Clostilbegyt, pomohl vám? Kolikátý cyklus?

evelinkapc
31. črc 2015

Dobrý den,chci se zeptat,zda některá užívala Clostibegyt a jestli pomohl.Měla jsem dlouhé cykly tak mi doktorka napsala Estrofem ob den a Duphaston od 20.dne.
Menstruace probíhá a ted mi doktorka napsala Clostilbegyt od 5.dne menstruace.Jedno dítě už máme ale už rok nepoužívám žádnou antinu a pořád nic,tak jsem se chtěla zeptat jestli někomu Clostík zabral a kolikátý cyklus. Děkuji moc 🙂

terry1512
31. črc 2015

No segra dostala Clostilbegyt taky a vzala myslím 3 pilule, a jsou z toho trojčátka. 😀 Takže jí zabral. 😀

naomi6
31. črc 2015

@evelinkapc Zabral mi hned napoprvé 😉

evelinkapc
autor
31. črc 2015

jé,aspon nějaké pozitivum dnes,moc děkuji, trojčátka fííha, to já jsem skromná 🙂 mě by stačilo jedno 🙂

naomi6
31. črc 2015

@evelinkapc Neboj, nemusíš mít trojčátka, ani dvojčátka. Já jsem otěhotněla hned na první pokus s clostíkem a byla to jen jedna holčička 😉

evelinkapc
autor
31. črc 2015

Jéé kéž by mi taky brzo zabral 🙂 my bychom chtěli chlapečka 🙂 teď kolem mě každej rodí nebo je těhotnej 🙂

lzii
31. črc 2015

@evelinkapc já ho beru 2 cyklus a jeste porád nic , srovnal mi cyklus a nahodil ovulku ,ale to je tak vsechno ...

evelinkapc
autor
31. črc 2015

já ho teď budu brát 1. cyklus,a nejake vedlejsi ucinky?

lzii
31. črc 2015

@evelinkapc jediné co jsem postřehla byly bolesti podbřišku, ale takové slabé i píchání ve vaječníku (ovulace) jinak vůbec nic

evelinkapc
autor
31. črc 2015

tak to jsem zvědavá.. já užívala předtím inofolic, ted piju kontryhel,beru femibion a navic kys.listovou... tk jsem zvedava jinak přeju hodně štěstí 😉

jajulinkaa
31. črc 2015

Mě tedy ne akorát jsem po něm měla návaly a asi 8 vajíček celkem ale nevychytali jsme to a měsíc po vysazení to vyšlo 🙂

evelinkapc
autor
31. črc 2015

tak to moc gratuluji 😉

lzii
31. črc 2015

@evelinkapc brala jsem 3-5 DC clostik, kyselinu listovou , 1-10DC piju kontryhel... Femibion jsem brala taky, ale niak mi moc nepomohl a listovka pry pro pocatek staci (rikala MuDr) - on ten femibion stoji 3x tolik nez listovka na 2mesice .. snazime se pul roku a nic, taky ti držím pěsti 🙂

evelinkapc
autor
4. srp 2015

taky držím palce 🙂 my jsme tomu nechali volný průběh od loňského srpna a teď jsme to začali řešit. 😠 tak snadd nám to všem brzo klapne ty // 🙂

marcelakarikova
4. srp 2015

@evelinkapc Beru ho teď 5. měsíc 2 - 8 DC 1 x 3.. Společně s estofemem 2-25DC 1 x 3 a utrogestanem 16-25 DC 3 x 3 a zatím nic..

evelinkapc
autor
4. srp 2015

tak snad to brzo vyjde,já ho ted budu brát první cyklus a k tomu estrofem a duphaston

marcelakarikova
4. srp 2015

@evelinkapc Tak budu držet palce!! Já mám tedy neskutečné vedlejší účinky.. ale určitě to za to stojí pokud se zadaří

evelinkapc
autor
4. srp 2015

tak to jsem zvědavá,jak to bude reagovat na mě 🙂

lzii
4. srp 2015

holky a kolik clostiku berete ?? Já měla 2 cykly 1-0-0 3-7DC ... a chtela sem se zeptat jestli můžu brát 1-0-1 ???
Co to udela s telem ??

evelinkapc
autor
5. srp 2015

Toz to ja neporadim ale taky jsem premyslela. Ja ho ted budu brat po prve 1- 5-9DC ja bych byt tebou zavolala nebo rovnou zasla na gyndu,a on ti rekne co a jak.myslim ze by to rovnou zvysil prave na ty dve jak pises.jenze kazdej doktor rekne neco jinyho no :-/ myslim ze to s telem neudela nic,ale jak sem cetla v ruznych diskuzich tak tam hodne maminek psalo kdyz brali vic nez 1 tak se rodila dvojcatka a vic 😀

marcelakarikova
5. srp 2015

@lzii já původně brala 1 tabletku, ale po změně dr. Mi nový řekl, ze jedna ta léta je úplně zbytečná.. Ze se tělo nenastartuje.. Beru ted 3 tablety a konečně jsem měla po 5ti měsících ovulaci.. Nehledě na to, ze mi rikal, ze největší smysl ma ovulaci kolem 15dc.. Později je vajíčko staré a jsou menší šance., odkaz je spoustu maminek, které rak otehotnely...

evelinkapc
autor
5. srp 2015

tak ale zas na kazdou zenu to ucinkuje jinak,kazda zena ho zas jinak snasi... podle me doktor(co doktor-to jinej nazor 😀 ) taky se pise ze lecba clostikem musi byt pod dohledem a ze se musi chodit na kontrolu jak to na zenu pusobi atd... a hodne doktoru proste to pod kontrolou nema... jedne staci 1 cl. druha potrebuje 2 a zabere... jiny to zas berou treba pul roku a nic... myslim,ze je vse o doktorech a zkusenostech s cl. a jak toho pacienta zna...ale zas jak sem psal nektere zabere hned,nektere za 3mes. jine treba vubec,pak se treba vysadi a otehotnite hned... a taky myslim je to hodne o psychice,cim vic se na to miminko mysli tim vic to nejde... jenze myslet na to prestat nejde(teda me aspon ne 😀 )

sleepers
5. srp 2015

Hned poprvé 🙂

evelinkapc
autor
5. srp 2015

@sleepers a můžu se zeptat kolik jste brala tbl? 🙂 a kolikátý den cyklu? 🙂 😉

sleepers
5. srp 2015

@evelinkapc od 5DC na 5 dní 1tbl.

evelinkapc
autor
5. srp 2015

@sleepers taky od zítřka tak začínám 🙂 jak říkám na každou to působí ináč :D 😉 tak snad i nám se zadaří tak brzo 😠

becicka
5. srp 2015

Ahoj, já beru clostil 3-7 den už asi dva roky. Nejdřív jsem měla 1-0-0, teď už mi to zvýšila na 1-0-1. Vajíčko tam vždy je nachystané, ale zatím se nezadařilo.

evelinkapc
autor
5. srp 2015

dva roky? fíha 😕 ,ja myslela že tak dlouho se brát nemůže 😨

becicka
5. srp 2015

@evelinkapc To nevím, nejsem doktor 🙂.

evelinkapc
autor
5. srp 2015

@becicka
a to berete v kuse?

sleepers
5. srp 2015

@evelinkapc tak držím palce, ať se zadaří co nejdřív 🙂