Maminka s dítětem. Existuje nějaká seznamka?

terez317
5. říj 2022

Ahoj holky/maminky...
existuje nějaká seznamka pro nás maminky? Mám tříměsíční dítě a s mým přítelem to už nezvládám psychicky,fyzicky. Chtěla by jsem si najít nového přítele. Je na internetu nějaká seznamka kde jsou chlapi co by chtěli poznat ženu s dítětem? :D 🙂 možná hodně blbý dotaz... ale fakt mě to zajímá

uzivatelkapetra
6. říj 2022

Myslím si, že chlap cíleně nikdy nebude hledat ženu s dítětem. Prostě najde tu, se kterou to chce zkusit a dítě bere jako její součást.
Co odejít od chlapa a chvíli být sama? Ono se něco samo objeví.

jjasmina
6. říj 2022

@terez317 první bych si vyřešila vztah aktuální hlavně, ono hlavně skákat ze vztahu do vztahu není dobré

michaela666
6. říj 2022

Na tvém místě bych teď byla chvíli sama, vyřešila bydlení, péči o dítě a věnovala se jemu. Neznám chlapa co by si záměrně našel ženu s takhle malým dítětem. Malé tě potřebuje nonstop, kdy bys chtěla budovat ten nový vztah? Nebo čekáš, že si najdeš jiného chlapa, který se hned bude starat o miminko místo jeho táty? V tomhle případě budeš hledat hodně dlouho

sinicka
6. říj 2022

Jeste tak 3 ročky počkej. Neni kam spechat, zvladnes to i sama a to malý potrebuje hlavne tebe a ne aby sis litala po randickach. Bohuzel, to je udel matky. Pocitej, ze s takovym inzeratem se ti ozvou jen pedofilove a ruzny uchylaci. Mne stacilo, kdyz sem shanela slecnu na vodeni deti do školky. Ozvalo se mi treba 10 studetnek a 800 chlapů. Beze srandy. Nektery zpravy mam v mobilu a ukazuju to nevericim lidem, co jsou schopny psat ze svych ( asi pravych ) profilu na FB, kde maji treba klidne ženy atp

bohumilakupkova
6. říj 2022

@sinicka Přesně to mě napadlo jako první. Už jsem viděla na běžné seznamce, že dítě není překážkou, ale cíleně bych se na takové chlapi rozhodně nezaměřovala. Tohle je teda ale drsné, že se i sami ozývali.

sorboni30
6. říj 2022

@terez317 a to se chces venovat novemu příteli kdyz mas 3 mesicni miminko? Vzdyt potrebuje tu největší peci.. Sice ted jen spinka, napapa se, ale za chvili zacnou zuby. Ja bych si vyresila nejdrive vztah nynejsi. A pokud mas obavy, ze by sis nenasla pritele s ditetem? On si te casem najde sam, ver mi 👌 Me si taky nasel

biedronka10
6. říj 2022

To je jak výběr zboží v obchodě. Jeden mi nevyhovuje, tak honem do dalšího, bez nějakého času na zpracování...Takhle budeš padat jen do většího bláta, nic jiného.

palja
6. říj 2022

@terez317 mně teda udivují ženy, které jdou ze vztahu do vztahu. Ještě jste se nerozešli a ty už hledáš náhradu? A ještě s miminkem. Co když bude ten další ještě horší... To tě nenapadlo.

j.a.n.i
6. říj 2022

@palja No, on tu bude spis ekonomicky zajem, nez co jineho...

michaela666
6. říj 2022

@j.a.n.i V tom případě je hodně naivní. Pochybuju že se najde normální, slušný chlap co by do toho šel. Navíc, když ji jeden chlap omrzel a ona hledá nového jako by si vybírala boty.

martinka_33
6. říj 2022

Děti nejsou překážka, když se mají dva rádi, ale chce to flirtovat, randit, oslovovat muže, být aktivní. Možná ten pravý by tě ani neoslovil, protože máš miminko = miminko má určitě tatínka a ty máš určitě fajn vztah, takže bys ho odmítla. Vymysli způsob, jak dávat mužům najevo, že jsi k mání, že máš zájem. Choď ven, rozhlížej se okolo sebe, možná ten pravý je blíž než si myslíš. A pokud současný partmer je ultra kretén, vymysli jak od něj odejít hned, jestli je to jen kretén, klidně s ním ještě zůstaň, ale počítej s tím, že než potkáš toho pravého, může to trvat i několik let. Utéct s prvním, který bude ochotný žít s mámou a miminem by nemuselo dopadnout dobře, dost pravdepodobne by se z nej vyklubal další kretén.

cherie24
6. říj 2022

@terez317 no, asi takhle, je reálné najít si chlapa i s miminkem, ale není to žádná sranda. Já odešla od ex, když byly malé 4 měsíce (měl jinou).
Ale za prvé odcházet od chlapa k chlapovi, obzvlášť s dítětem, je totální sebevražda. Pokud chceš odejít a nemůže za to jen napjatá atmosféra z nespícího a ubrečeného miminka, což je náročné pro všechny rodiče a každý vztah, tak odejdi samostatná a postav se nejprve na vlastní nohy. Pak až řeš nějakého chlapa.
A za druhé, uvědom si, že s miminkem si moc nezaradníš. Já měla malou u sebe pořád, takže i "rande" = procházka s kočárkem, návštěva s lezoucím raubířem, který všechno přerovná a nevydrží ani 10s na jednom místě, společné vaření s kňourajícím dítětem u nohy atp. Malá měla i šílenou separační úzkost, odmítala se ode mě hnout, chtěla být pořád v náručí, nikdo jiný na ní nesměl sáhnout, v noci se budila standardně 12x i víckrát za noc, přes den skoro nespala. Tohle všechno jsou věci, které těžce nese rodič dítěte natož cizí chlap, který nemá v tu dobu k dítěti ani žádný vztah, ani povinnost. Já sama jsem jí kolikrát měla chuť přidusit polštářem 😄 Takže pro partnera byly ty začátky hooodně náročné a to tak, že se i párkrát přiznal, že už neví, jestli to dál ještě zvládne a vlastně neví, jestli to ještě zvládat chce,když vůbec nemusí ... Ustáli jsme to, teď ji bere jako svou vlastní a máme treperendy 2, ale bylo to sakra náročné a hlavně jsem měla obrovské štěstí na partnera. Je skvělý, mezi holkama nedělá rozdíly.♥️ Pokud ale odcházíš, musíš být smířená i s tím, že klidně zůstaneš x let sama, než se někdo pořádný najde. S dítětem je to obzvlášť důležité, aby sis správně vybrala a taky je to o to složitější. 😉
A já teda nehledala přes seznamku, jednalo se o kamaráda, se kterým jsme měli sympatie mezi sebou ještě před těhotenstvím. Nevím no, přes seznamku bych se dost bála, že narazím na nějakého úchyla, nedej bože toho pedofyla. 🙈

vodnarka2013
7. říj 2022

Já si nejsem jistá ….. zda je tady slečna úplně real 🙈🤷🏻‍♀️