Bojím se... dcera a stěhování. Máte podobnou zkušenost?

terez317
1. črc 2023

Ahojky, mám roční holčičku.
Prvních 8 měsíců jsme bydleli my tři spolu "jako šťastná rodinka"
Od 8 měsíce po té jsem s malou odešla od partnera, už to nebyl vztah... k mojim rodičům. Našla jsem mě a dceři byteček, zítra máme spolu poprvé spát už v novém. Já mám takový divný pocit jsem nervózní a bojím se jak to dcerka bude vnímat a cítit...
Má nějaká maminka podobnou zkušenost?

similenka
1. črc 2023

@terez317 Když budeš v pohodě, bude i dítě. Ničeho se neboj,čekají vás jen pekne dny a hezká budoucnost.

pampeliska1313
1. črc 2023

Zvládla jste tu těžkou část - našla jste Vám byt, odešla jste. Prcek si zvykne, nebojte.🙂

magdanaty
1. črc 2023

Odesla jsem od manzela, když byly dceři necelé dva. Nejdřív k rodicum, po 3 měsících do pronajmu a jsme tu dodnes..dcera to snasela velice dobre🙂 v 8 měsících si zvykne velice rychle, vůbec bych se toho nebala🙂

janule0123
2. črc 2023

@terez317 naši by to bylo v te době úplně jedno … spis bych se bála ať to utahnu finančně … co se týká provozu/péče, bývala jsem v te době sama s malou od pondělí do patku- manžel jen na víkendy kvůli praci, bylo to náročnější, hlavně nemoci, protože ti nemá kdo pomoct a ani na chvilku nevypneš, jinak ok …spis to bude o tom jestli budeš v klidku a pohodě ty, pak bude i prcek stejně naladěn