Provakcin plus, máte zkušenost?

tabeu
29. dub 2015

Zdravím maminky, máte některá zkušenosti s Provakcinem plus, který má zmírňovat nežádoucí reakce po očkování? Najde se tu i nějaký pediatr, který by se k tomu vyjádřil? Může to fakt pomáhat nebo je to blbost?

martaa
17. zář 2015

@petra200677 Vybrat si můžete vždy , doporučuji se podívat na web vakciny.net
@tria002 Hexacima má sice méně hliníku, ale stále je v tzv. testovacím režimu, tudíž nikdo,ani výrobce moc netuší jak vlastně funguje/nefunguje a jak se bude chovat😉

tria002
17. zář 2015

@martaa to ja moc dobre vim, ale jelikoz pediacel bude az nekdy v cervenci a trojvakcinu davat nechci, protoze bych musela doockovat dve dalsi vakciny- coz je vic hliniku atd, dam hexacimu. Maly pujde jako 10ti mesicni a dal odkladat nechci, chci stihnout ockovat, nez pujde do skolky.

petra200677
17. zář 2015

@martaa My prave resime ten Priorix.

martaa
17. zář 2015

@petra200677 Priorix nedávám vůbec, ale pokud očkujete kvůli přijetí do Mš tak vám bude bohatě stačit 1. dávka a druhou už řešit nemusíte, můžete dát první dávku až před nástupem do školky tedy někdy před dovršením třetího roku věku.

petra200677
17. zář 2015

@martaa Děkuji, to jsem ani nevěděla. A jak Jste to dokázala, že nedáváte vůbec? U nás mě všichni straší, že je to trestné... ☹

martaa
17. zář 2015

@petra200677 Pediatrovi jsem oznámila, že očkovat nebudeme, dala jsem mu to písemně k založení do karty a to je vše, případný postih v podobě pokuty jsem ochotna nést😉

lena_d
28. črc 2016

Nevíte někdo, proč je Provakcín kompletně stažený z trhu? I ty jejich stránky už nejsou dostupné.

luxije
22. srp 2016

@lena_d tak to by mě taky moc zajímalo...

ipanca
26. říj 2016

@adina2013
Nenapsala bych to lépe. Od té doby co mám Provakcin, máme bezproblémový průběh očkování. Přírodní Germanium se extrahuje z černého uhlí a jediný, kdo se tím zabyva je jedna firma v Japonsku. Proto je to tak drahé. Syntetické Germanium je totiž rakovinotvorne. Více informovaných maminek...

ipanca
26. říj 2016

@lena_d
Je stažený kvůli chybě zařazení na ministerstvu zdravotnictví. Na sklade je ho dost a snad už ta byrokracie nebude trvat dlouho a budeme ho mít zpět v lékárnách ..