Je mi strašný smutno...

24. črc 2021

Ahoj maminky, potřebuji se vypsat. Mám dcerku, kterou nade vše miluji, má 10 měsíců, ale jsem strašně smutná.. a sama.. dnes to na mě padlo a hrozně jsem brecela. Bydlím sama s dcerou, přítel mě poslal do háje, řekl, že dítě nechce..takže od těhotenství jsem sama. Žádného přítele nemám. Mamka byla sama, ale teď si našla přítele, kterého mám nade vše ráda a strašně ji to přeju, sestra má též a též ji to moc přeji, ale já se cítím strašně opuštěná. Mamka za mnou dojizdi nebo já za ni, takže se vidíme tak 3x v týdnu a sestra též (nikoho z rodiny uz nemám) ale prostě dnes tu mamka byla od 11 hod až do 18 a jak odjela, já se strašně rozbrecela,‘protože mi bylo strašný smutno. Já vím, mám mít radost, že mám zdravou a úžasnou holcicku, to mám, jsem za to strašně šťastná, ale hrozně mi tu někdo chybí.. nemám si s kým povídat, malá skoro furt teď brečí (trápí ji zuby) a proste nemám ani z ničeho radost.. doufám, ze mě pochopíte.. musela jsem se z toho vypsat, celé jsem to obrečela a mamča mi řekla, ze máme jedna druhou.. ano máme, ale jsem proste strašně sama.. nevím jak to popsat.. strašný prázdno mám..
Zažila jste to některá též?…
Děkuji moc.

autor
6. pro 2022

Nechci nic říkat, ale diskuze je už sakra stará a nevím proč to ještě nekdo komentuje a ještě tak hnusne.
Já mám taky své zdravotní problémy a nebudu je nikde psat, jen aby mi říkali jaká jsem chudinka, to je fakt k smíchu. Radši začni něco dělat, jinak skoncis ještě hůř než teď 🙂
@suzana11

petr2904
4. črc 2023

❤ jsi stále sama ???? je mi moc smutno......

sayast
4. črc 2023

Znam, byla jsem s dcerou sama 5 let. Nejhorší to bylo pres zimu, od jara do podzimu jsme byli hodne venku. Zpetne s letitym odstupem na ty roky moc rada vzpominam.
Jinak ja se v dobe největší krize prihlasila na studium a dodelala si dalkove bakalare a castecne se vratila do prace. Pak jsem na smutek moc cas a energii nemela 😂. Dceri byl rok a ctvrt kdyz ex odesel, samy jsme byly do dcery 6ti let.
Ted mam manzela a dalsi 2 děti, ale manzel je hodne zaneprazdneny, nezname volne spolecne vikendy nebo vetsi cas. Vicemene jen v lete 14 dnu dovolene.

Jej, nevsimla jsem si ze je diskuze stara 🤦‍♀️😂

petr2904
4. črc 2023

@sayast ???