Maminka s postiženým dítětem, ráda bych se seznámila

eliska654
3. črc 2013

Dobrý den, jsem maminka s postiženým dítětem a ráda bych si našla muže, kamaráda/ přítele pro spol zájmy, později třeba partnera pro pěkný vztah. Taky hledám i kamarádku,pro společné zájmy,aby nám bylo veseleji ve stejné situaci,ale nevím,kde na jaké seznamce.Jestli je nějaka pro zdravé rodiče s postiženými dětmi,připadně kde se da kvalitně seznámit.U nás znám jen,Lidé,Avízo,Anonce,a podle regionu,Zikado,Spirit apod.
Teď k partnerovi.
Nikdy jsem se neseznamovala, tak nevím, jak takový inzerát podat a jak to partnerům a zda vůbec napsat, že mám takové dítě,Jestli to někomu vykládat,kdo za to třeba ani nestoji.Aby nechodil ten, kdo je na tom ještě horší po zdravotní ztránce.Nevadil by nám ani člověk ve stejné situaci s takovým dítětem.Mám 2 děti 1 studujicí,druhé jak uvádím,zdravotně postižené bez vditelné vady.Partneři nějak nechápou,že žiji ještě obě děti se mnou ve spol domácnosti.Dá se to nějak formulovat.Nebo by to mělo byt jasné, když uvádím děti.Samozdřejmě, že děti z druhé strany jsou taky vítany,každý je určitě má.Rádi by jsme poznali někoho pro príma dny,společné koníčky. Budu se těšit na Vaše názory a uvítám i názory nebo zkušenost žen, maminek, které se takto seznámili prostřednictvím inzerátu, seznamky a mají taky takové dítě. Děkuji za názory a zkušenosti všem.Ráda bych našla někoho kdo by mi poradil.
Eliška

iva345
10. črc 2013

Ahoj🙂 zkus ještě badoo, nebo štěstí🙂 sice nemám takovejhle problém, ale na seznamce jsem si našla svýho druhýho manžela🙂..ale je pravda, že se musí hodně třídit zrno od plev;)No a k tomu, jak to zadat do inzerátu, aby měl každej chlap jasno...já bych to napsala asi takhle:...Hledám hodného partnera...(.teď bych napsala, jaký by měl mít vlastnosti, zájmy, koníčky...) Jsem maminka se dvěma dětmi.A uvedla bych, že třeba jedno potřebuje celodenní péči, pokud to tak je...Rozvedla bych to tak, aby to každej jasně pochopil, do čeho jde.A určitě bych tam hodila pár veselých společných fotek....i jako profilovku.🙂 😉

eliska654
autor
12. črc 2013

Ahoj Ivo,děkuji Ti moc,Já bych asi napsala v trvalé péči druhé dítě,protože na něm to nevypadá,chodící,není vozičkář.Ale pokud opravdu můžeš pomoci,Já se nikdy neseznamovala,zkus mi něco jako vzor napsat ukázkově.Co se tyče partnera tak asi nekuřák,pro rodinu,trpělivý,tolerantní,ale těch je málo.Zájmy u nás filmy,hudba výlety spol hry jako např pexeso a něco pro zasmání.Ale problém opravdu není veliky,dítě potřebuje jen přihlídnout a dost zvláda sám.
Asi takto.Jinak díky moc i tak,pokud ještě napíšeš taky děkuji mnohokrát.Eliška.

nella1977
23. led 2014

ahoj náhodou jsem narazila na tvou stránku...skus badoo...Sama jsem maminka dvou dětí...dcerka je 15 letá ZTP/P,byla jsem na ni víc jak 11 let sama..(bez chlapa i bez rodiny)-.dala jsem si inzerát...a ted máme přes 4 roky tatínka..pořídily jsme malé brášku a je to ok...držím palečky 😀