Pozdější přeočkování, odmítne ho pojišťovna platit?

maruberu
15. bře 2018

Dobrý den, nějak jsem zapomněla pohlídat povinné přeočkování syna mezi 5.-6. Rokem. Je pravda, že pokud bude naočkován cca o měsíc později, pojišťovna to odmítne proplatit? Dneska mi to řekla dr.

matire
Autor odpověď smazal
Zobraz
maruberu
autor
15. bře 2018

@matire Děkuji. My měli jít dneska, to by se ještě stihlo, ale malej si včera zlomil ruku, tak to právě dr odložila.. Nevíte, kolik se případně cca doplácí?

matire
Autor odpověď smazal
Zobraz
misa357
15. bře 2018

@maruberu Povinné očkování musí proplatit vždy.

fafaline
15. bře 2018

My jsme šli na MMR o rok a půl později (je to zrovna 14dni zpět) a o placeni nepadlo ani slovo 🤔

ajka198
15. bře 2018

@misa357 no měla by. Jenže mi už doktorka předevčírem taky vyhrožovala tím, že jí pojišťovny dělají problém. My mě zajímalo, jestli opravdu pojišťovny ten problém dělají, nebo jen doktoři vyhrožují skrz peníze kvůli novému očkovacímu kalendáři.

normalnimatka
15. bře 2018

když je to ze zdrav. důvodů tak v pohodě.

maruberu
autor
16. bře 2018

@ajka198 přesně tak.. Taky by me zajímala pravda.

ajka198
16. bře 2018

@maruberu když jsem jí řekla, že si to klidně zaplatím, tak stejně byla pořád neodbytná. Šlo o poslední hexu a prevenar. Až v autě mi pak došlo, že prevenar si stejně platím, tak fakt nechápu, co to na mě zkoušela.

ivankapri
16. bře 2018

pojišťovna musí proplatit, je to jen vyhrožování lékařů, nevím o nikom, komu to pojišťovna neproplatila z důvodu prodlení a dost by mne takový případ zajímal

maruberu
autor
16. bře 2018

Holky, díky všem za reakce. Štve mě tenhle systém a nátlak, ale nic s tím neudělám. 😊

maruberu
autor
16. bře 2018

@ajka198 Hmm, koukám, že je to všude stejné.

elu
16. bře 2018

podle me je to blbost, rekla bych, že ho teda nedam očkovat...ve školce už je a do školy ho vzit musí...stejne je to ocko na dve veci...jo a s tím prevenarem to je možné....platíme si sice splikaci sami, ale nasledne nam to vetsina pojistoven proplati...tady je pravda, ze když to není v termínu, tak ne....me to ale nevadi, protoze stejne jsem si zadne ocko nenechavala zpětně proplatit...shrnutí...povinné očkování prostě musí proplatit 🙂

matire
Autor odpověď smazal
Zobraz