Mám šanci si někoho najít?

sashenka1
2. pro 2017

Ahoj holky,
jsem sama s dvěma dětmi 3 a 8. Ráda bych našla nějakého fajn chlapa, který by nás měl rád, ale nevím, jestli mám vůbec šanci...Zaprvé vůbec nemám možnost někam vyrazit bez dětí, nemá mi je kdo pohlídat a další velký problém je, že jelikož jsem ještě stále na mateřské, tak máme opravdu málo peněz...Jsem ráda, že zaplatím bydlení a školu, jídlo se snažím obyčejně, nic drahého,ale i tak je to hrozný ☹ Miluju divadlo a kulturu, ale prostě na to nemám ☹ Takže další výlohy za rande si nemůžu vůbec dovolit..Navíc jsem se ze stresu dost vykrmila, mám 107 kg ☹ Vůbec nevím, co dělat, je mi smutno, že jsem na všechno sama, ale myslím, že kombinace toho všeho je smrtící :-/ Máte někdo zkušenost nebo nápad?Díky S.

japona
2. pro 2017

@sashenka1 Jistě, že máte. Chlapů je mraky. Na druhou stranu to chce trochu soudnosti a neocekavat bezdetneho, vysportovaneho fešáka v bavoraku..

karakalka
2. pro 2017

@sashenka1 Ahojky, já byla sama se dvěma kluky tehdy 1,5 a 5,5 roku a přes rok se mi nedařilo nikoho "splašit". Pak jsem se na to vyprdla a našel si mě můj nynější manžel na seznamce na netu. 😉 Šance určitě ještě je nevzdávej to. Taky nejsem žádná hubeňourka. 😉

penelope87
2. pro 2017

@sashenka1 Všechny ty věci se dají řešit. Ale hlavně je třeba se pozitivně naladit a věřit tomu. To, kolik vážíš, je naprosto jedno, pokud chceš najít někoho, kdo o tebe bude opravdu stát.

penelope87
2. pro 2017

@sashenka1 A je to přesně, jak píše @karakalka, nesnažit se urputně, ale mít srdce otevřené, abys poznala, až ho potkáš / uvidíš / osloví tě...

berenika39
2. pro 2017

v okamžiku, kdy to přestaneš řešit, se někdo najde. počkala jsem si 17 let. netvrdím, že to tak musí být u tebe, ale jedno je jisté: na dobrý věci se vyplatí počkat🙂. zkus žít co nejlépe můžeš bez chlapa, jde to, je to těžké, já vím, ale užívej si zdraví dětí, podnikejte společně výlety, to nestojí moc peněz, dej tomu čas. držím palce.

kuliseks
3. pro 2017

Je lehke radit, kdyz clovek neni v te situaci, ale ja treba nasla skveleho chlapa pres seznamku na netu pred 9 lety uz. I kdyz se nekdy hadame, je to nejlepsi clovek, ktereho jsem mohla najit. Jeste poradim taky to co holky.. uzivej zivot jak to jde a usmivej se! Moje mamka je treba na svuj vek nadherna stihla zenska, opravdu kus, ale uz je tak otravena nekdy zivotem a chlapama, ze i kdyz by si treba prala nekoho najit prave aspon kvuli obcasnemu divadlu, popovidani apod🙂, tak to moc nejde. Porad se mraci venku, nevsima si moc okoli, co mi prijde, kdyz s ni nekde venku jsem.. je proste uzavrena a pusobi nastvane☹ tak to je taky moje rada-opak toho... drzim palce. Urcite jsou chlapi, co uz se treba taky zklamali, neveri si, pritom maji radi deti a chteji se o nekoho starat... jen se s nimi musi clovek nekde sťuknout... ver si, to je zaklad.

dominikaromanova
3. pro 2017

Dobré ráno, rozhodně máš šanci si někoho najít, proč bys neměla, děti nejsou nemoc. Je spousta chlapů co mají rádi děti a třebas je ani nemohou mít, pak jsou vděční i za ty, kde nejsou biologickým otcem. Navíc, občas jsou tito muži lepší tátové než právě ti biologičtí.
Nevidím ani problém v tom, že vážíš více, navíc zde uvádíš jen váhu a neuvádíš výšku. Nejprve se začni mít ráda a začni přemýšlet pozitivně, ale to zde již někdo psal, přestaň chlapa hledat, on si Tě najde sám.
Já se třebas seznámila se svým přítelem před 4 lety na internetu, v té tobě jsem měla děti ve věku 6 a 12 let, což si myslím, je podstatně horší než malé a menší děti. Po cca roce jsme spolu zkusili bydlet a teď čekáme prcka, takže naději na spokojený život s chlapem máš na 100%. 👍🌹

bonavoxa
3. pro 2017

@sashenka1 Určitě. Ale bude to jiné, než když je člověk svobodný a bez závazků. Nemá cenu to nějak hrotit, hlavní je radost že života a sebevědomí. A to není ó kilech. Celý život jsem tlustá a malá, a nebyl problém. Někdy bylo takové mrtvé období, ale pak zase, kdy se mohli přetrhnout. Když jsem opustila biologického otce malé, v podstatě hned jsme měly možnosti.

sannnya
3. pro 2017

Udělěj si profil na Badoo, dej si tam pěknou fotku a začni si s nima psát. Během chvilky ti samotné bude líp a bude se cítit sebevědomější. I když nemáš moc peněz, dneska se dá v pohodě na hlídačkách sehnat slečna, co ti pohlídá děcka za 60,- na hodinu a rande....to snad platí chlap ne. Na netu se dnes hledá normálně, já tam našla svého manžela 🙂

shine2015
3. pro 2017

@penelope87 upřímně myslet si ze je jedno kolik vazis je dost naivní a zcestné... podle mě by ze sebou měla něco dělat - pomalu postupně .... určitě se ji rozšíří možnosti a vyber....

shine2015
3. pro 2017

@sashenka1 Heled narovinu - naprosto chápu ze chceš s někým být a hlavně jsi dobra ze jsi s dvěma dětmi sama a i když nemáte peněz nazbyt, jak to zvladas.... za to klobouk dolu.
S tou vahou to ideální není to obe víme na druhou stranu nemáš kg 150.. ze 107 se dá něco dělat - vím o čem mluvím tolik jsem vážila po třetím porodu a je to psycho - pro mě bylo, nicméně nic není nemožné a i jen stravou se dá shodit přidáš chůzi s dětmi, ono lze místo chucenych věci kde je mraky sladidel ecek atd vzít základní potraviny a najis se zdravěji i lip.... kupuji jogurt pouze bílý chocensky a buď jim samotný nebo s ovocem a to samé deti..... mě sedí Margit slimakova .... určitě si ji najdi na netu. Má v mnohem pravdu.... a pak má pekne čtení Brichac tom - pozeptej se kamarádek sousedek zda nemají doma - abys nahledla.....
tohle buďe vést k tomu ze budeš mít ze sebe lepší pocit.... kg půjdou dolu neboj....
já vůbec nepochybuji o tom, ze by jsi to nezvládla nebo někoho si nenašla.... určitě najdeš, teď se záměr na sebe a uvidíš ze brzy někoho poznáš/potkas.... a přesně jak psaly holky... byla bych otevřená světu - druhým..... asi bych neřešila seznamku ale v obchodě se můžeš bavit ve frontě nezávazné s lidmi - ne jen s muži nebo u pokladny nebo na zastávce - nenucene někoho pochval nebo se jen usmej...nikdy nevíš kdo té s kym seznámí..... nebo vznikne přátelství.....
Drz se a neboj bude to dobre!

sannnya
3. pro 2017

Bože ženský, samý diety, rvu si vlasy za vás. Doporučit ženský s nízkým sebevědomím dietu je peklo. Sakra sashenka1 ve frontě na rohlíky chlapa nenajdeš, ani na zastávce. Víš kde se dneska lidé nejvíc seznamují? V zaměstnání nebo na sociálních sítích. Zaměstnání mateřskou odpadá a na seznamce najdeš stejný chlapy, jako běhaj po těch zastávkách. A doporučocat dietu ženský co nemá sebevědomí? No tak to je konec.....Uvědom si, že jsou chlapi co mají rádi plný tvary a čekat na to až zhubneš? Mohlo by ti být taky 60 a pak už můžeš randit leda tak v důchoďáku. Nečekej na to, kdo tě seznámí, na to komu v krámě šlápneš na nohu a podobný ptákoviny. Vyjdi stěstí taky trochu naproti!

olsett
3. pro 2017

Ja bych rozhodně necekala at nekoho potkas, sla bych štěstí naproti.... Zkus nějakou online seznamku, ja takhle nasla manzela a spoustu mych kamaradek, dneska je to fakt beznejsi a nechodi tam jenom divný nebo uchylny chlapi😄hodně štěstí a nevzdávej to pokud to třeba hned nevyjde...

apple_tree
3. pro 2017

Ja nasla sveho pritele taky na badoo. Pokud ti chlap chybi, na nic necekej a zacni jednat 🙂 Sance, ze se s nekym seznamis nekde na zastavce, je opravdu mala, zvlast, pokud nemas moc velke sebevedomi. Urcite zkus nejakou seznamku. Uvidis, ze si budes moct vybirat 🙂 A hlavne kdyz tam budes mit uvedeno, ze mas deti, tak ti chlapi tam s tim uz budou pocitat, kdyz te budou kontaktovat. A na prvni rande muzete zajit jen na kafe, i kdyby sis ho mela zaplatit sama (nepredpokladam), tak to nebude financne tak narocne. A nebo treba jen na prochazku. Neboj, urcite nekoho driv ci pozdej potkas ;)

penelope87
3. pro 2017

@shine2015 Je naprosto na ní, jestli s tím chce a bude něco dělat. Ale musí to dělat kvůli sobě. A pokud nechceš mít každý večer jiného chlapa a být vysloveně bangable, ale cítíš se ve svém těle dobře, umíš se obléct a namalovat, tak je úplně jedno, kolik vážíš (pokud nejsi morbidně obézní.)

shine2015
3. pro 2017

@sannnya no já nemyslím trpět hlady a dietou ale začít se sebou něco dělat - ne kvůli chlapovi ale kvůli sobě... ono jsou plné tvary a při výšce 170cm mít 107 kg jako promiň ale když by něco dala dolu prospělo by to její psychice hodne.... sama jsem 107mela a teď mam cca 80 a sorry ale vypadam o dost lip a i co se týká oblečení mam lepší vyber a celkove mě to prospělo.... ano se 107 kg si muže někoho najít a možná i rychle ale když na sobě zapracuje a i něco shodí tak promiň ale pomuze ji to cítit se lip a zvyšuje to šanci ze se nekomu zalíbí .... nemyslím si ze by měla vážit 55kg ale už když by měla pod 100 je velký úspěch .... pro ni zejména. Není to myšleno hned teď a trápit se hlady.... Margit slimakova nemluví o dietach a Brichac tom taky ne, naopak rádi ze jist mají akorát si dat pozor co jíme - a to by měl každý bez ohledu na váhu.... já třeba dřív kupovala slazene jogurty než jsem se začala dívat na složení a zjistila jsem jaká barviva a skroby do spousty věci přídavaji. Mě to přijde zbytecne....a i chuťnejsi jist základní potraviny.... i o tom byl můj příspěvek.

A ať se na mě nikdo nezlobí proste při výšce 170cm mít přes 100kg ... je proste moc. Ale neznamená to ze do příštího léta nemůže mít pod 100kg.... a přitom se nemusí nijak omezovat a hladovet.

A narovinu já když se podívám na sebe tak teď se rozhodne cítím lip než když jsem vážila víc. A odrazí se to pak ve vsech oblastech života.

Moje příspěvky nejsou nějaký útok na ženu která je hotova ale jsou k zamyšlení protože ona je sama s dětmi a zvládá se o ne starat a už za to zaslouží uznání... je dobra a zvládne v pohodě i dat se dokupy. Já o ni vůbec nepochybuji.

shine2015
3. pro 2017

@penelope87 ano ale ona sama napsala ze se vyjedla...na mě to dělalo dojem ze z toho není úplně nadšena..... a mě osobně to vadilo a když vidím ten rozdíl...

kecalka2
3. pro 2017

Až začneš být spokojená a šťastná sama se sebou a řekneš si,že chlapa nepotřebuješ,tak přijde.Je to zákon schválnosti,který funguje.U mě to tak vždy bylo.Jinak ty seznanky nejsou špatný nápad.Může to i potrvat,než se někdo najde,ale určitě bych na to nezanevřela.Plno mých známých se tak seznámilo a jsou šťastní. Jinak musím souhlasit
@shine2015 Já když jsem rodila,vážila jsem 93kg,váha se mi zastavila na 87kg.Sice to není přes metrák a morbidní obezita,při výšce 168cm,ale cítila jsem se hrozně.Připadala jsem si nehezká,nepřitažlivá,přesto že mi to nikdy manžel neřekl,v hubnutí mě podporoval.Teď vážím 70kg,stejně jako před porodem a opravdu to sebevědomí je někde jinde.Začala jsem se hezky oblékat,starat se o sebe a mám se ráda.Je to hodně v hlavě.Hlavně to není dobré ani po zdravotní stránce.Ano,některým ženám nadváha nevadí,mají se tak rádi.Ale z tvého příspěvku jde cítit,že se ráda nemáš:( Držím ti palecky,ať jsi brzy šťastná a spokojená sama se sebou

verca156
3. pro 2017

Chápu tvé obavy ale neboj se život nám do cesty partnera postaví.... ať už to bude jakýkoliv scénář, neházej flintu do žita! Věřím, že příjde, až na to budeš připravená. ❤

shine2015
3. pro 2017

@kecalka2 přesně! Citis se pak lip a i mas daleko víc na vyber oblečení, veris si víc, nestydís se tolik....já jsem měla po porodu 107 a chtělo se mi tenkrát strašne brecet.... když jsem měla 90 tak jsem se styděla taky... a teď u 80 taky vím ze nic moc ale už jsem schopna najít nadherne šaty které mi sednou, rifle a nebo oblečení nakombinovat tak ze mi to sluší... i když vím ze břicho mam velké stále atd ... chtěla bych mít alespoň 70 nejlíp 66... cesta pro mě delší nicméně určitě ne nemožná... krůček po krucku, určitě vidím jak se za mnou muži otáčí a děla mi to dobre moc! Snažím se v dobre náladě... neuzavirat se atd....
Holky já vím ze řeknete - na zastávce nebo v obchodě se nedeznamite - holky já se seznámím klidně i tam - nezávazné ne pokaždé, ale! Sem tam někoho pustím před sebe nebo něco pronesu, paní pochválim boty nebo kabát pokud si opravdu myslím ze je to hezky.... pokladniho se zeptám jak se má, ze dnes mi přijde ze tam je spousta lidi.... ale i pokladní - muže to být žena... ono někdy najdete takhle kamosku která vás muže seznámit se svými známými, nebo třeba n vůbec ne ale jen nekomu uděláte hezky den nebo se s někým nezávazné zasmějete..

verusky
3. pro 2017

muj pohled... jsem take sama na deti, ale oba tatove byli pres seznamku. s prvnim jsem sla z velke zamilovanosti do deti hned, s druhym jsem o rok pockala a popravde... ja uz seznamku nechci. v cem to ale pomuze? zvednes si tam sebevedomi, neco se deje, pises si, nekdo se o Tebe zajima. takze jako takovy start do "aktivniho" zivota to muze byt fajn a nikdy nevime, kde na nas to stesti ciha.
ja osobne doufam a verim, ze si me nekdo najde v praci, nemyslim kolegove, ale nekdo si me vyhlidne pri pracovnich aktivitach... a budu se mu libit, jak vypadam, jak se chovam... ona ta seznamka me zmatla a asi zmatla i ty taty deti. i kdyz je take mozne, ze jsme neutahli zatez dvou deti za sebou a je mozne, ze jsem treba vice "originalni", tak to kazdy chlap nesnese. ja se seznamkou koncim a jak tu bylo psano, spis se chci radovat ze sveta a usmat a dat se do reci ve fronte, pri nejake akci, na prochazce... moc drzim palce a kdyz tak napis ip... nekdy je smutno, ja vim. a nekdy taky vesim hlavu, kdo by me se ctyrma detma chtel... ale nejaky smysl to snad ma 🙂

biedronka10
3. pro 2017

Na seznamkach uz nejspu jen uchylaci..to je davno pase, prptpze dneska maji lidi pbecne problem se seznamit, tak je to uz celkem casta forma hledani partnera. Ja nejsem vyjimkou. Sla jsem stesti naproti, jen hodila inzerat a moje prvni, jedina laska a dnes jiz manzel si me nasel sam. Nelituji a bylo to nejlepsi co se mohlo stat. Jo a propo, zadna krasavice nejsem a vychrtlina taky ne. Ale je to fakt o sebevedomi. Ti chlapi to vyciti.

fionay
3. pro 2017

Neházej flintu do žita a jestli máš FB přijd do skupinky Boubelaté bohyně, tam si popovídáš a bude ti fajn. Děti fakt nejsou překážkou , někdo si vás najde.

ariadna12
4. pro 2017

Samozrejme mas sanci. Jak pisou nekteri, dbat na sebe, zhubnout, jo, to je fajn. Ale nekdo proste nikdy nezhubne tak, aby z nej byla Claudia nebo Naomi. Takze vse s rozumem a bez prehnanych pozadavku na protejsek (ani brat kazdeho, co prijde). Chce to dospeleho chlapa, ktery vi, co chce a bude mit rad tvoje deti. A asi i cas. Cim vic se clovek snazi, tim vic od nej chlapi zdrhaji nebo si nabrkne nekoho, ktereho zajima jen postel. Co zkusit si nejdriv s nekym (pri zachovani opatrnosti a obezretnosti) psat na netu, jen jako kamaradi? Pribuzna takhle nasla manzela...jen pozor na uchyly a sexualni maniaky, ale ti jsou i v realnu.

verca156
5. pro 2017

a také mě napadá myšlenka, že tedy alespoň já bych si přála muže na dlouhodobý vztah... takže je moje představa taková, že mě musí milovat takovou jaká jsem se všemi pozitivy i negativy, takže věřím opravdu tomu, nebát se a být jen sama sebou a někoho odpovídajícího si do života přitáhneme... věřím