Hledám náhradní babičku

slunicko.
17. črc 2009

Ahoj chtěla jsem se zeptat jestli někdo nemá skušenosti s náhradní babičkou.Hledáme s kluky hodnou babičku má rodina je moc daleko a s přítelem jsem se dnes rozešla a klukum babička chybí. ☹

zzuzlena
19. zář 2015

Hledam babicku treba i s dedeckem pro sve 3 děti. Moc jim chybi to co maji ostatni deti a i ja uvitam obcasnou pomoc.Hledam nekoho kdo bude soucasti nasi rodiny .Nehledam placenou chuvu ,ale soucast nasi rodiny¨.Bohuzel nemame z rodiny nikoho kdo by potesil detskou dusicku.Bydlime v Praze a jsme uplne normalni rodina se vsemi radostmi i starostmi.

bnavrt
23. zář 2015

@zzuzlena
Dobrý večer, náhoda mě zavedla na tyto stránky. Bydlím v Praze, dnes jsem skončila s brigádou, je mi 66 let, děti mám 2, ale zatím jsem bez vnoučat. Nevím, jestli Váš příspěvek je ještě aktuální, ale když budete potřebovat......měli bychom i dědečka... 🙂

hellenik
24. zář 2015

zdravim a opet vyzyvam vsechny, kdo by se nam chteli stat babickou a dedou, jsme z Horousanek.

anusticka
24. zář 2015

Dobrý den, hledáme babičku v okolí Rumburku

moulinkaa
24. zář 2015

@bnavrt Moc držím palce, abyste našli blízko někoho milého a hodného 🙂 Sledujte diskuzi, vkládají se stále nová přání... a @hellenik je od vás daleko - Horoušánky?

klabalka
2. říj 2015

Jsem babička, 65 let ze Zlína, hledám děti, vnoučátka pro pěkný vztah, pohodu, radost, výlety i obyčejné dny, prostě vše co nabízí normální život. Nabízím pomoc, lásku.......

klabalka
2. říj 2015

@nija9 nevím, zda už jste našla babičku, jsem ze Zlína, mám 65 let ráda vypomohu......

jajina47
6. říj 2015

záleží odkud jste,nemám problémy hlídat děti,sama jsem vychovala 3 a ted si žijou už svůj život,můj kontak je brandbery@seznam.cz bydlím v CB Jarka 🙂

jancanny
8. říj 2015

Dobrý den, hledáme babičku z okolí Trutnova.

anansie25
9. říj 2015

Hledám náhradní babičku pro mě a mého 6ti letého syna...

jajina47
9. říj 2015

amůžu vědět kde bydlíte? 🙂

genna
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
anusticka
17. říj 2015

Dobrý den, našla by se tu nějaká hodná babička z okolí Rumburku pro společné procházky a hry? Byli bychom moc rádi, je nám trochu smutno.

millyh
17. říj 2015

my taky toužíme mít babičku 🙂 jednu máme velmi zaneprázdněnou novým dědečkem , který ji chce mít jen pro sebe a druhou máme nemocnou... a jsme ze zlínského kraje.
stačil by nám společný občasný výlet... 🙂

jajina47
18. říj 2015

to mě mrzí že jste daleko já bydlím v CB ale i kdyby to bylo možné musela bych mít auto.mrzí mě to ☹

klabalka
18. říj 2015

@millyh jsem babička ze Zlína, můžeš mi napsat

qqqwwweee
23. říj 2015

Dobrý den, hledám babičku pro svou osmiletou dceru. Tedy spíše společnici, která by měla chuť poslouchat spousty a spousty neuvěřitelných příběhů a událostí, která by chtěla dostávat desítky, ba stovky obrázků včetně neuvěřitelných komentářů, která by byla s ní chodila třeba na hřiště, aby tam nebyla sama když jsou všechny děti někde pryč. Nehledám paní, která bude hlídat, dcera je velká a samostatná, jen si myslím, že já coby uspěchaná matka, neumím a vlastně ani nemůžu, tak často zastavit a pořádně vnímat co že mi to vlastně ta moje princezna říká. Pokud by byl k babičce i dědeček, jedině dobře. Bydlíme na Praze 9. Náhradní babičce bych na oplátku za její trpělivost mohla nabídnout pomoc, kterou by předpokládám ocenila, jako je dovézt nákup, k lékaři či pomoc s internetem a podobně.

jajina47
23. říj 2015

děkuju ale bohužel bydlím v CB tak by to asi nevyšlo což mi je líto ☹

listicky
24. říj 2015

Dobrý den, také hledam náhradní babičku na hlídání pro moje dve roštandy 8 a 6 let .Bohužel pritelovo maminka řekla ze hlídání nepřipadá v úvahu i když je zdrava a v duchodu a moje maminka je pracovně vytizena a bydli daleko . Bydlime v Plzni

nata111
27. říj 2015

JSME RODINA SE 3 DĚTMI 9, 8 ,4 A ZŮSTALI JSME SAMI HLEDÁM TOUTO CESTOU NĚKOHO KDO JIM NAHRADÍ BABIČKU NEBO DĚDU TOHLE JIM NIKDY NENAHRADÍM NEHLEDÁM CHŮVU ALE ČLENA RODINY NEJDE NÁM O PENÍZE ANI O MAJETEK ALE O LÁSKU BYL BY TO PRO DĚTI NEJHEZČÍ DÁREK K VÁNOCŮM PROSÍM JEN VÁŽNÉ NABÍDKY POCHÁZÍME MORAVANY OKRES PARDUBICE

jancanny
29. říj 2015

Dobrý den, hledám babičku pro svou osmiletou dceru. Zůstali jsme po rozvodu úplně sami a je nám velice smutno. Z okolí Trutnova, Náchoda, Dvůr Králové nad Labem.

lucikakajik
15. lis 2015

Take se hlasim k temto inzeratum..Hledame babicku nejlepe s dedeckem:D z Hradce Kralove. Jsme s manzelem sami prakticky spolu ani nikam nemuze jid bez deti, neni hlidani a hlavne si predstavuju nekoho citove zalozeneho komu je samotnemu smutno. Ne jen nekoho kdo to dela pro penize... Mam 3,5 letou holcicku a ted v prosinci me ceka chlapecek....Pokud by se tu nasla nejaka pani co se citi sama a je smutna, ze se na ni jeji rodina vyprdla, at se mi urcite ozve budu moc rada. Mohu nabidnout i bydleni....

ivikko
8. pro 2015

holky,holky jak ráda bych vám pomohla ale jste všichni z takové dálky 😉

anusticka
9. pro 2015

Dobrý den, hledám náhradní babičku pro svou kamarádku a jejího 3letého syna z Prahy. Její manžel je hodně nemocný a její tchýně, která se o malého stará, když je kamarádka v práci dělá velké zlo a rozvrací jim rodinu, až mě to zvedá ze židle. Ráda bych kamarádce touto cestou pomohla a našla jí náhradní babičku nejlépe někde z okolí Zličína. Děkuji za nabídku.

julia2009
10. pro 2015

Prosím, nenajdete se nějaká babička okolo Mladé Boleslavi a okolí? Obě babičky sice ještě žijí, ale nejeví zájem o své vnoučata. Máme dvě děti. Chtěli bychom aby měli alespoň jednu babičku. 🙂

hellenik
10. pro 2015
miladda
27. pro 2015

@jancanny ahoj jsem z trutnova , babička a ráda ti pomúžu, jesti chceš stačí je napsat. Laďka

1velrybka
27. pro 2015

@jancanny Ahoj,ja teda babicka nejsem a jeste hoooodne dlouho nebudu,ale jsem z Trutnova.Tak kdybyste se citily samy,muzem nekdy popovidat,zajit na prochazku atd.

miladda
28. pro 2015

@1velrybka ahoj, ráda se půjdu projít a ráda se seznámím.Teď to nechame po Novém roce. Mám už doživotní volno, tak se ti ráda přizpůsobím. Můžeme se pak domluvit přes mejl , nebo ti můžu zavolat , mám dobrý tarif .. Můj mejl je xxx, telefon ti sdélím v mejlu Hezký večer Laďka 🙂

1velrybka
28. pro 2015

@miladda Dobre.Jen ten mail se mi tu nezobrazi.Tak kdyztak pres zpravy tady na Konikovi.