Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Reakce na Priorix (MMR). Může být i po 10 dnech?

ŠkolkaBatole (1-3 roky)30. - 36. měsíc vývoje dítětePéče o batoleOčkování dětíOčkování
lencamat
15. kvě 2020

Ahoj chtela jsem se zeptat dcerka ma 2roky a 8měsíců a zdůvodů ze ji chci dat v září do školky tak jsem muselana očkovat Priorixem.Zdůvodu ze byla nachlazena a měli jsme hodně i litani po dokrorech se n to stále posouvalo na jednu stranu jsem ráda protože jal tady ctu v jiných diskusích ty reakce tak je to hnus.Ale ted co potřebuji dcerka dostala vočkování 7.5. zatim mela ridci stolici neboy v noci 2x zakaslala jinak zatim klepu na celo jsme bez příznaků.Dnes je to 6 den a držíme se.Sestra u pani doktorky my řekla že reakce se může objevit 6.-10.den.Tak mě spíše zajímá když to nebude mit žádnou reakci ani desaty den může ji mit i po desátém dnu.dekuji Všem za odpověďi

jaja01k
15. kvě 2020

@lencamat Mně doktorka říkala, že reakce bývá 10-14 dní po očkování. U nás bylo jedno dítě úplně bez reakce, druhé mělo 10. den zvýšenou teplotu.
Držím palce, ať se vám nic neobjeví 🙂

kaja2016
15. kvě 2020

@jaja01k U nas uplne stejne. I doktor me upozornoval na zpozdenou reakci jako tebe.

panihk
15. kvě 2020

12. den se trošku osypala, jinak nic.

martinato1989
15. kvě 2020

Naše DR taky říkala 10-14 dni. Malá se 10. den začala postupně osypavat ale do tři dnů to zmizelo

denny27
15. kvě 2020

Mě říkala sestra 7-10 den...syn neměl teploty, ale začala mu skákat vyrážka po těle. Nejvíce krk, tvář, nad zadečkem....a bylo z toho Impetigo..ale myslím, že ho měl už v sobě a mmr to osypani dost zrychlila

barunka1408
15. kvě 2020

Dcera byla přesně před dvěma týdny. 10 a 11 den měla zvýšenou teplotu do 38. Lehký průjem a lehce se osypala. Trvalo to asi ten den a půl a pak jak když utne. Vyrážka pomalu mizí.

lencamat
autor
15. kvě 2020

Děkuji Vam všem dám vědět jak to bude pokračovat.

matire
15. kvě 2020

U nás u jedné dcery 11. - 15. den horečka, pak ještě další dva dny teplota, u druhé nic. Sestra u doktorky nám řekla, že reakce máme čekat 7. -12. den, ale může být i do 21 dní po očkování, tuším, (jenže to ti doktor neřekne) a v letáku píšou, že nějaké reakce můžou být výjimečně dokonce i do 42 dnů, myslím. Zkušenosti ostatních maminek jsou fajn, taky leckdy hledám, jak je to v reálu, ale přečíst leták má taky něco do sebe😉

matire
15. kvě 2020

Řekla bych, že pokud přečkáte v pohodě 14 dní, tak už ok.

puhelin
15. kvě 2020

Muze byt bezprostredne po ockovani i klidne 2 tydny po. Drzim pesti, aby to probehlo poklidne.

anuliinka2013
15. kvě 2020

Můžu se připojit s dotazem? Řešily jste nějak (případně jak) klidový režim po MMR? Jako chápu u hexy, že člověk pár dní nikam nechodí a omezí kontakty, ale když je případná reakce až ten 10.den například, tak to opravdu se má být těch 14 dní raději v klidu? Chápu, že teď to asi není tak náročné, ale řeším do budoucna... Děkuju!

sudylichozrout
15. kvě 2020

@lencamat Dr. mi rikala, ze reakce muze prijit mezi 7. a 14. dnem. Nastesti to bylo u obou holek uplne cajk, bez jakekoliv ibtize, ale byla jsem na to pripravena.

lencamat
autor
16. kvě 2020

@matire právě ze vyhledávám všude a ráda se právě ptám ostatních i když každé dítě je jine a mam syna uz skoro 12.a u nej si to vubec nepamatuji jaky měl průběh a to měl jednu a za půl roku druhou davku.

lencamat
autor
16. kvě 2020

@anuliinka2013 tak s tim venkem by me to zajimalo když zatim neni reakce jestli se může třeba ven.Popravde 3den po ockovani jsme byly u rodičů a jinak je stale doma.A na internetu jsem četla že by se mělo vyhýbat kolektivu že je tělo oslabené imunitou.

lencamat
autor
16. kvě 2020

A jenom se jeste zeptám dávám malé od listopadu v kuse sirup na imunitu Imunoglukan nevadí to když ji ho dávám vlastně stále i když je po očkování?

Sem začni psát odpověď...

Odešli

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru