Dá se odložit povinné očkování?

key25
2. kvě 2013

Ahojte mamiky možná vám příjdu nezodpovědná ale hrozně moc se bojím očkování.Přečetla jsem opravdu hodně článku k dané tématice má otázka zní dá se povinné očkování odložit?mám na to právo?

veg
30. říj 2016

Jé mi jasné , ze tnu do ziveho, ale v teto otazce neni mozno ustoupit o milimetr, zodpovědnost mi nedává na vyber. Člověk nemůže jen slepě věřit tomu co dělá většina, každý je tu sám za sebe, a matka co rozhoduje za své dítě by se kor měla informovat, už to není jen o ni..

ninusch
30. říj 2016

@gepe Já taky nic nepodepisovala, to si řeší doktorka sama.

zuzanalamacova
30. říj 2016

ja ji taky nic nepodepsala ani reverz nýbrž bych měla , ,

gepe
30. říj 2016

@ninusch pokud se to nezmenilo, tak u Priorixu atd je zakladni hranice ockovani 15m, ale nestanoven strop do kdy. Neni duvod hlasit hygiene atd.
@zuzanalamacova

gepe
30. říj 2016

Booster je doporucovan v urcitem casovem rozmezi po prvni aplikaci, avsak neni striktne vyzadovan.

gepe
30. říj 2016

@veg nedelej ze vsech jedno stado a bezhlave tupe ovce. A je jedno zda ve smeru ockovani ci neockovani.

veg
30. říj 2016

@gepe ja z nikoho stado nedelam, stado je stado, gepe. Zasah do tela je vazna vec, a je málo těch, co se nad tím pozastavi, to je smutny.žít bez akceptování autorit, at vnějších ci vnitřních, je umění.

gepe
30. říj 2016

@veg ale ano, soudis druhe, oznacujes stadem a ovcemi aniz by jsi znala jejich realne pohnutky, duvodu i znalosti ci informovanost. Ano, jsou jedinci, kteri slepe veri jedne ci druhe strane, konaji aniz by si zjistili, overili aj. Avsak to neznamena, ze vsichni jsou taci. Hezkou nedeli.

veg
30. říj 2016

@gepe nikoho nesoudim, píšu holá fakta. pohnutky, duvody, znalosti i informovanost jsou jasne viditelne. Hezkou neděli i tobě.

barchen
31. říj 2016

@veg
A ten zlý stát zavedl povinné očkování svého stáda koncem 50tych let jenom proto, že těm zlým farmaceutickým firmám už v té době šlo jenom o zisk. Co na tom, že každé třetí dítě umíralo jako novorozenec, kojenec nebo batole a průměrný věk úmrtí dospělých byl do 50ti let. A to naše krajina i dekádu po válce nebyla žádnou zaostalou stepí někde v poušti. Proč nikdo z těch lékařů a „erudovaných expertů“ na ne-očkování v dnešní době nepracuje na ministerstvu zdravotnictví a nespolupracuje s odbornou i laickou veřejností, farmaceutickými firmami a těmi lékaři, kteří tak hloupě nutí rodiče do povinného očkování? Proč ti experti nepublikují odborné tištěné knihy, (ne články a videa na anonymním internetu, které můžou kdykoliv zmazat, když se to nebude hodit a nebo pak říct, že článek oni nepsali a nebo se schovat za tu anonymitu). Proč nikdo z těchto anonymních diskuzí na internetu se za tu dobu, co se rozmohlo být „in“, plést si svobodu slova s vyjadřováním se ke všemu, k čemu nemá potřebné vzdělání a udělat si MUDr. titul přes internet sledováním youtube, čtením hoaxů a diskuzí, nevystudoval lékařskou fakultu nebo biochemii, neudělal náročné a zdlouhavé testování a výzkumy a nepodložil nám důkazy o tom, že je za tím jenom zisk a očkování nemá a nikdy nemělo smysl?
Pro farmaceutické firmy je očkování jenom malou položkou. Stačí se podívat do domácích rodinných lékárniček, co za léky a doplňky nakupují lidi jako šílení, které jim „prodlouží mládí a krásu, zbaví všech neduhů, pomohou od bolestí a vyléčí všechny nemoci světa lusknutím prstu“.
Mnoho farmaceutických firem má stejného vlastníka jako kosmetické nebo i potravinářské koncerny.
Nikdy v historii nebyla medicína k očkování u nás tak benevolentní jako dnes. Ale nestačí to, tady se bude remcat, diskutovat, hysterčit, jít z extrému do extrému a obviňovat všechny kolem. A efekt bude přesně opačný. Bude se zpřísňovat, potvrzovat, kontrolovat a donášet, odpovědnost nebudou nést instituce ale jednotlivci (lékaři, učitelé, možná úředníci) a ti nepůjdou sedět kvůli rozmarům, které zrovna budou frčet, takže se bude očkovat povinně pod hrozbou trestu a smůlu budou mít všichni i ti, co dnes razí zlatou střední cestu.

sisinka74
31. říj 2016

@barchen velmi výstižně napsáno

pajula123
31. říj 2016

@barchen Jeste pred rokem bych nadsene klikla na "souhlasim". Ted uz ne,souhlasim jen castecne. V 10 mesicich maleho se zacalo ukazovat,ze mozna neni vse uplne o.k. a kdybych nedala na svou "jen" intuici (jen proto,ze nejsem ani doktor,ani biolog,ani chemik) a nechala ho ockovat tak,jak dr. chtela,mohla jsem mu poradne uskodit a vse podstatne zhorsit-a to byl z pohledu dr. zdrave dite! Ono se to totiz u tech malych nemusi poznat,presto tam muze byt problem.
Btw na internetu nepublikuji jen laikove,takova prof. Strunecka ma pismenek pred jmenem i za jmenem dost a zkouma to dlouhodobe.

veg
31. říj 2016

@barchen smulu budou mit všichni co dnes razí střední cestu????? Takže za komancu to bylo nesvobodny a pokud budu veřejně vystupovat stojic si za svými názory tak to bude ještě horší??? co to je za přemýšlení prosím te? A čechy jsou celej svět, nebo v dnesni dobe můžu odejit když mi chtej miminku pod kůži stříkat jedy, co? Jsme nejproockovanejsi narod na svete, a nemame nejmensi kojeneckou umrtnost. V nemecku je skoro 95% ockovanych, jenze je k tomu nikdo nenuti, jdou do toho sami a tem co to nechtěj nikdo nedělá problémy. proč by za me me rozhodovat stát a k následkům se pak postaví tady, a ještě je popre, co to je za demokracii?
A deti prece neumirali jen kvuli neockovani. a dřív, to co očkovali nám , nebyly žádný sileny hexavakciny apod. to je otazka posledních třeba 10 let. A dřív se teda taky narodil autista jedek z x tisíc, dneska každý padesátý, o výzkumu souvislosti v zahraničí hovoří pani doktorka v tom videu, na ktere jsem vyse dala odkaz. Bylo u nás jednání o tomto tématu, ale politikové nemají zájem ockovani odstranit, dostávají za to od farmaceutických společností ohromné prachy, které ony vzápětí dostanou zpět, od pojistoven a prodejem léků na následky těchto očkování. kapišto? nebo z ceho zijou tihle farmaceuti? A jestli je máš za čestné lidi, tak mi vysvetli proč ještě pořád netestovali nasledky nitrozilniho podání takoveho obrovskeho mnozstvi hliníku jako je v těch vakcinach? Dřív byla světová zdravotnická organizace pro lidi, dneska je skoro celá dotovaná farmaceutickejma spolecnostma, a odmitaj zkoumat bylinky, jen vyráběn nemoci a jejich léky, ok? vždyť schválili adpartam a podobný sracky, jen proto ze dostali miliardy dolaru od typka co ho vyrabi, a ten na tom tech miliard vydelal nekolikanasobek. Ze stejneho duvodu schvalili vakciny. všechno je to o penězích, nebo si opravdu myslíš, ze tu někdo mysli na tvy zdraví? organizacím jako je stát nebo farm. jde o konzum. a my jsme ty ovečky, co jim ty prachy delaj. můžeš žít dál ve svém světě iluzí, ale to na skutečnosti nic nemění. maucta.

veg
31. říj 2016

@barchen melo tam byt: proč by za me měl rozhodovat stát a nasledkum se pak postavi zády.
A vyrábějí nemoci. A schválili
aspartam. 😉

veg
31. říj 2016

@pajula123 to je mi líto, vyuzivaj naší nevědomosti, jeste ze mas vlastni usudek. snad jste ok. Myho manzela syn to odnesl hodně, je to k vzteku, proto se ozyvam, aby tohle utrpeni nemuseli zazivat ostatní..

barchen
31. říj 2016

@veg
Já v anonymních diskuzích zásadně cizím netykám, informace čerpám z relevantních zdrojů a nešířím hoaxy a fámy, které pak vystrašené maminy malých dětí a následně i lékaře přivádí k šílenství. Vakcíny dnes hliník neobsahují, ČR není nejpřeočkovanější národ na světě a v DE, USA nebo GB je očkování povinné a očkuje se proti mnohem více nemocem než v ČR a proto ohlasy ohledně lobby farma. firem přicházejí zejména z USA. Tam se povinně očkuje i proti chřipce. Akorát např. v USA mají úplně jiný systém zdravotního pojištění, kterého fungování si tady většina lidí neumí ani představit, protože tady máme všechno zdarma. Na Vaše video tady odkazujete již několikrát, kdo chce, tak si ho snadno vyhledá a většina maminek zajímající se o očkování ho viděla.
Na jednu stranu tomu zlému státu na našem zdraví nezáleží, pak ale všichni čekají, že stát za mě všechno vyřídí, stát se postará, stát zaplatí, stát informuje.
Tohle je ten mor internetu, napíšu si co mi vyhovuje, desítky příspěvků do každé diskuze místo toho, abych šel dělat něco pro společnost nebo pro ten stát. Třeba i zadarmo, když jsem toho názoru, že stát je tak zlý. Pojďme ho zlepšit tím, že budeme vzdělaný a informovaný národ ale prosím ne rychlostudiem internetu. Studujme medicínu, techniku, biologii nebo chemii a ukažme světu, že umíme. Ekonomů, humanistů a politologů už máme dost.

veg
31. říj 2016

Vakcíny neobsahují hliník? Škoda slov. Tve zdroje, to je slava. Na hádání se s Tebou vážně nemám čas, to nikam nevede.🙋

barchen
31. říj 2016

@veg
To asi nemate kdyz vsechen cas venujete spamovani diskuzi o ockovani.

veg
31. říj 2016

Mam tu maly miminko ty spame😊, a vsadím se, ze pracujes v lékárně nebo něco takovýho farmaceutickyho, nebo jsi jim prostě jen skočila na špek. v německu zvažovali povinné očkování až začátkem tohoto roku, atd.. a k tomu moru, ten pichli někomu me velmi blízkém, a tak se z něj mrzak, stalo se neco hroznyho, a snazim se na to upozornit ostatni, tot vse.

raaduska
31. říj 2016

vakcíny hliník obsahují..a to hodně :(

kajalka
31. říj 2016

@barchen Který relevantní zdroj udává, že hliník neobsahují? 😀

veg
31. říj 2016

"Byl jsem léta proti očkování a jsem stále. Avšak takový postoj nemá v ortodoxní medicíně žádnou podporu. Lékař, který se vyjádří proti očkování, ztrácí své postavení. Kolem vakcinace se také točí obrovské finanční zájmy." GÁNDHÍ

barchen
31. říj 2016

@kajalka
Příbalový leták. Doopravdy se nejedná o hliník ale o sloučeninu. Příbal. letáky jsou i na netu v pdf. formě, minimálně v angličtině a němčině snadno dohledatelné ke každé vakcíně. A vlastně teď už i v češtině.
Hysterie není na místě, nikdo přece rodiče dnes nenutí očkovat. Svobodná volba lékaře - tu máme. Školy berou neočkované děti - berou. Je povinné očkování v dospělosti? - není. Jedinou komplikací je státní školka a dokonce pokud jsou učitelky benevolentní, tak potvrzení ani nevyžadují.

veg
31. říj 2016

@barchen jasně ze detem nikdo nebude pichat do zil ešusy 😀 ze se jedná o hlinite soli, nebo nějaké slouceniny, toxické! Nikdo tu nehysterčí , jen si prece predavame informace. O škodlivosti očkování.

barchen
31. říj 2016

@veg
Do svaloviny,ne do zil.

veg
31. říj 2016

😂

veg
31. říj 2016

Ok.Ešus do svaloviny.😃

kajalka
31. říj 2016

@veg Další komentář by mohl být "ešus se do injekce nevejde" 😀

barchen
31. říj 2016

@kajalka
O tom si dámy musíte popovídat už samy. Podle těch stovek komentářů s rozporuplným obsahem co tady máte, neděláte asi nic jiného.

veg
31. říj 2016

@kajalka 😂vtipálku😂
podle relevantnich zdroju ešus není z hliniku. A rtuť ani neexistuje😁