dostala,takže asi tělo opravdu oslabil ten COVID tak,že tuhle "srandu" odložilo.

mborlova
21. čer 2021

Mě covid úplně rozhodil cyklus!!! V podstatě mě posunul k přechodu 😕

kapii
23. srp 2021

Mám 5 měsíců po covidu a cyklus mám rozhozený pořád. Ten první měsíc jsem to chápala, tělo mělo nápor, měla jsem horečky, ale takhle dlouho? Těhotná nejsem. Máte někdo zkušenosti s dlouhodobými problémy s menstruačním cyklem po prodělání?

eeevee
23. srp 2021

@kapii já jsem teda covid neprodělala, ale cyklus mám rozhozený od května, když jsem dostala první dávku očkování 🤦‍♀️