Hledám náhradní babičku

slunicko.
17. črc 2009

Ahoj chtěla jsem se zeptat jestli někdo nemá skušenosti s náhradní babičkou.Hledáme s kluky hodnou babičku má rodina je moc daleko a s přítelem jsem se dnes rozešla a klukum babička chybí. ☹

hradecko
24. kvě 2017

Dobrý den, ráda bych byla babičkou malému vnoučkovi. Je tu na Hradecku osamělá maminka nebo rodina, které bych mohla být užitečná?

market456
23. říj 2017

Rádi bychom našli náhradní babičku kolem Rychnova nad Kněžnou.

market456
23. říj 2017

@hradecko
Dobrý den, hledáme náhradní babičku, nejraději od Rychnova nad Kněžnou. Odkud jste vy?

bulis
19. lis 2017

Hledáte prarodiče pro své děti ? Jsme manželé on 51, ona 47. Pokud by jste se rozhodli nám odpovědět nabízíme Vašim dětem hřejivou náruč dědy a babičky, výlety, rozmazlování a vlastně vše co nám poskytli naši prarodiče a proto na ně s láskou vzpomínáme. Bydlíme v bytě na Praze - východ.

tasmyska
19. lis 2017

Dobrý den, hledám náhradní babičku v českých Budějovicích. Moje i manželova maminka umřela 😒 a moc nám chybí babička pro našeho synka. Je nám 33 a 43 let a syn má 2 roky. Přijmeme do naši rodiny vlídné prarodiče ( babičku ), kterým chybí někam patřit a těšit se spolu s námi z rodinného zázemí ❤️

jita12st
26. lis 2017

Dobry den 🙂 hledam nahradni babicku -dedecka pro nase deti 🙂 bohuzel nemame to stesti :( detem ovsem babicka s dedou moc chybi ... nejlepe od šumperka ;) ♡

properjoey
11. únor 2018

I my hledáme náhradní babičku.moje mamka je skvělá,ale je nemocná,chodíme k ní denně,ale spíš potěšit jí.tchyne bydlí daleko,za dětmi jezdí občas na jeden den.moje babička je také skvělá,ale přeci jen už má svůj věk,takže na hlídání to je,ale nechci ji úplně zatěžovat.hledame mladou babičku okolo 50 let z Ústí nad Labem,která by ráda byla se mnou a našima raraskama 2 a 3 roky...

mitumilu
23. bře 2018

@ludmili
Dobrý den! Váš inzerát je sice staršího data, ale přesto Vás zkusím oslovit, Třeba je stále aktuální to, že byste se ráda seznámila s rodinou, která touží po "babičce", popravdě nám babička moc chybí. Bydlíme na Praze 6, holčice je 9 měsíců, synovi 4 roky. Moc bych si pro ně přála hodnou babičku a pro sebe tak trošku spřízněnou duši 🙂 Pokud budete mít zájem, napíši Vám více. Hezký den! Mila

lenka055
21. dub 2018

@bulis dobrý den, platí ještě vaše nabídka? Jsem sama s 6 letym synkem, maminka umřela a moc nám chybí. Praha Hostivař.

lenka055
21. dub 2018

Dobrý den, stále marně hledáme náhradní babičku, jsme z Prahy Hostivař, ja 42 a synek 6 let. Nabízíme i možnost společného bydlení v 3KK. Možné by bylo i maminku s jedním dítkem, abychom se tu vešly, která je sama a mohly bychom si vypomáhat. Velmi to spěchá, jelikož nyní přicházím i o práci a pak bych musela byt prodat a nevím, co dál. Tel. 724324810

krsja
23. dub 2018

@lenka055 Dobrý den, aktuálně, bohužel, nemám možnost pomoci. Budu na Vás myslet, snad se z nelehké situaci podaří vyhrabat! Jana

lenka055
23. dub 2018

@krsja Děkuji za milá slova.

evanessa
20. srp 2019

My také stále hledáme náhradní babičku, ale jsme z Náchodska a moc možností tu není. Většinou když na někoho narazím tak je to jen Praha nebo Brno, no a nebo starší inzerát :D Ale nevzdáváme to 🙂 Náhradní babičce by jsme byli ochotni pomoct s čímkoli a především ji rádi vyslechli a povídali si. Moc bysme uvítali, kdyby ráda občas pohlídala naše dvě děti, už ani nevíme co je to jít do kina na večeři atd...Co bysme s taťkou dali za to mít alespoň jeden víkend v měsíci na takový ten restart :D A pak se zas těšit na ty naše dva andílky 🙂 Pokud se tu najde paní nebo babička, která by nás ráda poznala, klidně napište na email: 3v4nessa@seznam.cz

baja8
21. srp 2019

Dobrý den,ráda bych touto cestou našla babičku třeba i s dědečkem pro mé dva syny 4 a 6 let.Bohužel nám s babičkama nebylo přáno.Jsme z Ostravy.Pokud existuje nějáká paní,která je sama a touží po rodině,budeme rádi,když se najdeme.Bára

dorrys
16. zář 2019

Dobrý den, stále hledám a stále nenacházím. Karvinsko,Třinecko, blízké okolí, hledá se babička, tetička. Já mamku už více jak deset let nemám, s taťkou vztah taky není bůhvíjaký, tchýně k nám vůbec nejezdí, jsme s manželem na naše čtyři zlatíčka úplně sami. Věk mezi 11 a 1,5 lety. Jsme pracující, nekuřáci, bydlíme na baráčku, máme pejsky, kočku, slepice, máme prostě rádi zvířata, přírodu, nebráníme se práci na zahradě či kolem domu.

krajta21
17. říj 2019

Hledáme (já a přítel) náhradní babičku a dědečka, pouze nekuřáky, nebo jenom babičku. Někoho komu chybí rodina a péče a radost s vnoučaty. Z Ostravy a okolí.

ela_ellie
22. říj 2019

@jaaro dobry den, jestli je nabidka stale altualni, budu rada, kdyz mi poslete email : mudr.ela@gmail.com, dekuji, preji hezky den, Elena

ela_ellie
22. říj 2019

@lidulidula dobry den, nepujdeme se projit nekdy s kocarkem? 🙂 Elena (mudr.ela@gmail.com)

ela_ellie
22. říj 2019

@zoologocka krasne napsane

123babi
20. dub 2020

@kackakatka Dle stáří už jste asi babičku našli

123babi
20. dub 2020

@tasmyska Už jste asi našli škoda chybí mi hodná rodina i když jste daleko

123babi
20. dub 2020

@dorrys Hned bych k vám šla jsem z vesnice starala jsem se o vnoučata a když jsem je vypiplala už mě nikdo nechce tak to bývá jsem z toho moc smutná a zklamaná, před týdnem mi bylo 60 a nikdo mi ani ruku nepodal

ilusa_s
24. srp 2020

@123babi
Dobrý den, odkud jste? Naléhavě hledám babičku pro své dvě holčičky. Jsem na děti sama, moje mamka nemocná, druhá babi daleko. Uvítala bych nového člena rodiny 🙂

evanessa
10. zář 2020

My stále nenašli...Hradec, Náchod ?

jp2
Autor odpověď smazal
Zobraz
jp2
4. dub 2021

Dobrý den, i my bychom rádi našli babičku (či dědu) pro sebe a naše 2 holčičky. Naše babičky bohužel již zemřely. Jsme z Mělnicka. Nehledáme hlídání či chůvu, ale někoho, s kým si můžeme popovídat a až to situace dovolí se i navštěvovat.

ifka33
18. bře 2022

Pokud stále po tolika letech nikoho nemáte jsem volna a připravena .

jp2
19. bře 2022

@ifka33 Dobrý den, reagujete na můj příspěvek? Jste z Mělnická? Nedaří se mi Vám poslat SZ.

ifka33
19. bře 2022

@jp2 jsem od Pardubic😒

ifka33
19. bře 2022

@ilusa_s odkud jste?