Nedali jste dítě očkovat a litujete?

zuzanamolo
23. kvě 2016

vsude se pise o nezadoucich ucincich a nasledcich po ockovani .. mne by zajimalo, jestli je tu nekto, kto vubec nedal ockovat a ted toho lituje protoze dite mu zavazne onemocnelo. dekuji

terezapetrova
23. kvě 2016

Určitě se takové veci stávají i kdyby to tady nikdo nenapsal.. A ja i proto některá ockovani proste dávám nez pak mit výčitky, ze jsem to mohla ovlivnit.. Ale takhle je to se vším jednat dle svého nejlepšího vědomi abych si pak mohla rict, ze jsem udělala vsechno co bylo v mých silach

drakenn
23. kvě 2016

@terezapetrova vy mate osobni zkusenost k otazce?!

ivular
23. kvě 2016

@terezapetrova "udělala jsem vsechno co bylo v mých silach" - to zní jako zatraceně černý humor, pokud si to řeknete i za nějakých 25 let např. při roztroušené skleróze vašeho potomka..

eficenka
23. kvě 2016

@terezapetrova
chce se to kouknout na oficiální statistiky, než psát určitě se takové věci stávají!
všechny povinně očkované nemoci se musí zaznaměnávat.
koukněte na szu.cz
- zjistíte, že většina onemocněných je stejně plně očkovaná.
i tu na MK naleznete neočkované děti - které prodělaly černý kašel - třebas v 1 roce , 2 nebo 3 letech a zvdáli ho mnohem lépe než děti očkované...
jsou i neočkované děti, které při testech na protilátky mají protilátky proti černému kašli, haemophilu , lehce i proti tetanu a nikdy závažně nemocné nebyly....

panickatlamicka
23. kvě 2016

Myslim,ze nekdo zalituje,kdyz nenaockuje meningokoka a dite umre na tuto nemoc. Nebo pneumokoky. Ale pry ocko neni proti vsem kmenum,takze se muze stat,ze dite onemocni i pres ocko. Ale pokud se ptas na povinne,tak fakt o nikom nevim ani coby jpp. Spis lituji,ze ockovali.
Je to moje domnenka ,neopiram se o vyctena fakta- at nedojde k mylce.