Nemocný pediatr ordinuje, dokonce očkuje

ariadnaa
17. led 2018

Ahoj holky, prosim o nazor, zda se vam to taky nezda, anebo zbytecne hystercim. Prestehovali jsme se na mensi mesto a museli zmenit pediatra. Miminku jsou 4 mesice. Dle recenzi jsme vybrali doktorku a kdyz jsme prisli do poradny na 4 mesicni prohlidku + ockovani, privitala nas doktorka s cervenym nosem, kychajici. Miminko zbezne prohledla, u cehoz jsem trnula a na ockovani jsem nekyvla. Celou dobu vsude ctu, jak se na ockovani ma chodit pri absolutnim zdravi mimca i cele rodiny, ale ze bude nemocna doktorka, to me prekvapilo. Premyslim o zmene lekare. Jaky je vas nazor? diky

ariadna12
20. led 2018

@drakenn ale aspon odmitla ockovani, ne? Pokud teda myslis zakladatelku.

pettischwarz
20. led 2018

Rýmu nepovažuji za nemoc a něco, kvůli čemu by měla lékařka zůstat doma. Předpokládám, že si myje ruce nebo používá rukavice, pokud kašle, byla by asi na místě rouška. Ale nejít kvůli tomu do prace? Těžko tak rychle sežene náhradu... V dnešní době je to těžké, musela by preobjednavat spoustu lidí a rýma se drží aspoň týden... A za měsíc může mít chřipku a zůstane doma natvrdo a maminky jí za prehazovani termínu ukamenuji. Mám to stejně, učím a prostě nemocná pracuji (myslím teda s Rýmou a jinými běžnými vecmi, ne horečkou nebo nevimco), kdybych byla nemocná víc než 2x za pololetí tak mám asi vyhazov

ariadna12
20. led 2018

@pettischwarz nase pediatricka teda ma na dverich napsano, kde ma trvale zastup v dobe nepritomnosti.

kamimnichov
20. led 2018

Osobne si myslim, ze je take problem, ze je to prvni dite. U druheho to uz ani neresim. Ve chvili, kdy mam doma skolkove dite s nudli u nosu 200 dni v roce...

iva27
20. led 2018

@kamimnichov blbost! Mam doma 2deti a resim to stejne

pabka
21. led 2018

@karlajasmine přesně náš příběh!! Před dlouho očekávanou dovolenou jsme se poprvé drželi více doma a moc nenavštěvovali větší kolektiv. Obě dcery na dovolené nemocné, opravdu hrozne těžký průběh nemoci ruka-noha-ústa. 10dni jen pokoj a pláč a horečky atd., děs a hrůza.
Jindy před dovolenou ani ockovanim nic neřeším, dcera ve školce, kroužky, herny atd. a vždy vše Ok.
Je to zkratka asi osud 😂🙈